Jihlava – Plzeň 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Kladno 3:1 (kon.) | Letohrad – Ústí n/L 4:3 (1:0 po s.s.)
Most – Vlašim 4:2 (kon.) | Karviná – Pardubice 1:3 (kon.) | Třinec – Kert Park Praha 2:3 (0:1 po s.s.)
po s.s. (1:0)
SK Hokejbal Letohrad
4:3 (1:1, 1:2, 1:0)
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 02.11.2013, 14:00 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Dnes nás čeká další kolo FORD CREDIT Extraligy hokejbalu, v dnešním duelu se nám představí SK Hokejbal Letohrad a tým ze severních čech Elba DDM Ústí nad Labem.

Domácí Jeleni by rádi přidali nějaké ty body do extraligové tabulky, zatím dokázali vyhrát pouze jednou a tak se 3mi body jim patří poslední 12. příčka extraligové tabulky. Dnes je čeká předposlední celek a tak jsou šance na první domácí vítězství docela vysoké.

Severočechům se také nedaří, 11. pozice a pouhých 6 bodů také není to co by si hráči Elby představovali a zrovna proti Letohradu by rádi svoje bodové zisky rozšířily.

Můžeme se tedy těšit na zajímavou bitvu na chvostu extraligové tabulky.

SK Hokejbal Letohrad: Šimara – Friml "C" , Urban, Malík, Dalecký, Košťál – Minařík, Halbrštát, Protzner, Červinka, Rail, Furik, Kormunda, Grund, Lux, Štefka, Voleský, Kovář, Kvaizar

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda, (Kostovič) – Denis, Langthaler, Olšar, Hubený, Řídel, – Soukup, Jirava, Šilínek, Kotlík, Růžička, Zákon, Kváš "C" Obdržálek, Smolík

Rozhodčí: Boháček, Hrazdíra.

00:52
    Letohradští se snaží natlačit do pásma, ale hosté zatím vzdorují ofenzivě domácího celku.

00:01

01:47
    Na 2 minuty odchází z týmu domácích Martin Voleský.

02:07
    Letohradští zatím nenechají Elbu rozehrát a úspěšně vyhazují míčky.

02:40
    Michal Hubený teď prozkoušel domácího brankáře střelou z kruhů, jeho střelu však Šimara vyrážečkou odvrací do rohu hrací plochy kde se míčku zmocnily domácí a vyhazují.

03:26
    Hosté otevírají skóre zápasu, po kombinaci se nakonec prosazuje JAN LANGTHALER.
    Asistence: Miloslav Kváš, Zdeněk Banda

03:26

04:33
    Na 2 minuty odchází na trestnou lavici za hákování hostující Jan Langthaler.

06:25
    Letohrad právě vstřelil branku!
    A máme vyrovnáno. Krásnou střelou na konci přesilovky vyrovnává LADISLAV MINAŘÍK.
    Asistence: Filip Červinka, Martin Voleský

06:25

09:46
    Letohradští se teď nemohou dostat ven z pásma, elba je tlačí v pásmu.

11:02
    V akci se ocitly domácí o střelu se postaral Kovář

12:31
    Na druhé straně teď akci finišuje Langhtaler, jeho střelu chytá Šimara.

13:08
    Rozehru před Šimarou vyhráli hosté, ale v pásmu se moc dlouho neudržely a Letohrad se pokusí překvapit soupeře rychlým protiútokem.

14:16
    Před brankou se sám ocitl Miroslav Růžička, Šimara ale s ledovým klidem akci likviduje. Obránci Letohradu se dopustily veliké chyby.

15:00

První třetina nám přinesla po jedné přesilovkové brance na každé straně, proto můžeme očekávat jistě velmi zajímavou bitvu.

Střely v 1.třetině
    Letohrad 12:10 Ústí nad Labem

Vyloučení v 1.třetině
    Letohrad 1:1 Ústí nad Labem

15:01

15:39
    Na 2 minuty za hákování odchází domácí Jan Furik.

16:00
    Letohradu se podařilo vyhodit míček ven z pásma.

16:16
    Miloslav Kváš prověřil od modré bystrost Šimary, ten si puk schoval do výstroje.

16:32
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Třetí přesilovková branka v dnešním utkání, od modré po nabití Růžičky vypálil LUKÁŠ SOUKUP a prostřelil brankáře Šimaru.
    Asistence: Milroslav Růžička

16:32

16:50
    Další branka Ústí, tentokrát nahodil míček na brankáře MIROSLAV RŮŽIČKA, a míček se rázem ocitl za brankářem Šimarou.
    Asistence: Jan Langthaler

17:32
    Letohradu se podařilo snížit, před brankářem se ocitl FILIP ŠTEFKA a prostřelil brankáře Bandu.
    Asistence: David Halbrštát

19:39
    Letohrad se po vstřelené brance drží v pásmu soupeře a snaží se prostoupit obranou hostů a skórovat.

20:38
    Jakub Jirava z Elby dostává trest 2+10 minut za úder do hlavy.

21:10
    Na 2+10 minut vyloučen domácí Filip Štefka za úder do hlavy.

