Admira Praha – Roudnice 1:1 (kon.) | Převýšov – Štěchovice 0:0 (kon.) | Jirny – Karlovy Vary 1:0 (kon.)
Čáslav – Chomutov 2:1 (kon.) | Zápy – Kunice 3:0 (kon.)
SK Převýšov
0:0 (0:0)
TJ Štěchovice
Neděle 10.11.2013, 10:15Česká fotbalová liga

Utkání končí bezbrankovou remízou. Domácí měli po většinu duelu navrch, avšak gól se jim vstřelit nepodařilo. Štěchovice mohou být s bodem spokojeny, Převýšov nikoliv. (12:02:09)

90+2
    Domácí dostanou ještě poslední možnost nákopu do šestnáctky Štěchovic.

90+2
    Začala již druhá a také poslední nastavená minuta, Sňozík bude posílat míč od své branky.

90+1
    Místo Stanislava Hřebečka přijde Jiří Denek.

90
    Běží nám poslední minuta řádné hrací doby, Štěchovice připravují další střídání.

89
    Na poslední okamžiky přijde Ondřej Kodr, který vymění Petra Šimonovského.

88
    Hosté kombinují na půlce Převýšova a snaží se neztratit balon. Příliš dlouho ho ale neudrželi.

86
    Už to vypadalo, že půjde Šimonovský sám na branku. Odmáván mu však byl ofsajd.

85
    Snažení Převýšova bylo ukončeno pro útočný faul, domácím fotbalistům již příliš času nezbývá.

84
    Miroslava Nováka v dresu Štěchovic vymění Václav Srain.

83
    Odešel Jakub Urbanec, šanci rozhodnout dostane Pavel Novák.

81
    Hosté nyní podnikli útočnou akci, která končí rohovým kopem.

80
    Do konce zbývá deset minut, Sňozík sebral ze vzduchu prudký centr z pravé strany.

79
    Myslím si, že hosté by mohli být s případnou remízou velmi spokojeni. V dnešním zápase toho příliš neukázali.

78
    Nyní měl obrovskou příležitost Urbanec,který na hranici malého vápna mohl poslat balon do sítě! Jenže nepochopitelně přestřelil!

77
    Domácí fandové si žádají od svého týmu vítězství, Převýšovští však nedokáží trefit prostor mezi třemi tyčemi.

74
    Sledujeme stále stejný obrázek. Převýšovští se snaží otevřít skóre zápasu, soupeř se brání velmi houževnatě.

72
    Poprvé střídá také hostující kouč, hřiště opustí Stanislav Mařík, místo něho si zahraje Jan Lukeš.

71
    Tentokrát však došlo na centr Hřebečka, který si ale defenzíva Převýšova v poklidu pohlídala.

70
    Hosté si vykoledovali faul kousek od šestnáctky, Mařík je znovu připraven.

69
    Nejen brankář Koubek, ale také Sňozík je velmi odvážný. Klička proti Pavlu Dvořákovi mu ale nevyšla, po vypíchnutí míče však domácí útočníkovi utekl míč do autu.

68
    Urbanec je asi nejčastějším střelcem Převýšova, opět si připsal jeden pokus do svých statistik. Mezi tři tyče ani tentokrát nezamířil.

66
    I dnes je na trávníku vidět, že hrají dva týmy, které ve třetí lize dostaly nejméně branek. Gólové hody jsme tedy dnes rozhodně čekat nemohly.

65
    Další z řady rohů domácího týmu skončil neúspěchem, Štěchovice se opět ubránily.

63
    Převýšovští kombinují na polovině soupeře, do vápna létá jeden centr za druhým.

62
    Druhá výměna na straně druhého týmu tabulky. Trávník opustí Ondřej Kraják, místo něj si zahraje Radek Doležal.

61
    Koubkovy výkopy jsou zatím naprosto děsivé, téměř pokaždé totiž odevzdá balon na kopačky soupeře.

60
    Do konce zápasu nám zbývá zhruba půlhodinka, po úvodním tlaku Převýšova se hra vcelku srovnala. Dnes zřejmě rozhodne pouze jediná branka.

58
    Mařík znovu prokázal, že umí bravurně kopat standardní situace! Jeho ránu do šibenice na poslední chvíli vytěsnil Koubek!

56
    Domácí budou poprvé střídat. Tomáše Sedláčka nahradí Josef Dvořák.

54
    Šimonovský se dostal na polovinu soupeře a dokonce zakončil. Střela ale vůbec neměla gólové parametry.

52
    Štěchovice jsou zataženy na své polovině a spoléhají na rychlé protiútoky. Ty zatím ale nepřicházejí.

51
    Převýšov neustále mačká svého soka před jeho brankou, stále se ale nemůže dostat k zajímavější šanci.

49
    Ten však Převýšovu vůbec nevyšel, hosté se osvobodili pouze za cenu odkopu.

48
    Úvod druhé půle patří Převýšovu, hosté se musí soustavně bránit. Nyní se bude kopat roh.

46

V úvodním poločase jsme v Převýšově branku neviděli. Hraje se vyrovnaný zápas, ani jednomu z týmů se nedaří v zakončení. Uvidíme, zda se to ve druhém poločase změní.

