Granollers, Lopez – Paes, Štěpánek 2:1 (kon.) | Peya, Soares – Marrero, Verdasco 2:0 (kon.)

6 65 8

Pátek 08.11.2013, 13:13Turnaj mistrů – čtyřhra - Nitto ATP Finals (krytý tvrdý povrch)

Konec zápasu

Ode mě je to dnes vše, přeji vám pěkný den. (15:09:51)

Granollers a Lopez i přes dnešní vítězství nepostoupí, protože mají horší poměr gemů než Paes a Štěpánek. Ti mají nejlepší bilanci vyhraných a prohraných gemů, a tak by v případě vítězství Marrera a Verdasca 2:0 na sety postupoval česko-indický pár. Vyhraje-li však Peya a Soares aspoň set, postoupí oni.

Radek Štěpánek a Leander Paes prohráli třetí utkání na Turnaji mistrů, když po vítězném prvním setu nezvládli nejprve tiebreak druhé sady a poté s Granollersem a Lopezem prohráli těsně i supertiebreak. Situace ve skupině B se tak ještě více zamotává a momentálně zde máme kromě jasně postupujících Marrera a Verdasca tři páry s jedním vítězstvím a rozhodovat bude buď počet setů případně her, anebo bude druhým postupujícím týmem Peya a Soares, kterému stačí uhrát proti Marrerovi a Verdascovi ve večerním zápase set.

10-8
    Štěpánkův return je příliš dlouhý! Marcel Granollers a Marc Lopez vítězí!

9-8
    Ano! Zbývá jeden mečbol a Štěpánek hecuje diváky! Paes si volejem připravil pozici pro sebe nezvykle razantně zakončil!

9-7
    Štěpánek se nyní musel vracet pro dlouhý míč až k základní čáře, odkud ale zahrál skvělý forhend mezi oba soupeře!

9-6
    Tři mečboly pro Granollerse s Lopezem! Štěpánek nezvládl druhý volej po sobě a razantní forhend Lopeze usměrňuje do sítě.

8-6
    Další snížení! Štěpánek dobře returnoval, hra se poté přesunula k síti, kde Paes vyhrál přestřelku nad Granollersem!

8-5
    Paes po servisu snižuje krásným stopvolejem!

8-4
    Return Marca Lopeze našel skulinu mezi Štěpánkem a Paesem. Španělé vedou už 8:4!

7-4
    Neskutečné! Španělé ustáli Paesův tlak, Lopez vrátil dva neskutečné míče a Granollers následně vylovil ze země úder přesně mezi oba soupeře!

6-4
    Skvěle to teď zahrál Marc Lopez, který vrátil Štěpánkovi technický volej do protipohybu, Radek musel hrát blízko sítě zkrácený bekhend a trefil jen pásku.

5-4
    Famózní return Granollerse Paes nestihl u lajny!

4-4
    Ještěže Radek nyní boduje rovnou ze servisu.

4-3
    Return Paese byl příliš dlouhý. Španělé se dostávají do vedení.

3-3
    Perfektní přeběh Granollerse! Nejmladší hráč utkání volejem trefil Paese a vyrovnal.