21:27
    Ihned z vhazování pálil Miloslav Kváš jeho střelu s poklidem likviduje Šimara a hra pokračuje.

21:46
    Zakázaným uvolněním se teď provinily domácí, vhazovat se bude před brankářem Šimarou.

22:22
    Letohrad v pásmu Elby se snaží o kombinaci.

23:10
    Oba celky již hrají v plném počtu.

24:04
    Ústí se drží v pásmu soupeře.

25:03
    Letohrad natlačen v pásmu Elby, která se teď provinila dalším vyhozením míčku až za branku soupeře.

25:52
    Letohradskou akci zastavil až pád brankáře Bandy.

26:32
    Další zakázané uvolnění hostů.

26:56
    David Halbrštát prověřil z kruhů pozornost brankáře Bandy, ten však míček chytá.

27:50
    Po dlouhé době se v útočném pásmu ukázali hosté ale moc dlouho se tam neudrželi. Letohrad znovu kombinuje.

28:00
    Michal Hubený teď netrefil odkrytou klec Bandovi branky.

28:47
    Z domácího týmu odchází na 2 minuty za sekání Pavel Kormunda.

29:00
    Poslední minuta druhé třetiny a domácí celek i přes své oslabení se drží v pásmu soupeře.

29:30
    Po vyhození míčku mimo hrací plochu se bude rozehrávat ve středním pásmu.

29:35
    Ihned po vhazování se rozběhl Halbrštát a střelou chtěl vyrovnat vývoj utkání, jeho střela však minula branku.

30:00

Druhá třetina byla na góly trošku bohatší než ta první, Elba nejdříve odskočila Letohradu na 3:1, ale v zápětí se Štefkovi podařilo snížit na 3:2. Třetí část je tedy velmi otevřená a stát se může stát cokoli.

30:22
    Miroslav Růžička prověřil Šimaru, který se štěstím míček vyráží až nad ochranou síť.

30:47

31:40
    Do zakončení se hnal Jaromír Protzner který ale trefil pouze hráče který ho blokoval.

32:26
    Elba se nyní drží v pásmu domácích a Šimara si připsal pár pěkných zákroků.

33:28
    Oba dva 10ti minutové tresty si již hráči odpykali a mohou se zapojit do hry.

33:50
    Šimara dostal míček do helmy a tak se hra přerušuje.

34:39
    Letohrad vyvijí na branku Bandy tlak, ale zatím se jím nepodařilo vstřelit branku.

35:57
    Letohradu se to nakonec podařilo Kovář rozjel akci a po příhře Košťála se trefil ostrou ranou PAVEL KORMUNDA.

35:59
    Na 2 minuty za krosček vyloučen hostující Miroslav Růžička.

37:13
    Ústí se po dlouhém tlaku osvobozuje a může střídat.

37:47
    Na zemi zůstává ležet Filip Červinka a vypadá to že má něco se zápěstím.

38:12
    Letohrad se drží v pásmu soupeře a snaží se zvrátit vedení na svojí stranu.

39:00
    Martin Voleský se snažit střelou po zemi prostřelit Bandu ale netrefil branku.

40:12
    Daleckého pokus se svezl brankářovi Elby.

40:13
    Současně vyloučeni Dalecký a Řídel.

40:42
    Vyloučen Matěj Kotlík z Elby na 2 minuty za podražení.

41:56
    Na 2 minuty vyloučen Letohradský Martin Voleský.

42:34
    Vyloučen domácí Kvaizar 2 minuty za zdržování hry.

44:25
    Vyloučen z týmu Ústí nad Labem Miroslav Růžička.

44:53
    V posledních sekundách hrají Letohradští přesilovku.

44:53
    Oddechový čas pro domácí.

44:53
    Miloslav Kváš odchází na 2 minuty za hákování.

45:00

Samostatná střílení začínají.

Prodloužení se v hokejbale nekoná a tak tu máme samostatně střílení.

První jede Jiří Košťál kterému se nepodařilo překonat brankáře Bandu.

U hostí první jede Jan Langhtaler který neproměnil.

Druhý domácí jel Michal Kovář který si brankáře položil ale neprostřelil.

Druhý za hosty jel Jan Šilínek který taky nedal.

Třetí letohradský nájezdník je FILIP ŠTEFKA který proměnil.

V samostatných stříleních zvítězil tým SK Hokejbal Letohrad.
    Poslední nájezd Soukup neproměnil a tak FILIP ŠTEFKA rozhodl svou brankou o vítězství domácích.

Nájezdy nám tedy rozhodl dnešní duel ze kterého si cenné dva body odnesli domácí svým prvním domácím vítězstvím. Viděli jsme tedy zajímavé utkání, a já se s vámi loučím a zase někdy při hokejbale napočtenou. (16:06:38)

Ondřej Tomeš

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 7. Minařík (Červinka, Voleský), 18. Štefka (Halbrštát), 36. Kormunda (Kovář, Košťál), rozh. náj. Štefka – 4. Langthaler (Kváš, Banda), 17. Soukup (Růžička), 17. Růžička (Langthaler)

Rozhodčí: Boháček, Hrazdíra