88:73 (22:18, 48:37, 70:54)
ERA Basketball Nymburk
Středa 06.11.2013, 20:30 • Mapooro Aréna • Eurocup

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:57:23)

Dnešní utkání je u konce. Domácí zápas zvládli, Nymburk jim v podstatě nekladl příliš velký odpor a až na vyrovnanější první čtvrtinu za svým dnešním soupeřem výrazně zaostávali.

40:00
    Konec zápasu. (88:73)

39:02
    Závěr zápasu se hostům podařil, je to již ale pouze o kosmetické úpravě výsledku. (88:73) (88:73)

37:38
    Hosté snižují v závěru utkání na rozdíl osmnácti bodů. (88:70) (88:70)

36:24
    Debakl Nymburku nabývá čím dál reálnějších rozměrů. (88:65) (88:65)

34:12
    Oba týmy dávají za dva body, domácí drží devatenácti bodový náskok. (84:65) (84:65)

33:38
    Domácí se prosazují za tři body, trefuje se Maarten Leunen a atakují stobodovou hranici. (82:63) (82:63)

32:52
    Simmons snižuje na rozdíl šestnácti bodů. (79:63) (79:63)

32:10
    Oba týmy dávají za tři body, domácí stále drží svůj náskok. (76:61) (76:61)

31:18
    Hosté zatím o bod v úvodu čtvrté čtvrtiny úspěšnější. (73:58) (73:58)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (73:58)

Rozdíl ve skóre je již propastný, domácí vedou o šestnáct bodů v klidu si "jdou" pro výhru.

30:00
    Třetí čtvrtina skončila. (70:54)

28:41
    Stefano Gentile proměňuje po faulu Scotta Reynoldse oba trestné hody a máme tu zatím největší rozdíl ve skóre v dnešním utkání! (70:54) (70:54)

28:15
    Další koš domácích, prosazuje se Pietro Aradori. (68:54) (68:54)

27:58
    Mahlabašič dává koš, dva body na kont ČEZ. (66:54) (63:52)

27:49
    Stejně tak si ale počíná domácí Roberto Rullo. (66:52) (63:52)

27:31
    Radoslav Rančík se trefuje za tři body. (63:52) (63:52)

26:31
    Po úspěšném hodu Maartena Leunena za dva body to již neplatí, domácí vedou o čtrnáct bodů. (63:49) (63:49)

26:01
    Oběma týmům se daří zatím střelba, padá hodně košů, skóre se pohnulo o dva body na každé straně, domácí stále vedou o dvanáct bodů. (61:49) (61:49)

25:24
    Po dalším koši snižují hosté na rozdíl dvanácti bodů, za dva body se trefil Tre Simmons. (59:47) (59:47)

24:52
    Na hrozivý šestnáctibodový rozdíl upravil domácí Ragland, ale Page Dylan snižuje. (59:45) (59:45)

23:35
    Dylan Page dává za dva body, poté ale Radoslav Rančík fauluje a Adrian Uter proměňuje oba trestné hody. (57:43) (57:43)

22:47
    Ano, Joe Ragland dává za tři body, zatím největší rozdíl ve skóre, Bennet Canu vede o čtrnáct bodů. (55:41) (55:41)

21:59
    Další úspěšný dvoubodový koš domácího týmu, trefuje se Uter. (52:41) (52:41)

21:39
    Rašid Mahlabšič se také prosazuje za dva body. (50:41) (50:41)

21:21
    Maarten Leunen se také prosazuje za dva body. (50:39) (50:39)

21:04
    Dylan Page je prvním střelcem třetí čtvrtiny, hosté snižují na rozdíl devíti bodů. (48:39) (48:39)

20:01
    Začala třetí čtvrtina. (48:37)

Po dvou čtvrtinách vede domácí tým o jedenáct bodů nad svým soupeřem ČEZ Nymburk. Český klub držel krok se svým hostitelem zhruba prvních deset minut, ale pak jako by Češi odpadli a domácí navýšili svůj náskok na konečných jedenáct bodů.

