Vítkovice – Chomutov 7:2 (kon.) | Ostrava – Tatran 9:3 (kon.) | Bohemians juniorky – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)
Havířov – Benešov 9:4 (kon.) | Bulldogs – Třebíč 7:10 (kon.) | Bulldogs – Třebíč 7:10 (kon.)
FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky
6:3 (3:3, 0:0, 3:0)
Předvýběr.CZ Florbal MB
Sobota 09.11.2013, 20:00 • Lyceum Drtinová • G2 liga juniorů

Skončilo nám utkání G2 ligy juniorů mezi domácím FbŠ Bohemians DDM Praha 7, kteří dnes přivítali v rámci devátého kola BILLY BOY Mladou Boleslav. Dvě třetiny byl zápas nesmírně vyrovnaný, ale v poslední části domácí přitvrdili a hostující Boleslav potrestala třemi přesnými zásahy. Hosté si tak z dnešního utkání odváží prohru 3:6. To je ode mě pro dnešek vše. Hezký zbytek večera. (22:02:04)

60:00

59:56
    Opět výborně gólman boleslavských, a máme tu závěr zápasu.

58:59
    O zápase je nejspíše rozhodnuto, i když gólman hostů si zaslouží velkou pochvalu za svůj předvedený výkon.

58:09
    Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7.

58:09
    Vyloučen hráč Daniel Štěrba družstva BILLY BOY Mladá Boleslav na 2 +10 minut za nesportovní chování.

58:09
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    Tak a teď už je pravděpodobně opravdu rozhodnuto. Šestou trefu přidává VIKTOR KOPECKÝ. Bez asistence.

57:41
    Domácí pravděpodobně rozhodují dnešní utkání. Pátou branku domácích vstřelil JAN SEVERA. Asistence: Patrik Kieler.

55:59
    Výborný zákrok gólmana Mazáka, od půle druhé třetiny je tohle zápas gólmanů.

51:37
    Výborný únik Viktora Kopeckého po manťáku, následovaný přesnou přihrávkou na Aleše Hoffera, Aleš bohužel promáchl.

50:33
    Pokus o únik Radka Mandíka ztroskotal na obraně hostí.

48:31
    Útok Boleslavských a jejich střela končí na boční síti domácí branky.

46:56
    Vyloučen hráč Patrik Kieler družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.

46:43
    Pěkná akce trojice Tůma-Severa-Mandík , teč těsně míjí branku.

43:52
    Velkou šanci na srovnání stavu měl hráč číslo 65 Petr Hofman, jeho střela, však končí vysoko nad bránou.

42:04
    Bohemians se dostává do vedení zásluhou PETRA TŮMY. Asistence: Patrik Kieler.

41:55
    Stále sledujeme rychlý a agresivní florbal.

40:05
    Přinese nám poslední třetina rozuzlení zápasu, nebo se zápas protáhne do prodloužení?

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Forman (Kordoš), 4. Kordoš (Kopecký), 14. Mandík (Tůma), 43. Tůma (Kieler), 58. Severa (Kieler), 59. Kopecký – 8. Doutnáč (Hrůza), 14. Kořínek (Kotrlec), 17. Štěrba (Kotrlec)

FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky: Mazák (Cimbálek)– Mandík, Křivanec, Musil, Forman, Severa, Bezpalec, Kopecký, Lupáč, Kordoš, Sluka, Nosek, Sova, Tůma, Kieler
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Körber – Kotrlec, Kříček, Kořínek, Pech, Valíček, Hála, Štěrba, Doutnáč, Nonn, Bína, Machač, Calta, Pechan, Hofman, Kozák, Lehký, Hrůza

Rozhodčí: Lukáš Ležák a Martin Ležák