Svitavy – FBC Start98 6:5 (po pr.) | Florbal Ústí – Znojmo 4:7 (kon.) | Pelhřimov – Hattrick Brno 6:5 (po pr.)
Kopřivnice – Královské Vinohrady 8:9 (kon.)
Florbal Ústí
4:7 (2:2, 0:4 , 2:1)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sobota 16.11.2013, 19:00 • SPORTCENTRUM Sluneta Ústí n./L • 1. liga mužů

To je z dnešního přenosu vše, přeji hezký zbytek večera a někdy příště na počtenou. (21:08:07)

Nejlepšími hráči zápasu jsou domácí Tomáš Brom a hostující Jan Hanák.

Vyrovnaná první třetina přinesla dvě branky na obou stranách, prostřední část utkání ovládli hosté jasně 4:0 a své vedení si již pohlídali. Ve třetí třetině padlo 8 střel na straně domácích a 11 na straně hostí.

60:00

59:21
    Jindřich Gross je vyloučen na 5 minut za hrubost.

58:52
    Čižmar je ještě prověřován Grossem.

56:51
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojemští navyšují své vedení a plně si uvědomují blížící se konec utkání. DAVID JEDLIČKA se postaral o sedmou branku svého celku. Bez asistence.

55:42
    Domácí Koník trefuje tyč.

55:25
    Pěkná šance pro Stummera, který se obtočil kolem branky, ovšem zamířil mimo.

53:48
    Oddechový čas pro hosty.

53:48
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Branku zařídila opět dvojice TOMÁŠ BROM a Jiří Mareš. Po krásné sehrávce se první jmenovaný prosazuje. Asistence: Jiří Mareš.

53:26
    Hosté jsou oslabeni, vyloučen je Karel Virgl na 2 minuty za hru rukou.

51:21
    Ústí hraje v plném počtu.

49:21
    Michal Glatz z domácího mužstva je vyloučen na 2 minuty za sekání.

48:42
    Domácí dokázali snížit. TOMÁŠ BROM dostal přihrávku z rohu od Mareše a s klidnou hlavou skóruje. Asistence: Jiří Mareš.

47:29
    Ústečtí jsou v útočné fázi, ovšem branka znojemských je v tuto chvíli nedobytná.

44:50
    Znojemští se pochopitelně nikam neženou a drží míček na svých florbalkách.

42:08
    Přihrávka Grosseho zamířila na Stummera jeho střela jen trefuje Čižmara.

40:49
    Domácí zkouší od začátku střílet, Koník ovšem míjí branku Čižmara.

40:01

Utkání strhli na svou stranu hosté, kteří dokázali vstřelit hned čtyři branky a poměr střel ve druhém dějství byl 9:10.

40:00

38:20
    Přihrávka k mantinelu na Slámu, který z voleje přestřeluje.

35:50
    Kucharič šel sám na Stránského, ale netrefuje ústeckou branku.

33:08
    Oddechový čas pro domácí.

33:08
    A opět za stejná dvojice navyšuje vedení svého týmu. Utkání nabralo jiných obrátek a lepším týmem jsou znojemští. Autorem branky je tedy opět JAN HANÁK. Asistence: Josef Žižka.

30:22
    Hosté přidávají další branku, po přihrávce Žižky se trefuje JAN HANÁK. Asistence: Josef Žižka.

27:26
    Bylo nařízeno trestné střílení, které neproměnil Josef Žižka.

27:26
    Domácí Marek Vojta je vyloučen na 2 minuty za sekání.

27:07
    Znojemští zvyšují své vedení, autorem branky je PETR SLÁMA. Asistence: Pavel Palát.

26:30
    Z poloviny hřiště prověřuje Jiránek znojemského Čižmara.

24:10
    Hosté se dostávají do vedení, do kterého je posílá TOMÁŠ KUCHARIČ. Asistence: Jan Hanák.

23:05
    Bečvářovu zadovku znojemská obrana zblokovala.

21:03
    Hosté hned prověřují Stránského, o střelu se postaral Virgl.

20:01

Máme za sebou úvodní část dnešního utkání, které je velmi vyrovnané a to i na střely. Jelikož oba celky zaznamenaly po osmi střelách.

20:00

19:15
    Střela hostí prolétla jen velmi těsně branky Stránského.

18:01
    Dnešní utkání je hodně kvalitní a odehrává se v rychlém tempu.

16:05
    Jen díky Stránskému neobdrželo Ústí branku.

14:30
    Grosse si dokázal udělat prostor, ovšem přihrávka na něj nedokázala projít.

12:25
    Ústecký Filipec se pokusil o střelu, po nahrávce Vojty, ale míjí branku.

11:23
    Palát střílí, ovšem Stránský vyráží. A znojemský Virgl je zraněn.

8:42
    Hosté nic nenechávají náhodě a srovnávají stav utkání. Vyrovnávací branku po přihrávce Slámy zařídil DAVID JEDLIČKA. Asistence: Petr Sláma.

8:07
    Pohotový Stummer zachycuje přihrávku a nahrává volnému JIŘÍMU MAREŠOVI, který se nemýlil a posílá domácí do vedení. Asistence: David Stummer.

6:05
    Další zákrok Stránského, tentokráte při střele Paláta.

5:01
    Pozorný Stránský zasahuje proti Žižkově střele z úhlu.

3:02
    Po půl minutě hry je vyrovnáno, branku střílí po nahrávce Vojty TOMÁŠ BROM. Asistence: Marek Vojta.

2:30
    Znojemští se svou akcí na jeden dotek ujímají vedení. Trefuje se JAN HANÁK. Asistence: Tomáš Kucharič.

1:50
    Hostující Martínek míjí branku.

00:52
    I hosté jdou do útoku, Dokulil však branku netrefil.

00:23
    Ústecký Filipec se na úvod zkouší prosadit, ale branku netrefuje.

00:01

Vážení sportovní diváci, vítejte u pokračování 1. ligy mužů ve florbale. V dnešním utkání se představí dva ambiciózní celky a my znovu budeme u toho. Utkání Florbal ÚstíTJ Znojmo LAUFEN CZ začíná od 19 hodin.

Přeji příjemný sportovní zážitek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Nikol Kuncová

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Brom (Vojta), 9. Mareš (Stummer), 49. Brom (Mareš), 54. Brom (Mareš) – 3. Hanák (Kucharič), 9. Jedlička (Sláma), 25. Kucharič (Hanák), 28. Sláma (Palát), 31. Hanák (Žižka), 34. Hanák (Žižka), 57. Jedlička

Florbal Ústí: Stránský (Hlava) – Glatz, Vojta, Stummer, Kučaba, Bečvář, Grosse, Svoboda, Vondráček, Nergl, Procházka, Huslička, Filipec, Mareš, Brom, Horák, Koník, Jiránek
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Čižmar (Pechura) – Salava, Rada, Palát, Dokulil, Jedlička, Sláma, Částek, Kučera, Hanák, Martinek, Virgl, Žižka, Kucharič

Rozhodčí: Oskar Novák, Přemysl Škaloud