Zenit – Porto 1:1 (kon.) | Atlético – Austria 4:0 (kon.) | Ajax – Celtic 1:0 (kon.)
Barcelona – AC Milán 3:1 (kon.) | Basilej – FCSB 1:1 (kon.) | Chelsea – Schalke 3:0 (kon.)
Dortmund – Arsenal 0:1 (kon.) | Neapol – Marseille 3:2 (kon.)
Atlético Madrid
4:0 (3:0)
FK Austria Vídeň
Středa 06.11.2013, 20:45Liga mistrů

Utkání nám dospělo do svého konce s poměrně jednoznačným průběhem. Austria se držela zhruba prvních deset minut, po dvou inkasovaných gólech však úplně odešla. Rozdíl mohl být ale mnohem vyšší, nebýt skvělého Lindnera. Atlético Madrid se tak může radovat z vítězství ve své základní skupině. Příjemný zbytek večera přeje Petr Dejnožka, těším se na vás zase zítra při utkání z Evropské ligy. (22:34:05)

90+1
    Nastavovat se bude pouze jedna minuta. V jejím začátku je Hosinerovi odmáván a následně také odpískán ofsajd.

Lindner (Austria) – 8 zákroků

90
    Courtois (Atlético) – 1 zákrok

89
    Opět ho však rozehráli nakrátko, následný centr Hosinera skončil u pozorného Courtoise.

88
    Hosté budou mít možnost vstřelit alespoň čestný gól po rohovém kopu.

87
    Účet Vídně se pokoušel v závěru zatížit také Torres, z dobré pozice však těsně minul branku rakouského týmu.

86
    Měl jsem pravdu, zas tak hrozné to nebylo. Diego Costa dostal balon do nohy a z kroku se ho snažil zatočit na vzdálenější tyč. Lindner jen přihlížel, jak míč o centimetry míjí jeho branku!

85
    Costa nyní pořádně dostal naloženo přes lýtko a příliš se mu z trávníku nechce. Bude ale v pořádku a jistě se ještě pokusí rozšířit svůj gólový účet.

83
    Madrid stále sáhodlouze kombinuje kolem šestnáctky Austrie a snaží se ještě zakulatit svůj počet vstřelených branek.

82
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Tak přece jen se Costa dočkává vstřelené branky a má z ní opravdu ohromnou radost! Po dvou neúspěších se DIEGO COSTA konečně dočkal poté, co mu velmi chytře přiklepl na velké vápno míč Raul García a domácí útočník tvrdou ranou nedal Lindnerovi žádnou šanci zasáhnout – 4:0!

80
    V posledních minutách je Costa neustále v záběru televizních kamer, tentokrát si nekompromisně počínal proti Hollandovi. Odpískán mu byl útočný faul.

79
    Brankář Lindner – Diego Costa 2:0! Domácí útočník se nyní znovu dokázal propracovat do velké příležitosti, tvrdou ránu na přední tyč však brankář Austrie vytěsnil na rohový kop!

78
    Diego Costa je evidentně znechucen tím, že neproměnil pokutový kop a dává to dokola hodně najevo. Za své gesto si nyní zasloužil žlutý kartónek.

77
    Vzápětí si sám Costa říkal o další pokutový kop, sudí tentokrát pouze zakroutil hlavou.

76
    Diego Costa však penaltu neproměňuje! Lindner vystihl stranu a nepříliš tvrdou ránu španělského hráče dokázal zneškodnit!

75
    Ortlechner obdržel za faul žlutou kartu.

Petr Dejnožka

Branky: 11. Miranda, 24. Raúl García (D. Costa), 45. Filipe, 82. D. Costa (Raúl García)

Karty:   69. Ramsebner (AUV), 75. Ortlechner (AUV)

Neproměněná penalta: 76. D. Costa (ATM), brankář Lindner zneškodnil

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 15:4. Střely mimo: 7:3.
    Atlético Madrid: Courtois – Filipe, Godín, Miranda, Torres Juanfran – Koke (66. C. Rodríguez), Gabi (C), Tiago (56. Guilavogui), Adrián (46. Ó. Torres) – Raúl García, D. Costa.
    Náhradníci: Aranzubia – Alderweireld, Insúa, C. Rodríguez, Guilavogui, Ó. Torres, David Villa.

FK Austria Vídeň: Lindner – Leovac, Ortlechner (C), Ramsebner, Koch – Holland, Murg (52. Suttner), Simkovic (53. Hosiner), Mader (68. Dilaver), Royer – Kienast.
    Náhradníci: P. Grünwald – Rogulj, Suttner, Okotie, Dilaver, Jun, Hosiner.

Rozhodčí: Vad – Albert, Toth (všichni Maďarsko)