Boston – Florida 4:1 (kon.) | Ottawa – Montreal 4:1 (kon.) | Washington – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.)
Carolina – NY Islanders 1:0 (kon.) | Columbus – NY Rangers 2:4 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 0:3 (kon.)
Detroit – Dallas 3:4 (po pr.) | Tampa – Edmonton 4:2 (kon.) | St. Louis – Calgary 3:2 (kon.)
Los Angeles – Buffalo 2:0 (kon.) | San Jose – Vancouver 2:4 (kon.)
San Jose Sharks
2:4 (2:3, 0:1, 0:0)
Vancouver Canucks
Pátek 08.11.2013, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:10:30)

Tomáš HERTL (SJS) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:41

Čtvrtá porážka Sharks v řadě, navíc tentokrát San Jose nezískalo ani bod, to je nepříjemná série v úvodu ligy nejlepšího týmu celé NHL! Vancouveru dnes stačil průměrný výkon k tomu, aby na ledě Sharks vyhrál 4:2, domácí působili bezradně v útočné fázi, stejně tak i v defenzivě. Ve třetí třetině provedl kouč Sharks změny v sestavě, přeházel jednotlivé řady, ale ani to nevedlo k úspěchu. Navíc to vypadá, že z formy je Joe Thornton, hlavní hvězda týmu, kterému se již několikátý zápas po sobě nevede, přesto má zatím bezmeznou důvěru trenérů.

59:25
    Obrana Canucks nedovoluje domácím zakončit, navíc Thornton nepřesně přihrává na modrou, domácí ztrácí pásmo.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:40
    Na ledě zůstává stejná sestava v dresu Sharks, puk ve středním pásmu.

58:21
    Vhazování ve střední třetině, branka Sharks zůstává prázdná.

58:21
    Hra ale přerušena po závaru před Luongem.

58:15
    Sharks ve třetině soupeře, na ledět Demers, Havlát, Thornton, Hannan, Couture a Wingels.

57:54
    Stalock opouští branku, Sharks to zkouší v šesti.

55:55
    Čas se domácím hodně rychle krátí, hosté stále vedou o dva góly.

54:56
    Sharks ve třetině Canucks, ale domácí se nedostávají do zakončení, vše je to o soubojích u mantinelu.

53:57
    Higgins najíždí z levé strany na branku soupeře, Stalock jeho střelu chytá.

53:45
    Další vyhozený puk ze třetiny Sharks.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 2. Thornton (Hertl, Wingels), 11. Brown (Sheppard, Desjardins) – 5. Richardson (Archibald, Bieksa), 10. Santorelli (Higgins, Burrows), 19. Higgins (Burrows), 26. Kassian (Bieksa, Stanton)

San Jose Sharks: Niemi (26. Stalock) – Vlasic, Braun, Stuart, Boyle, Hannan, Demers – Marleau, Couture, Havlát – Hertl, J. Thornton, Kennedy – Nieto, Pavelski, Wingels – Sheppard, Desjrdins, Brown
    Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Edler, Garrison, Hamhuis, Tanev, Stanton, Bieksa – D. Sedin, H. Sedin, Kesler – Higgins, Santorelli, Burrows – Archibald, Richardson, Kassian – Sestito, Welsh, Dalpe

Rozhodčí: Morton, Watson – Sharrers, Lazarowich

Diváci: 17 562