Pelhřimov – Otrokovice 3:6 (kon.) | 1. FBK Rožnov p/R – Ostrava 8:9 (kon.)
Spartak Pelhřimov
3:6 (1:2, 0:3, 2:1)
PSG Panthers Otrokovice
Středa 30.10.2013, 19:00 • SH ZŠ Osvobození Pelhřimov • Pohár České pojišťovny - muži

Je za námi utkání šestého kola poháru České Pojišťovny mezi domácím Pelhřimovem a hostujícími Otrokovicemi. Hosté po dvou třetinách prohrávali 5:1, ovšem v poslední části byli schopni snížil na 5:3, ale to bylo vše. Vítězství Otrokovic potvrdil Vyoral gólem do prázdné branky. (21:12:28)

60:00

58:57
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    DOMINIK VYORAL ukončuje i ty nejmenší šance domácích, když trefuje odkrytou branku. Bez asistence.

58:50
    Kučera vystřelil pouze do clonícího Fučíka.

54:00
    Otrokovice se nikam nehrnou. Také nemají kam.

53:00
    Kučera mohl snížit, měl pozici více než skvělou.

51:43
    Sovják zkoušel střelu mezi nohy Venkrbce, ale ten tam prostor neměl.

51:20
    Ťopek střílí nad...

50:50
    Hradil střílí, Venkrbec chytá.

50:14
    Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hru na zemi.

48:54
    Žádné velké šance k vidění nejsou.

48:16
    Malá pauza po té, co jeden z hostů dostal loktem do obličeje a skácel se na podlahu.

47:56
    Kotenovy 2 střely = Malinovi 2 další zákroky.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým Spartak Pelhřimov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 18. Charouzek (Poduška), 42. Kučera (Fučík), 44. Šťasta (Kos) – 11. Hradil (Sovják), 14. Ťopek, 24. Ťopek (Bližňák), 29. Sovják (Ivan), 30. Bližňák, 59. Vyoral

Spartak Pelhřimov: Venkrbec (Kuchař) – Kos, Brychca, Švrkala, Kučera, Kučera, Holada, Zajíček, Koten, Zrzavý, Poduška, Charouzek, Fučík, Kuchař, Šťasta
    PSG Panthers Otrokovice: Malina (Krkoška) – Blizňák, Sovják, Vyoral, Večeřa, Ťopek, Číž, Hradil, Nagy Martin, Graclík, Nagy Michal, Spáčíl, Ivan, Petřík

Rozhodčí: Lukáš Ležák a Martin Ležák