Švýcarsko – Česko 10:1 (kon.)
Švýcarsko
10:1 (3:0, 2:0, 5:1)
Česko
Neděle 03.11.2013, 14:00 • BBC Arena 2, Schaffhausen, Švýcarsko • Euro Floorball Tour (junioři)

57:58
    Šesté vyloučení hostů. Na trestnou lavici na dvě minuty usedá Jan Zavadil (CZE).

Vyloučení celkem v zápase: 2:6.

53:28
    Další přesilovka pro Švýcarsko. Aleš Höffer (CZE) vyloučen na dvě minuty.

Vyloučení celkem v zápase: 2:5.

46:05
    Druhá přesilová hra pro Českou republiku. K zapisovatelskému stolku na dvě minuty míří Andrin Hollenstein (SWI).

Vyloučení celkem v zápase: 2:4.

37:05
    Češi se budou muset v této třetině bránit už čtvrtému oslabení. Ondřej Vítovec (CZE) obdržel dvouminutový trest.

Vyloučení celkem v zápase: 1:4.

33:24
    Třetí početní výhoda pro Švýcary. Dvě minuty náleží Ondřeji Vašíčkovi (CZE).

Vyloučení celkem v zápase: 1:3.

24:10
    Domácí dostanou druhou šanci v přesilovce. Ondřej Němeček (CZE) si počínal proti pravidlům, za což mu náleží dvouminutový trest.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

20:58
    První přesilová hra také pro Švýcarsko. Na dvě minuty míří na trestnou lavici Petr Tůma (CZE).

Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

11:18
    Početní výhoda pro Čechy. Micha Baumgartner (SWI) potrestán dvouminutovým trestem.

Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 4. Wittausch (Herzog), 13. Hartmann (TS), 18. Wittausch (Michel), 21. Mutter (Wittausch), 26. Hartmann (Baumgartner), 45. Hollenstein (Steiner), 45. Kapp (Gutknecht), 49. Kanzig (Baumgartner), 50. Mutter (Jung), 55. Mutter (Baumgartner) – 60. Mandík (Křiva)

Švýcarsko: Breu (Keller) – Klauenbosch, Baumgartner, Herzog, Michel, Splati, Jung, Gutknecht – Staub, Hartmann, Steiner – Lutz, Mutter, Wittausch – Kanzig, Kapp, Thony – Guggisberg, Hollenstein. Trenéři: Simon Meier, Luca Tomatis, Michael Zoss.
    Česko: Mazánek (41. Fibiger) – Tůma, Vítovec, O. Vašíček, Höffer, Beneš, Němeček, Lyson – Mandík, Zavadil, Vaculčiak – Jakub Uher, Kordoš, Kieler – Kašovský, Pešat, Kostolány – Křiva, Bouška. Trenéři: Luděk Beneš, Tomáš Svačinka.

Rozhodčí: Vesa Vilkki, Mikko Alakare (oba Finsko)