Náhradníci: Kratochvíl, Kučera, Pago, Zorvan, Langr, Týfa, Jehlička

1. FC Slovácko: Fryšták – Malý, Brečka, Machač, Bartoš, Prajza, Svízela, Kolínek"K", Fojtášek, Holek, Trajtel
    Náhradníci: Groulík, Vinkler, Zajíc, Jibril, Dekrét

Hráči již nastupují na hřiště a za malý okamžik tu máme výkop utkání.

2
    U míče zatím hráči Slovácka.

2
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    A máme tu vedoucí gól Slovácka. Mezi dvěmi obránci Hradce se prosadil OLIVER TRAJTEL a krásným lobem do šibenice překonal domácího brankáře Erika Zavřela.

4
    Slovácko tedy zužitkovalo svoji první šanci zápase a Hradec se zdá po inkasované brance zlehka zaskočen.

6
    Asim Zec vymyslel nyní hezkou šanci, nahrával před bránu Sixtovi, ale ten trefil pouze gólmana.

8
    Nyní se hra odvíjím na středu hřiště.

9
    Hráči Slovácka teď vymysleli hezkou akci po pravé straně, avšak domácí obrana byla pozorná.

11
    Domácí se teď snažili nakopávaným míčem dostat na polovinu Slovácka, avšak míč letěl příliš daleko.

12
    Nyní Asim Zec pronikl až před Fryštáka, ale tváří v tvář se mu ho nepodařilo překonat.

13
    Ke střele zpoza velkého vápna se dostal hostující Svízela, ale mířil nepřesně.

15
    Pískán faul Hradce na půli hřiště.

16
    Nyní přišel nepřesný nákop Hradce, která skončil až u Fryštáka.

17
    Zec se z levé strany snažil centrovat před Fryštáka, ovšem trefil pouze bránícího hráče.

19
    Jiří Bláha dostal přesný pas od Krčála, ale dobře vyběhnutý Fryšták mu míč s přehledem vzal.

20
    Hosté se míče zmocnili na polovině hřiště a ve třech hráčích postupovali na bránu Hradce, domácí obrana na poslední chvíli zasáhla.

22
    Hráči Slovácka kombinují na polovině Hradce.

23
    Domácí se vymanili z menšího tlaku Slovácka, přešli do protiútoku, ale zastavil je ofsajd.

25
    Na své polovině míč vybojoval domácí Bláha, snažil se hru přenést druhou stranu hřiště, ale akce byla zastavena – míč skončil v autu.

27
    Zec dostal přihrávku na polovině hřiště, ale jeden z hostujících záložníků ho o míč čistým skluzem obral.

28
    Žlutou kartou potrestán hostující hráč Martin Holek za simulování.

29
    Po rohovém kopu se hosté dostali do zajímavé střelecké pozice, střela však byla zblokována.

31
    Další rohový kop měli k dispozici hosté, ale nic z něho nebylo, jelikož centr byl přetažený.

32
    Po dalším rohovém kopu hlavou zahrozil hostující Fojtášek, domácí měli štěstí, jelikož míč letěl jen těsně mimo brány.

34
    Hosté jsou nyní aktivnějším týmem.

36
    Hradec měl po faulu Slovácka k dispozici nadějnou standartní situaci, avšak centr nebyl přesný.

38
    Slovácko s míčem na kopačkách na polovině domácích.

39
    Pískán útočný faul Trajtelovi.

41
    Pěknou kombinaci na své útočné polovině předvedli domácí, ale scházela finální přihrávka.

41
    Máme tu faul u středového kruhu, domácí budou rozehrávat.

43
    Domácí se dostávali do šance po levé straně hřiště, ale opět akci zarazila jejich nepřesná přihrávka.

44
    Tentokrát akci domácích mladíků zastavuje opět ofsajd.

Po prvním poločase vedou hosté ze Slovácka 1:0 díky brance z úvodu utkání. Zbytek poločasu byl poměrně vyrovnaný, ale mírně navrch měli hosté. Uvidíme co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 14:04

46

46
    Druhý poločas rozehrávkou v půlícím pruhu zahájili hosté.

46
    Domácí Soukup hledal přihrávkou Zece, ale tomu se nepodařilo zpracovat.

47
    Domácí se snaží od začátku být aktivní.

49
    Nepřesný výkop Zavřela skončil pouze v autu.

51
    Hradci zatím v dnešním utkání schází větší přesnost.

53
    Rozhodčí píská faul Slovácku v polovině útočné půle Slovácka. Následný přímý kop však Hradec zahrál velmi špatně.

53
    Krčál se teď špatně domluvil se Zavřelem a málem z toho byla druhá branka v hradecké sítí. Míč skončil těsně vedle tyče.

