FC Hradec Králové
1:1 (0:1)
1.FC Slovácko
Čtvrtek 31.10.2013, 13:00 • SCM Bavlna • Juniorská liga

Máme tu konec dnešního utkání. Výsledek 1:1 je spravedlivý. V prvním poločase měli mírně navrch hosté, kteří vstřelili branku již ve druhé minutě utkání. Ve druhém poločase byli zase o něco lepší hradečtí, kterým se nakonec podařilo vyrovnat zásluhou střídajícího Paga. Ode mě je to dnes vše. Přeji krásný zbytek dne. (14:57:13)

90+2
    Nepřesné autové vhazování domácích končí na kopačkách Slovácka.

90+1
    Žlutou kartu za faul na své polovině si vykoledoval hostující Jan Bartoš.

90+1
    Hlavní rozhodčí se rozhodl nastavit nad rámec normální hrací doby 2 minuty.

90
    Nepřesná přihrávka Zece končí jen za bránou hostujícího gólmana.

Dnešnímu utkání přihlíží 105 diváků.

89
    Podruhé střídají hosté. Odstupuje Fojtášek a zápas místo něho dohraje Jibril.

87
    Bartoš z větší dálky nepříliš prudkou střelou prověřil Zavřela. Tato střela ho nemohla ohrozit.

86
    Nepřesný centr domácích končí v zámezí za bránou Fryštáka.

85
    Hned na to domácí mohli jít do vedení. Standartní situaci rozehrál Sixta velmi dobře a Fryšták měl veliké problémy míč dostat mimo tři tyče brány Slovácka.

83
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Domácí zahrávali rohový kop na který si nádherně naskočil ZDENĚK PAGO a hlavou nedal gólmanovi šanci. Srovnává tak stav utkání na 1:1.

82
    Odkop od domácí brány.

80
    První střídání Slovácka. Ze hřiště odešel Oliver Trajtel a na hřiště nastoupil Michal Groulík.

79
    Ten dobře zahrál Sixta, následná hlavička jednoho z hráčů domácích letěla pouze těsně nad.

78
    Hradec má k dispozici rohový kop.

78
    Slovácko zahrávalo přímý kop z velmi slibné pozice kousek před velkým vápnem, hostující Holek však míč napálil pouze hodně vysoko nad.