HC Plzeň – Letňany 8:1 (kon.) | K. Vary – Ústí n/L 9:0 (kon.) | Třinec – Poruba 2011 10:1 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Kladno – Sparta 4:2 (kon.) | Slavia – Písek 4:3 (po pr.)
Zlín – Havířov 3:2 (2:0 po s.n.) | Vsetín – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 3:2 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 4:0 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
9:0 (3:0, 2:0, 4:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pátek 25.10.2013, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu

A je tu konec dnešního utkání, které nám přineslo mnoho gólů, ale jen z jedné strany. Domácí nedali Lvům nejmenší šanci. Již po první třetině vedli 3:0 a skóre stále navyšovali. Nakonec se ukazatel zastavil na čísle devět. K výraznému brankovému rozdílu přispěl hattrickem Václav Krliš, který i dnes ukázal, jak je platným hráčem. Toto je pro dnešek vše. Přeji vám krásný zbytek odpoledne a budu se těšit u dalších onlajnů na shledanou. (15:13:54)

60:00

58:31
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Enegie využívá přesilovou hru! Roztočila v útočném pásmu kolotoč a MARTIN OSMÍK zvyšuje na 9:0! Asistence: Václav Krliš a Jiří Janota.

57:39
    Oddechový čas pro domácí.

57:39
    A je tu přesilovka 5 na 3! Vyloučen Petr Michajličenko (UNL) na minuty za hákování.

56:30
    Vyloučen hráč z hostujícího týmu Martin Tůma (UNL) na dvě minuty za sekání.

55:28
    Stejná šance na druhé straně! Hosté jeli ve dvou sami na gólmana Harakala, ten ale výborným zákrokem šanci zneškodnil!

54:01
    Obrovská šance domácích, kteří šli dva na jednoho! Zvědělík ale secvakl betony včas a skóre se tak nemění.

52:59
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazuje se po pravici Zvědělíka.

51:47
    Nevídaná situace. Domácí jsou již přes půl minuty uzamknuti ve svém obranném pásmu. Ústečtí jsou však v koncovce velice nepřesní.

50:28
    Dominik Beer teď tvrdě, ale čistě sestřelil hostujícího hráče u mantinelu.

48:14
    Po delší době měli hosté kotouč ve svém držení, ale dlouho jim to nevydrželo. Domácí opět kontrolují hru.

47:02
    Domácí teď kontrolují hru a nepučují hostům puk.

45:41
    Myslím, že tohle už je pro hosty na hození ručníku! VÁCLAV KRLIŠ proklouzl ústeckou obranou jako nůž máslem a zvyšuje stav zápasu na 8:0! Tímto gólem také dokonal hattrick! Bez asistence.

44:03
    Toto už je ze strany domácích exhibice! Po nedůrazné hře hostů na brankovišti dotlačil TOMÁŠ RUBEŠ puk až za Zvědělíka! Asistence: Martin Trapl

42:24
    A teď chyba hostů, kteří špatně rozehráli, namazali přímo na hůl Martinu Osmíkovi, který ještě přiťukl do jízdy VÁCLAVU KRLIŠOVI, ten vymýchal hostujícího golmana a zvyšuje stav zápasu na 6:0! Asistence: Martin Osmík

40:57
    Oba týmy hrají v plném počtu.

40:50
    Filip Rubeš teď na druhé straně prověřil domácího golmana, ten však střelu likviduje.

40:30
    Je vidět, že domácím gólový rozdíl nestačí a neustále se tlačí do zakončení.

40:01

A je za námi druhá třetina, ve které domáci přidali další dvě branky a míří tak k jasnému vítězství v dnešním utkání. Prosadili se Martin Osmík, který zvyšoval na 4:0 a Jíří Janata, který přidal pátou a zatím poslední branku utkání. Třetí třetina začne příbližně ve 14:34.

40:00

39:11
    A máme tu pátou branku Energie! Po krásném brejku dává bekhendem do prázdné branky JIŘÍ JANATA! Asistence: Marek Dimitrov a Luboš Adam.

38:54
    Vyloučení na obou stranách. Na straně hostů Ondřej Kopta (UNL) – nafilmovaný pád a na straně energetiků Pavel Hubáček (KVA) – sekání.

38:30
    Roman Navarra pálil z mezikruží, Harakal byl pozorný.

