Bordeaux – Nantes 0:3 (kon.) | Marseille – Sochaux 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Lyon 1:2 (kon.)
Olympique Marseille
2:1 (1:0)
FC Sochaux
Neděle 10.11.2013, 17:00 • Stade Vélodrome (Marseille) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (18:53:52)

Olympique Marseille doma poráží Sochaux 2:1. Domácí vedli 1:0, trefil se už v páté minutě hlavou Thauvin. Hostům se ale po čtvrthodině hry ve druhé půli podařilo vyrovnat, a to brankou Mayuky. Rozhodující okamžik dnešního utkání nastal sedm minut před koncem. Pokutový kop totiž proměnil střídající Gignac. Marseille tak doma získává cenné tři body do ligové tabulky.

90+4
    Mandanda stahuje vysoký centr soupeře a opět pošetří nějaký ten čas navíc.

90+3
    Mandanda si koleduje o žlutou kartu za zdržování hry, sudí Buquet je ale zatím schovívavý.

90+2
    Nastavují se hned čtyři minuty, Sochaux má ještě čas na srovnání.

90
    Od branky odkopává Pouplin. Domácí tribuny jsou se stavem spokojené...

89
    Hra je přerušena, ošetřován je Khalifa.

88
    Žlutou kartu dostává Joseph Lopy (FC Sochaux).

87
    Domácí teď už pochopitelně nikam spěchat nemusí, fotbalisté Olympiqu se naopak snaží o logické zklidnění hry a našetření co nejvíce času.

85
    Od branky bude odkopávat Pouplin.

83
    Marseille právě vstřelilo branku!
    ANDRÉ-PIÉRRE GIGNAC proměňuje pokutový kop. Útočník Olympiqu zvolil prudkou ránu doprostřed brány, to se ukázalo jako správné řešení.

82
    Sudí Buquet odpískal pokutový kop pro Marseille, rukou zahrál ve vápně Peybernes!

81
    Sochaux následně zahrávalo rohový kop, prosadit se ale nedokázalo.

81
    Contout pálí z hranice vápna těsně nad!

80
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Jordan Ayew, přichází André-Pierre Gignac.

79
    Blížíme se do závěrečné desetiminutovky, balon kontrolují hlavně domácí, větší šance ale stále nepřichází.