Senec – Písek 25:24 (kon.) | Poruba – Šaľa 25:23 (kon.) | Veselí n/M – Olomouc 25:23 (kon.)
DHC Sokol Poruba
25:23 (12:12)
HK Slovan Duslo Šaľa
Neděle 03.11.2013, 18:00Interliga ženy

Poruba nakonec zvládla těžký, ale velmi důležitý zápas a vyhrála 25:23. Hosté stále dotahovali, ale nakonec zvítězila Ostrava. To je z mé strany vše a těším se u dalších přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (19:35:30)

60
    Konec zápasu. (26:23)

59
    O vítězi je rozhodnuto. Cenné body vybojuje ostravský celek. (25:23) (26:23)

45
    Domácí celek se dostal opět do těsného vedení. Utkání je stále velmi vyrovnané. (18:17) (18:17)

31
    Začal druhý poločas. (12:12)

Je za námi první poločas. Domácí celek několikrát vedl, ale na konci prvního poločasu dokázali hosté zabrat a nakonec srovnali. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý...

30
    První poločas skončil. (12:12)

30
    Na konci prvního poločasu je stav nerozhodný 12:12. (12:12) (12:12)

18
    Poruba stále drží těsné vedení. Do konce prvního poločasu zbývá dvanáct minut a ostravský celek vede 7:5. (7:5) (7:5)

12
    Po úvodních dvanácti minutách vede domácí Poruba nad Šaľou 5:3. (5:3) (5:3)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Steffanová, Mýlková, Lešková, Tomášechová, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Chovančová, Minarčíková, Bělohoubková, Závajová

HK Slovan Duslo Šaľa: Krebs, Grandtnerová, Haládiková – Bujnochová, Trochtová, Klučková, Bíziková, Kovácsová, Pócsiková, Demajová, Darászová, Tulipánová, Szarková, Súkenníková, Sláviková, Veselková.

Poslední vzájemné zápasy

Šaľa – Ostrava 29 : 28
    Ostrava – Šaľa 31:28
    Ostrava – Šaľa 27:22
    Šaľa – Ostrava 24:21
    Šaľa – Ostrava 32:28

Šala má po šesti kolech na svém kontě 10 bodů a v tabulce se nachází na čtvrtém místě. Šala prohrála v prvním kole, od té době doby vyhrála pět zápasů a uvidíme tedy, jak si povede dnes a zda protáhne svoji sérii.

Domácí Ostrava má na svém kontě po šesti zápasech 6 bodů. Dokázala zatím třikrát vyhrát a třikrát prohrála. Doma odehrála Ostrava dva zápasy a oba dokázala vyhrát, tak uvidíme, jak si povede dnes.

Zdravím všechny příznivce házené. Interliga má na programu 7. kolo a my budeme sledovat utkání mezi ostravskou Porubou a Slovan Duslo Šaľa. Mírným favoritem tohoto utkání je domácí celek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.