20:00
    Druhá čtvrtina skončila. (46:35)

19:02
    Domácí drží svůj náskok, který je nyní již jedenáctibodový. (46:35) (46:35)

17:53
    Oddechový čas pro hosty. (43:33) (43:33)

17:53
    Hruban ztrácí míč a Pietro Aradori se trefuje za tři body. (43:33) (43:33)

17:28
    Ještě před koncem první půle pokořují domácí basketbalisté čtyřiceti bodovou hranici (40:33) (40:33)

16:52
    Po faulu Marca Cusina proměňuje oba trestné hody Hruban. (38:33) (38:33)

16:45
    V závěru druhé čtvrtiny odskakují domácí na rozdíl sedmi bodů, za dva body se trefuje Roberto Rullo. (38:31) (38:31)

15:10
    Hostující Scott Reynolds fauluje a domácí mají výhodu dvou trestných hodů. Oba proměňuje Ragland. (36:29) (36:29)

13:58
    Domácí Roberto Rullo se trefuje za tři body! (34:29) (34:29)

13:32
    Nymburští se svého soupeře zatím "drží", i zásluhou úspěšného pokusu Simmonse. (31:29) (31:29)

13:02
    Adrian Uter dává za dva body a domácí mají čtyřbodový náskok. (31:27) (31:27)

12:23
    Adrian Uter přichází o míč a hosté Reynoldsem trestají tuto chybu úspěšným dvoubodovým pokusem. (29:27) (29:27)

11:20
    Oba nařízené trestné hody domácího týmu proměňuje Joe Ragland. (29:25) (29:25)

11:09
    Na druhé straně se prosazuje Vojtěch Hruban také za tři body! (27:25) (27:25)

11:00
    Po přihrávce Raglanda je tu úspěšná trojka domácího Gentileho! (27:20) (27:20)

10:30
    Nejprve Jiří Welsch a poté i domácí Marcel Jones proměňují své pokusy za dva body. (24:20) (24:20)

10:01
    Začala druhá čtvrtina. (22:18)

Po první čtvrtině vedou domácí basketbalisté o čtyři body. Tento stav dává naději i hostům, že zápas není rozhodně ztracený.

10:00
    První čtvrtina skončila. (22:18)

09:21
    Domácí Uter využívá pouze jeden trestný hod ze dvou. (22:18) (22:18)

09:09
    Mahlabačič dává za dva body a je již pouze o tři body z pohledu Nymburku. (21:16) (21:18)

07:14
    Tříbodový pokus Nymburku úspěšný. (21:16) (21:16)

06:54
    Oba trestné hody proměňuje domácí tým a Cantu vede o osm bodů. (21:13) (21:13)

06:18
    Z protiútoku domácí dávají za dva body. (19:11) (19:11)

06:03
    První úspěšný tříbodový pokus hostů, kteří tak snižují na šestibodový rozdíl. (17:11) (17:11)

05:28
    Skóre se pohnulo o dva body na obou stranách, domácí stále vedou o devět bodů. (17:8) (17:8)

04:40
    Domácím vychází úvod zápasu nad očekávání dobře, další trojka a rozdíl je již devítibodový. (15:6) (15:6)

04:21
    A po chybě hostů je tu další koš domácích, tentokrát za dva body. (12:6) (12:6)

04:11
    Úspěšný tříbodový pokus Cantu. (10:6) (10:6)

03:54
    Z rychlého protiútoku Nymburk snižuje na rozdíl jediného bodu. (7:6) (7:6)

03:42
    Domácí získávají tříbodový náskok. (7:4) (7:4)

03:12
    A vzápětí další úspěšný pokus Nymburku za dva body. (5:4) (5:4)

02:45
    První úspěšný pokus host za dva body. (5:2) (5:2)

02:00
    Zatím skvělý vstup domácího Cantu do dnešního zápasu. (5:0) (5:0)

00:01
    Utkání právě začalo. (0:0)

Bennet Cantu: Abass, Leunen, Jenkins, Ragland, Cusin

ČEZ Nymburk: Massamba, Hruban, Simmons, Mahalbašič, Page.

Sestavy:

Bennet Cantu: Abass, Leunen, Jenkins, Ragland, Cusin, Jones, Uter, Rullo, Nwohuocha, Aradori, Gentile

ČEZ Nymburk: Massamba, Hruban, Simmons, Mahalbašič, Page, Reynolds, Palyza, Welsch, Houska, R. Rančík, M. Rančík, Page, Pomikálek.

Vítejte u onlajn přenostu 1. kola basketbalového Eurocupu mužů, v němž přivítá italská Bennet Cantu český tým ČEZ Nymburk.

Eurocup se hraje od sezóny 2002/2003 a aktuálně jde o druhou nejprestižnější basketbalovou soutěží Evropy. Nymburk si první účast v této soutěži připsal v sezóně 2007/2008, kdy soutěž navázala na ULEB Cup. Český tým si při své premiéře připsal postup ze základní skupiny. V další fázi sice nymburští nestačili na Turow, ale i tak byl postup ze skupiny úspěchem. Nejvydařenější sezóna z pohledu Nymburku se datuje do sezóny 2009/2010 a 2011/2012, kdy postoupil do čtvrtfinále.