Neděle 10.11.2013, 16:00 • S.H. Euronics Zlín • Interliga ženy

60
    Konec zápasu. (28:29) (17:27:45)

Již podruhé vychytává zlín v tutové šanci Roháčková (28:29) (28:29)

Takové drama ještě dlouho k vidění nebylo až kouč sabadka má na hlavě pot (28:29) (28:29)

Chyba zlína nahrála na smeč Porubě, kdy skoruje Hrbková (28:29) (28:29)

58
    Podruhé v dramatické koncovce je srovnáno! kdy to zařídila hrbková (28:28) (28:28)

Tak napřed střelu marčíkové kryla roháčková ale budayová odražený míč uklidila do sítě a v zápětí poruba snižuje (28:26) (28:27)

55
    Sedmičku zlína využila tothová (27:26) (27:26)

Jsou to ale nervy! do konce utkání zbývá pět minut (26:26) (26:26)

Nařízenou sedmičku využila poznarová (26:26) (26:26)

Trestný hod(devítka) proměnila tothová (26:25) (26:25)

54
    Domácí hrají přesilovku když vyloučená handlová se zapojila do hry (25:25) (25:25)

53
    Je srovnáno kdy to zařídila hrbková (25:25) (25:25)

Síly na ploše se nám vyrovnaly Domácí oslabeny ještě půl minuty o handlovou a poruba o bělohoubkovou (25:24) (25:24)

Přesilovku Domácí hráčky využily 2:1 (25:24) (25:24)

50
    A je to opět o gol kdy takto upravila stav Hrbková (25:24) (25:24)

Bělohoubková snižuje na dvě branky (25:23) (25:23)

Napřed Mahdáková skvěle zasáhla a tothová vše dokončila brankou (25:22) (25:22)

Další sedmička domácích a opět Tothová (24:22) (24:22)

Uhráková zastavila nedovoleně Nudni při střelbě a vidí dvě minuty (23:22) (23:22)

Petr Kotolan

Handball PSG Zlín: Mahdáková, Turociová, Černá – Nudni, Tothová, Sobieská, Nygrýnová, Brzosková, Hradilová, Novotná, Vlková, MarčíkováŠ., Kamenářová, Handlová, Budayová, MarčíkováZ.
    DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková – Šteffanová, Mýlková, Lešková, Tomašechová, Poznarová, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Chovancová, Bártová, Polachová, Bělohoubková, Uhráková.

Rozhodčí: Králíček Letev