44
    První poločas se nám blíží ke svému konci, domácí se snaží ještě něco vymyslet.

42
    Hosté se opět dostali do pokutového území, střílený centr Šimonovského však žádné ohrožení Koubkovy svatyně nepřinesl.

39
    O chvíli později přišel do vápna hostí další nepříjemný centr, který navíc vypadl Sňozíkovi z rukavic. Napodruhé ho již zkušený gólman sebral do náruče.

38
    S centrovaným balonem si obrana Štěchovic bez problémů poradila.

37
    Postupný útok Převýšova končí rohovým kopem. Podaří se druhému týmu tabulky otevřít skóre?

36
    Ani jednomu z týmů se nedaří kloudné zakončení, zejména Štěchovičtí ze svých kombinací okolo šestnáctky nedokáži nic vytěžit.

35
    Vzápětí je Urbancovi odmáván a také odpískán ofsajd.

33
    Nyní měl doposud největší šanci Převýšova Petr Veselka, který zůstal na zadní tyči úplně osamocen. Sňozík mu ale dokázal vykrýt úhel a následnou tvrdou ránu zlikvidoval!

31
    Následný rozehraný volný přímý kop poskakoval v šestnáctce soupeře, nikdo z domácích hráčů ho však do sítě dostat nedokázal.

30
    Filip Busta dostává za faul žlutou kartu.

29
    Štěchovice mají v posledních minutách výrazně navrch, Lukáš Jelínek kousek za šestnáctkou vyslal technickou střelou, kterou točil míč na zadní tyč. Brankář Převýšova tam byl včas a jistě sebral míč ze vzduchu.

28
    Stanislav Hřebeček se skvěle zbavil protihráče a posléze se dostal i do střeleckého pokusu. Rána mu ale nesedla podle představ a balon se prakticky dokutálel do náruče Koubka.

26
    Brankář Koubek již několikrát pocuchal nervy fanouškům domácích, protože si troufá i na kličku útočníkovi. Aby na to jednou nedojel..

25
    Útočná akce domácího týmu skončila útočným faulem Sedláčka, Štěchovice budou mít šanci odpovědět.

23
    Centr na přední tyč obrana Převýšova v poklidu odvrátila.

22
    Vše se znovu stěhuje do šestnáctky Převýšova, čeká nás další roh hostujícího týmu.

20
    Rychlou protiakci Štěchovic zastavil ofsajd Šimonovského.

18
    Po několika bláznivých momentech se nám hra uklidnila, domácí jako favorit duelu přebírají aktivitu.

16
    Další útočná akce domácího týmu opět končí v náruči zkušeného a ligou oprýskaného Sňozíka.

15
    Převýšova měl obrovskou šanci dostat se do vedení! Odražený balon po souboji v pokutovém území skončil na noze Veselky, který ho po zemi poslal na branku. Balon je o centimetry minul pravou tyčku Sňozíkovy klece!

12
    Šimonovský využil otevřené obrany a z levé strany si to pádil sám na Koubka! Bohužel pro hosty se sám vystavil do špatné střelecké pozice a poté již ani nedokázal kloudně zakončit.

10
    V pokutovém území Převýšova vznikl nepříjemný závar, po kterém se k zakončení prodral Novák. Střela ale byla několikrát tečována a poté pohodlně zapadla do náruče Koubka.

9
    Štěchovice velmi aktivně napadají a dělají domácím velké problémy s rozehrávkou.

8
    Na druhé straně vypadal velmi nadějně průnik Ondřeje Krajáka, který poslal velmi nadějný centr do šestnáctky. K hlavičce se jen o chlup nikdo z Převýšova nedostal.

6
    Volný přímý kop z dobré pozice si postavil Mařík, točil míč přes zeď a poprvé vystrašil domácí fanoušky. Koubek měl s jeho zakončením hodně práce, nakonec ho však dokázal zkrotit!

5
    Hosté mají prozatím více ze hry, Převýšovští se úporně brání na své polovině a čekají, co soupeř vymyslí.

4
    Štěchovice se usídlily na půlce Převýšova, ze své převahy vytěžily alespoň rohový kop.

2
    Ani jeden z týmů zatím nedokázal nahlédnout do šestnáctky soupeře, hraje se velmi opatrně.

1
    Domácí se ihned po rozehrávce vrhli na soupeřovu polovinu, příliš dlouho se tam však neudrželi.

1

SK Převýšov: Koubek – Černý, Jarkovský, Kopáč, Urbanec, Veselka, Sedláček, Špidlen, Kraják, Ja. Dvořák, P. Dvořák.
    Náhradníci: Kouřil, Rezek, Doležal, Jos. Dvořák, Novák, Bodlák, Petr

TJ FK Štěchovice: Sňozík – Busta, Švejda, Pavlík, Müller, Hřebeček, Novák, Jelínek, Hudec, Mařík, Šimonovský
    Náhradníci: Srain, Kodr, Lukeš, Denek, Soukup

Rozhodčí: Koval – Šmakal, Musil.

Příjemné nedělní dopoledne! Vítejte při sledování onlajn přenosu z třetiligové ČFL, kde se proti sobě postaví mužstva Převýšova a Štěchovic. Favorizováni jsou domácí, kteří mohou po včerejším zaváhání Sparty znovu zaútočit na čelo tabulky. Štěchovice jsou v tabulce na osmé pozici a pro uklidnění by také dnes potřebovaly brát tři body.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.