Boston – Florida 4:1 (kon.) | Ottawa – Montreal 4:1 (kon.) | Washington – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.)
Carolina – NY Islanders 1:0 (kon.) | Columbus – NY Rangers 2:4 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 0:3 (kon.)
Detroit – Dallas 3:4 (po pr.) | Tampa – Edmonton 4:2 (kon.) | St. Louis – Calgary 3:2 (kon.)
Los Angeles – Buffalo 2:0 (kon.) | San Jose – Vancouver 2:4 (kon.)
Detroit Red Wings
3:4 (0:0, 2:1, 1:2 - 0:1)
Dallas Stars
Pátek 08.11.2013, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný páteční den. (04:26:26)

Československá stopa v utkání:
    Jakub Kindl (DET) 0+1, 0 střel, čas na ledě 19:24
    Tomáš Tatar (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 8:17

1. Jamie Benn (DAL) 1+0
    2. Cody Eakin (DAL) 1+0
    3. Henrik Zetterberg (DET) 0+3

Dallas si tedy z Detroitu odváží všechny body, když dokázal dvakrát stáhnout vedení soupeře a v prodloužení rozhodl o vítězství Dallasu přesnou střelou Peverley. Detroit získává tedy pouze bod, se kterým nemůže být vzhledem k vývoji utkání spokojen.

64:41
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas v prodloužení dokonává obrat v utkání. Když už se zdálo, že utkání budou muset rozhodnout samostatné nájezdy, tak se ke kotouči dostal na levém kruhu RICH PEVERLEY, který zamířil přesně k levé tyči a Howard nedokázal včas zasáhnout. Asistence: Valerij Ničuškin, Alex Goligoski

63:23
    Na druhé straně vystřelil Jamie Benn a donutil Howarda k zákroku.

63:04
    Dacjuk opět ukázal svojí šikovnost a dostal se ke střele z mezikruží, která Lehtonenovi propadla a kotouč prošel těsně vedle pravé tyče.

62:32
    Rozhodnout dnešní utkání mohl Andersson, jenž se dostal v útočném pásmu k odraženému puku, který ale nedokázal nadvakrát dostat za Lehtonena.

61:16
    Prodloužení se zatím nese v opatrném duchu.

60:08
    Hned z kraje prodloužení se do slibné šance dostal Seguin, jehož střela byla nakonec sražena do ochranné sítě.

60:01

Detroit nedokázal udržet ve třetí třetině své vedení, kdy nejprve vedl 2:1 a poté i 3:2. Zápas tedy půjde za stavu 3:3 do prodloužení.

60:00

59:40
    Bertuzziho tvrdá střele z levého kruhu končí v lapačce Lehtonena. Vhazovat se bude v útočném pásmu Detroitu.

59:15
    Utkání zřejmě směřuje do prodloužení.

58:50
    Dallas přesilovou hru využívá. Na pravém kruhu dostal mnoho prostoru CODY EAKIN, který tak mohl přesně zamířit a poslat kotouč do levé šibenice. Asistence: Sergej Gončar, Trevor Daley.

57:43
    Tak teď byl Dallas hodně blízko. Nejprve se dostal ke střele Peverley, ale tu dokázal Howard zneškodnit. Poté se ale kotouč dostal zpět do brankoviště, kde si jej málem brankář Detroitu srazil do branky.

57:30
    Detroit ale vyváží kotouč do středního pásma.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 28. Bertuzzi (Zetterberg, Dacjuk), 35. Almqvist (Zetterberg, Bertuzzi), 52. Dacjuk (Zetterberg, Kindl) – 40. Horcoff (Whitney, Chiasson), 45. Benn Ja., 59. Eakin (Gončar, Daley), 65. Peverley (Ničuškin, Goligoski)

Detroit Red Wings: Howard (Gustavsson) – DeKeyser, Kronwall, Almqvist, Quincey, Lashoff, Kindl – Bertuzzi, Dacjuk, Zetterberg – Alfredsson, Weiss, Cleary – Abdelkader, Andersson, Tatar – Samuelsson, Helm, Miller
    Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Robidas, Dillon, Gončar, Daley, Ben Jo., Goligoski – Ničuškin, Seguin, Ben Ja. – Chiasson, Eakin, Whitney – Peverley, Fiddler, Cole – Garbutt, Horcoff, Roussel

Rozhodčí: Sutherland, LaRue – Heyer, Kovachik

Diváci: 20 066