Pondělí 28.10.2013, 22:00 • Coliseum Alfonso Perez, Getafe • Španělská LaLiga

58% Držení míče 42%
    14 Střely celkově 6
    3 Střely na branku 5
    9 Rohy 4

A to je vše, co se událo v dnešním utkání! 3 body tak bere tým hostů Athletic Bilbao, který vstřelil branku již v 8. minutě hry, konkrétně to byl obránce Laporte, který se po centru Suasety vyšplhal do vzduchu nejvýše a zacílil. Krátce před poločasovou pauzou mohlo být vyrovnáno, to by ale Castro musel proměnit penaltu. Hrdina utkání brankář Iraizoz však vinou zranění musel odstoupit a druhou půli místo něj dohrál Herrerín. Ten už žádnou branku nezaznamenal a tak utkání skončilo za stavu 0:1!

90+3
    Z půlky hřiště poslal míč brankář Getafe Moyá. Ve vápně Atheltica ale nenašel správného adresáta a akcie domácích tak opět klesají.

90+3
    Poslední minuta je tady! A u míče jsou domácí fotbalisté.

90+2
    Pokud se již nestane nic výrazného, tak bude BIlbao slavit svou druhou venkovní výhru.

90+1
    Ale brankář Lvů Herrerín se vyznamenal, když i teď zachytil nebezpečný centr na brankové čáře. V poklidu tak odkopává od své brány.

90+1
    Rohový kop nyní budou zahrávat domácí.

90
    3 minut navíc nastaví v závěru utkání sudí Gil Manzano.

90
    Už se ale pokračuje, nebylo to nic vážného. Opět domácí nyní zahrozili, když aktivní Lafita chtěl dostihnout centr z hloubi pole. Na ten byl však před Laportem krátký a bude se pouze odkopávat od brány hostů.

89
    Na zemi leží ve vápně Atheltica obránce Gurpegi, který zřejmě doznal zranění po zásahu Lafity.

88
    Oba týmy již 3x vystřídaly a dál nemůžou obměnit svůj tým.

88
    Athletic Bilbao střídá: Herreru nahradí defenzivně laděný San José.

87
    Gurpegi odvrátil centrovaný míč z levé strany v podání Laga. Mezitím se schyluje k dalšímu střídání.

87
    Táhlému centru z hloubi pole se ale domácí fotbalisté ubránili. Sami nyní mohou vyjít s míčem vpřed a živit své naděje.

86
    Utkání se tak pomalu ale jistě blíží ke svému konci. Ještě navíc budou hosté kopat z hranice 45 metrů na bránu Moyáe.

85
    Getafe CF naposledy střídá: Colunga jde ze hry a místo něj se nám ukáže Gavilán s číslem 10.

85
    Ani z této standardky však nepřichází kýžená banka, natož šance. Hosté si tak mohou oddychnout a vyjít s míčem za půlku.