37:47
    Obrovská šance Luboše Adama, který netrefuje prázdnou ústeckou branku! Na poslední chvíli se jeho střelu hostům podařilo holí vyrazit nad bránu!

37:20
    Osmík přihrával před bránu na Krliše, ten však mířil mimo bránu a Zvdědělík nemusel zasahovat.

36:51
    Hosté se provinili ofsajdem, vhazování ve středním pásmu.

34:59
    David Bahounek se snažil rychle rozehrát, na jeho přihrávku ale nikdo nedosáhl a domácí se tak provinili zakázaným uvolněním.

34:06
    Ústečtí hrají v plném počtu.

33:51
    Luboš Adam teď vypálil od modré na ústeckou bránu a Roman Osmík ztečoval puk pouze nad bránu.

32:40
    Jan Hucek si vybruslil před bránu, jeho střela však nemířila mezi tři tyče.

32:06
    A máme tu další vyloučení pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Roman Navarra (UNL).

31:54
    Hosté se k žádné vážnější akci nedostali a domácí tak hrají v plném počtu.

30:28
    Tomáš Rubeš teď krásně vystihl přihrávku v obranném pásmu, kotouč vyvezl a dovolil tak domácím vystřídat.

29:54
    Střelec čtvrtého gólu, Martin Osmík (KVA), přidržel protihráče a na další dvě minuty oslabuje karlovarské hokejisty.

28:52
    Domácí hrají v plném počtu.

28:22
    Gól v oslabení! Ve skrumáži před bránou se k puku dostal MARTIN OSMÍK a bekhendem zavěšuje pod víko! Asistence: Jiří Janata, David Bahounek

28:08
    Hosté hrají v plném počtu.

27:43
    Hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách.

26:46
    Robin Soudský (KVA) u mantinelu přidržel protihráče a hosté tak budou hrát přesilovku 4 proti 3!

26:06
    Hosté mají po přesilovce. Z hostujícího týmu je vyloučen Jan Hucek (UNL) – dvě minuty sekání.

25:43
    Jiří Janata (KVA) osekával protihráče a dvě minuty si tak odpočine na trestné lavici.

24:23

24:00
    Tomáš Rubeš projel sám skrze celé hřiště, na Zvědělíka si však nepřišel!

23:10
    Hosté se osvobozují a oba týmy střídají.

22:23
    Z hostujícího týmu vyloučen Matěj Drha (UNL) na dvě minuty za krosček.

21:58
    Po střele Rulíka od modré vhazování před Zvědělíkem.

20:55
    Domácí dále pokračují v aktivní hře a tlačí se do zakončení.

20:01

První třetina byla z pohledu domácího týmu velmi vydařená! Hned ve třetí minutě poslal energetiky do vedení po krásné akci David Bahounek a domácí drtili soupeře dál! Do konce třetiny se jim podařilo skórovat ještě dvakrát a na světelné tabuli tak svítí skóre 3:0! Druhá třetina začne přibližně ve 13:45.

20:00

19:31
    Tyč nastřelená Václavem Krlišem! Krliš si krásně vybrusil do mezikruží a přízemní střelou posílá kotouč do tyče hostující branky!

18:53
    Zakázané uvolnění domácích a hra se opět stěhuje před Harakala.

18:15
    Ihned po vyhraném vhazování pálil Václav Melichar, kotouč mířil pouze do ochranného skla za bránou.

18:11
    Domácí se provinili úmyslným ofsajdem a vhazuje se tak po pravici Harakala.

16:56
    Jakub Koval nahazoval od modré čáry, domácí gólman puk raději kryje.

15:11
    Domácí teď sevřeli soupeře v jejich obranném pásmu a Ústečtí se musejí cítit jako na kolotoči.

14:19
    Po rychlém protiútoku a kombinaci putoval puk přes Rubeše a Janatu až k VÁCLAVU KRLIŠOVI, který krásnou střelou nad betony zvyšuje náskok karlovarských bojovníků! Asistence: Jiří Janata, Tomáš Rubeš.

13:09
    Domácí využívají přesilovku po pěkné kombinaci před hostujícím golmanem a ROBIN SOUDSKÝ zvyšuje stav zápasu na 2:0!

