Česko – Švédsko 4:7 (kon.)
Česko
4:7 (1:0, 0:3, 3:4)
Švédsko
Pátek 01.11.2013, 11:00 • BBC Arena 1, Schaffhausen (Švýcarsko) • Euro Floorball Tour (junioři)

To je dnes ode mne vše a zítra se opět těším při sledování dalšího online přenosu z EFT. (12:50:01)

Nejlepšími hráči utkání jsou Tomáš Fibiger za Česko a za Švédsko se nejlepším hráčem stává Jesper Alm, který si v zápase připsal 4 body za 2 góly a 2 asistence.

Škoda druhé a začátku třetí třetiny, kdy si "lvíčata" nechali utéct zápas a znovu začali hrát až za stavu 1:6. I tak je ale konečný výsledek 4:7 pro české hochy přijatelný. Dalším soupeřem českého výběru bude zítra od 11:00 tým Finska.

60:00

58:56
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Minutu před koncem ale definitivně rozhoduje o výhře Švédů JOHAN FAHLSTRÖM. Asistence: Jesper Alm.

57:20
    Češi to zkoušejí s šesti hráči v poli.

57:10
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi se vrací zpět do zápasu. Na rozdíl dvou branek je posílá MATĚJ VACULČIAK svou ranou. Asistence: Patrik Kieler.

53:49
    A naopak přidávají další branku. V posledních momentech jsou lepší. Na 3:6 snižuje DAN KAŠOVSKÝ. Asistence: Marek Beneš.

52:43
    Také Češi přežili své oslabení bez úhony.

50:43
    Nyní se ale bude muset česká reprezentace bránit. Štěpán Kostolány dostává 2 minuty za opakované přestupky.

49:06
    Alespoň trochu teď zvedl náladu a povzbudil své spoluhráče gólem RADIM ŠELMECI. Asistence: David Šimek.

47:58
    Česká obrana kolabuje. Již šestý hřebíček do rakve přidává JONATHAN NILSSON. Asistence: Hannes Blomkvist.

42:10
    Češi ani pořádně nestačili vstřebat inkasovaný gól a musí lovit další míček z branky. Tentokrát skóruje TOBIAS BERGFORS. Asistence: Jonathan Nilsson.

41:22
    Hned na úvod si kombinaci ze závěru 2. třetiny zopakovali Fahlström s JESPEREM ALMEM, který tak zvyšuje již na 4:1 pro "tre kronor". Asistence: Johan Fahlström.

40:01

Ve druhém dějství ukázaly Švédi svou sílu a otočili třemi brankami ve svůj prospěch. I tak by to byl ale pro česká "lvíčata" přijatelný výsledek, pokud by takto svítil i po 60 minutách.

40:00

37:52
    Naopak je pod větší deku pokládá JESPER ALM, kterému gólovou náhravku vrátil Fahlström. Asistence: Johan Fahlström.

Branky a nahrávky: 3. Uher (Kostolány), 50. Šelmeci (Šimek), 54. Kašovský (Beneš), 58. Vaculčiak (Kieler) – 25. Fahlström (Alm), 27. Rönnlund (Kivipaasi), 38. Alm (Fahlström), 42. Alm (Fahlström), 43. Bergfors (Nilsson), 48. Nilsson (Blomkvist), 59. Fahlström (Alm)

Česko: Fibiger (V. Zavadil) – Němeček, Pešat, Beneš, Tůma, Höffer, Vašíček, Vítovec – Kostolány, Kordoš, Uher – Šelmeci, Šimek, Kašovský – Kieler, Křiva, Bouška – J. Zavadil, Vaculčiak. Trenéři: Luděk Beneš, Tomáš Svačinka
    Švédsko: Omanovic (Amberntsson) – Svennson, Hedin, Lindström, Skoglösa, Cederstrom, Andreasson, Ramirez – Rönnlund, Kivipaasi, Welin-Odeback – Fahlström, Jonsson, Alm – Bergofrst, Blomkvist,

Rozhodčí: Thomas Baumgartner, Thomas Kläsi