Augsburg – Mohuč 2:1 (kon.) | W. Brémy – Hannover 3:2 (kon.)
Werder Brémy
3:2 (2:2)
Hannover 96
Neděle 03.11.2013, 17:30 • Weserstadion, Bremen • Německá Bundesliga

To je z 11. kola německé Bundesligy vše. Přeji pěkný zbytek nedělního večera. (19:30:40)

Krize Hannoveru trvá a po této prohře už čeká na výhru pět utkání. Werder díky výhře Hannover v tabulce přeskočil a je na osmém místě. Hannover je jedenáctý.

Theodor Gebre Selassie odehrál za Werder celý zápas a pomohl mu tak ke konečnému vítězství.

Dlouho to vypadalo, že vše podstatné se událo ve druhém poločase, který skončil 2:2. Nakonec se ale usmálo štěstí na domácí Werder, který v 86. minutě rozhodl brankou Garcíi o svém vítězství. Hannover už na tento úder nedokázal zareagovat.

90+4
    Pocognoliho centr před bránu vyrazil Mielitz na roh, z něho se ale hosté následně nedokázali prosadit.

90+3
    Žlutá karta pro Aarona Hunta (BRM).

90+2
    Hannover zahrával standardní situaci, k míči se sice dostal Sané ale byl v ofsajdové pozici.

90
    Rovnou čtyři minuty se budou nastavovat nad rámec základní hrací doby. Hannover tak má ještě šanci na vyrovnání.

89
    Velkou šanci měl teď Selke. Ten si vypracoval dobrou střeleckou příležitost. Jeho střela na zadní tyč nakonec mířila jen těsně vedle. Jeden z hráčů se pokoušel ještě míč dorazit do prázdné brány, ale už byl ve velkém úhlu.

89
    Střídá i Werder. Ze hry odchází střelec předchozího gólu Santiago García a na poslední minuty přijde na hřiště Lukas Schmitz.

88
    Hannover na inkasovaný gól rychle reaguje. Do hry přijde Leonardo Bittencourt, který vystřídá Hiroki Sakaje.

86
    Werder právě vstřelil branku!
    Tak jsem to zakřikl. Hunt rozehrával standardní situaci. SANTIAGO GARCÍA se dostal k hlavičce. Jeho obrovskou příležitost však dokázal brankář Zieler zneškodnit. García se ovšm ještě dostal k dorážce a na tu už Zieler nestačil.

85
    Pomalu ale jistě to vypadá, že v utkání už se dalších branek nedočkáme. Druhý poločas v tomto ohledu zůstal za tím prvním poněkud za očekáváním.

84
    Deniz Kadah (HAN) si ve vzdušném souboji počínal trochu důrazněji a vidí žlutou kartu.

83
    Werder poslal do vápna Hanoveru dva centry za sebou, ani jeden se ale neuchytil.

82
    Husztiho centr našel ve vápně Kadaha, který se dostal k hlavičce, jenž ale skončila nad bránou.

81
    Werder připravil střídání. Ze hry odchází Eljero Elia a pustí do hry Özkana Yildrima.

80
    Na hřišti nyní sledujeme poměrně taktickou bitvu, oba soupeři se hlídají.

Zdeněk Plánka

Branky: 25. Hunt (pen.), 38. Makiadi (Junuzović), 86. García – 20. Huszti (pen.), 41. Sakaj

Karty:   19. Fritz (BRM), 90+3. Hunt (BRM) – 24. Sané (HAN), 52. Pocognoli (HAN), 66. Huszti (HAN), 84. Kadah (HAN)

Werder Brémy: Mielitz – Fritz (C) (63. Selke), Lukimya-Mulongoti, Caldirola, García (89. Schmitz) – Gebre Selassie, Makiadi, Kroos – Elia (81. Yıldırım), Hunt (C), Junuzović.
    Náhradníci: R. Wolf – Schmitz, Ekici, Ignjovski, Trybull, Yıldırım, Selke.

Hannover 96: Zieler – Sakaj (88. Bittencourt), Sané, Schulz, Pocognoli – Stindl (C), Andreasen, Prib, Hoffmann (75. Schmiedebach), Huszti – Sobiech (32. Kadah).
    Náhradníci: Miller – Avevor, Schmiedebach, Bittencourt, Schlaudraff, Kadah, Sulejmani.

Rozhodčí: Thorsten Kinhöfer – Detlef Scheppe, Christian Fischer – Robert Kempter