11:59
    Kapitán ústeckých hokejistů Ondřej Kopta (UNL) se provinil podražením a oslabil svůj tým na dvě minuty. Karlovarští tak mohou navýšit své skóre.

11:27
    Hostující Ondřej Kopta se teď pokusil prostřelit kotouč Harakalovi mezi betony, ten však svůj tým podržel.

11:00
    Vhazování před Zvědělíkem.

09:47
    Domácí hrají opět v plném počtu.

09:40
    Druhá ústecká přesilovka je bezzubá. Hosté se nemohou dostat za polovinu hřiště.

07:47
    Po ubráněném oslabení jsou opět domácí aktivnější, ale jejich aktivitu přerušuje zbytečně vyloučení. Za příliš mnoho hráčů na ledě si odsedí trest za domácí lavici Tomáš Nguyen (KVA).

05:53

04:42
    Ústí teď tlačí domácí a nedá jim vydechnout.

03:53
    A máme tu první vyloučení v zápase. Za domácí si odsedí dvě minuty na trestné lavici Michael Čejka (KVA) – podražení!

02:26
    První branku Energie střílí po krásném vyjetí zpoza branky DAVID BAHOUNEK! Bez asistence.

01:16
    Energetici vlétli na soupeře a nepouštějí ho do žádných šancí.

00:02
    Domácí vyhráli úvodní buly a zakládají útok.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Harakal (Frček) – Bahounek, Binias, Adam, Soudský, Rulík (C), Beer – Rubeš, Janata, Krliš, Čejka, Osmík, Trapl, Čupa, Dimitrov, Nguyen, Hubáček

HC Slovan Ústečtí Lvi: Zvědělík (Kosina) – Hucek, Loukota, Melichar, Michajličenko – Zdvořáček, Navarra, Kopta (C), Tůma, Amirov, Kašek, Rubeš, Koval, Drha, Ozom, Techl

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Maloušek.

Vzájemné zápasy

Ústí nad Labem – Karlovy Vary 0:4
    Karlovy Vary – Ústí nad Labem 5:0

Domácí tým Energie Karlovy Vary se drží ve vyrovnaném středu tabulky západní části soutěže, s 28 body hráčům Energie patří pátá pozice a jsou jen o skóre horší než jejich soupeři ze severu Čech, třetí Chomutov a čtvrtý Litvínov. Karlovarští se v letošní sezoně potýkají s nevyrovnanými výkony a tak bilance 9 výher a 9 porážek není žádným překvapením. Čím se mohou domácí chlubit, to je hra v početní výhodě, ve které jsou západočeši nejlepší co se týče týmů skupiny Západ.

Tomáš Rubeš 11 (7+4)

Hosté z Ústí nad Labem se v osmičlenné tabulce skupiny Západ drží po odehraných 17 zápasech drží na sedmé pozici, když dokázali vybojovat 14 bodů za 4 výhry a 2 porážky po prodloužení. Hosté "ovládají" prozatím obě statistiky týkající se nerovnoměrného počtu hráčů na ledě, mají nejhorší přesilovky a stejně tak i hru v oslabení.

Ústí nad Labem – Litvínov 3:5
    Plzeň – Ústí nad Labem 14:3
    Ústí nad Labem – Chomutov 3:1

Ondřej Kopta 15 (9+6)
    Roman Navarra 15 (6+9)
    Martin Tůma 10 (3+7)

Příjemné odpoledne při sledování komentovaného online přenosu z utkání RAKO Extraligy staršího dorostu, kde v rámci 19. kola budeme sledovat souboj domácího týmu HC Energie Karlovy Vary s hostujícím celkem HC Slovan Ústečtí Lvi.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Tomáš Hála

David Košinár

Branky a nahrávky: 3. Bahounek, 14. Soudský, 15. Krliš (Janata, Rubeš), 29. Osmík (Janata, Bahounek), 40. Janata (Dimitrov, Adam), 43. Krliš (Osmík), 45. Rubeš (Trapl), 46. Krliš, 59. Osmík (Krliš, Janota)

HC Slovan Ústí nad Labem: Zvědělík (Kosina) – Hucek, Loukota, Melichar, Michajličenko – Zdvořáček, Navarra, Kopta (C), Tůma, Amirov, Kašek, Rubeš, Koval, Drha, Ozom, Techl

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Maloušek