54
    Máme tu první střídání dnešního zápasu. Odstupuje domácí Bláha a nahrazuje ho Erik Týfa.

55
    Odkop domácího brankáře skončil pouze na hlavě jednoho z hráčů Slovácka.

56
    Centrovaný míč Slovácka končí až u Zavřela.

57
    Rozehrávku Slovácka vystihl Vobejda, nahrál na střed hřiště Langrovi, ale ten o míč přišel.

59
    Langr centroval před bránu Slovácka, ovšem obrana hostů byla pozorná.

60
    David Breda hezky nacentroval míč do malého vápna Slovácka, tam u něj však byl nejdříve hostující gólman a stáhl si ho do své moci.

62
    Druhé střídáním domácích. Odstupuje Langr a na jeho místo se podívá Filip Zorvan.

63
    Střídající Zorvan se ihned po svém nástupu na hřiště probíjel do šance, hosté ho však o míč připravili.

65
    Novák vysílal dlouhým centrem do šance Asima Zece, ten však míč nedostihl.

66
    Hra se v této pasáži přelévá z jedné strany na druhou a větší šance k vidění nejsou.

68
    Slovácko se po přesné kombinaci na jeden dotek dostalo až před Zavřela, kde na poslední chvíli míč ukopl Novák.

70
    Tentokrát se pohlednou kombinací do slibné šance dostali domácí, ale bohužel pro ně přišel na konci jejich akce nepřesný centr a míč skončil v zámezí.

71
    Týfa nádherně našel Asima Zece, který se hnal sám na Fryštáka, ten však skvěle vyběhl a Zec trefil pouze jeho.

73
    Střídání na straně domácích. Odstoupil David Breda a místo něho si zahraje Zdeněk Pago.

75
    Máme před sebou poslední čtvrthodinu regulerní hrací doby a pokud chtějí východočeši alespoň vyrovnat, musejí svůj výkon zlepšit.

76
    Hostující Holek stříleným centrem hledal ve velkém vápnu Hradce Bartoše, byl však odpískán ofsajd.

78
    Slovácko zahrávalo přímý kop z velmi slibné pozice kousek před velkým vápnem, hostující Holek však míč napálil pouze hodně vysoko nad.

78
    Hradec má k dispozici rohový kop.

79
    Ten dobře zahrál Sixta, následná hlavička jednoho z hráčů domácích letěla pouze těsně nad.

80
    První střídání Slovácka. Ze hřiště odešel Oliver Trajtel a na hřiště nastoupil Michal Groulík.

82
    Odkop od domácí brány.

83
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Domácí zahrávali rohový kop na který si nádherně naskočil ZDENĚK PAGO a hlavou nedal gólmanovi šanci. Srovnává tak stav utkání na 1:1.

85
    Hned na to domácí mohli jít do vedení. Standartní situaci rozehrál Sixta velmi dobře a Fryšták měl veliké problémy míč dostat mimo tři tyče brány Slovácka.

86
    Nepřesný centr domácích končí v zámezí za bránou Fryštáka.

87
    Bartoš z větší dálky nepříliš prudkou střelou prověřil Zavřela. Tato střela ho nemohla ohrozit.

89
    Podruhé střídají hosté. Odstupuje Fojtášek a zápas místo něho dohraje Jibril.

Dnešnímu utkání přihlíží 105 diváků.

90
    Nepřesná přihrávka Zece končí jen za bránou hostujícího gólmana.

90+1
    Hlavní rozhodčí se rozhodl nastavit nad rámec normální hrací doby 2 minuty.

90+1
    Žlutou kartu za faul na své polovině si vykoledoval hostující Jan Bartoš.

90+2
    Nepřesné autové vhazování domácích končí na kopačkách Slovácka.

Máme tu konec dnešního utkání. Výsledek 1:1 je spravedlivý. V prvním poločase měli mírně navrch hosté, kteří vstřelili branku již ve druhé minutě utkání. Ve druhém poločase byli zase o něco lepší hradečtí, kterým se nakonec podařilo vyrovnat zásluhou střídajícího Paga. Ode mě je to dnes vše. Přeji krásný zbytek dne. (14:57:13)