Vlašim – Letohrad 8:6 (kon.) | Ústí n/L – Karviná 2:3 (0:1 po s.s.) | Kladno – Třinec 5:0 (kon.)
Most – Jihlava 3:2 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Kert Park Praha – Pardubice 3:0 (kon.)
HBC Most
3:2 (0:0, 2:0, 1:2)
SK Jihlava
Sobota 16.11.2013, 15:00 • ANS Most • CROSSDOCK Extraliga

Hosté už se ke střele nedostali, a tak všechny body zůstávají naprosto zaslouženě na severu Čech. Jihlava dnes předvedla nevýrazný výkon a Pento se na ně tak po dnešku bodově dotáhne. (16:48:21)

45:00

44:56
    Čtyři vteřiny před koncem si vybírá Toptrans time-out a půjde do šesti. Zřejmě přijde ještě jedna střela.

44:23
    Pento nepouští soupeře do útočného pásma.

43:43
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Rychlý kontr od Jihlavy! Jobák střílel z pravého kruhu, Soukup míček vyrazil na PETRA DANKA, který se nad ničím nerozmýšlel a vypálil do odkryté branky. Asistence: Ondřej Jobák.

43:08
    Most právě vstřelil branku!
    PETR KOUDELKA zřejmě definitivně pohřbívá naděje Toptransu na body. Po vyhrané buly se ihned napřáhl na modré čáře a nedal Humlíčkovi šanci.

43:04
    Hulín za protesty po špatném odpískání rozhodčího dostává 10 minut osobní trest.

42:03
    Valenta to zkoušel od modré, před brankou byl pozorný Bruštík, který se dostal k dorážce, kterou Humlíček zkrotil jen se štěstím.

41:01
    Hned na buly se provinil za vysokou hůl Grubhoffer, který holí zasáhl protihráče do obličeje a zbytečně tak oslabuje svůj celek.

40:58
    Branka Jihlavy přichází jako blesk z čistého nebe! Po nenápadné střele se před brankou nejlépe zorientoval PETR DANKO a snižuje na 1:2. Asistence: David Fiala.

40:40
    Bruštík s Božkem teď zle zatápěli Humlíčkovi ve skrumáži před brankou!

40:10
    Icing Toptrans.

38:46
    Hosté se teď usadili před Soukupem, Pento vyhazuje na zakázané uvolnění.

37:23
    Pento je ve čtyřech, ani ve dvojnásobné početní výhodě nenašli hráči z Vysočiny recept na Soukupa.

36:07
    Čížek teď oslabuje na další dvě minuty domácí celek za sekání a Jihlava bude hrát 76 vteřin 5 na 3.

35:44
    Bruštík z Hulínem běželi 2 na 1, druhý jmenovaný promáchl při koncové přihrávce před zakončením.

35:23
    Na dvě minuty za vysokou hůl si půjde sednout Plachý.

34:40
    Hosté se teď také drží u balonku, hra se dnes poprvé mírně vyrovnala

33:19
    Fiala se teď ocitl v první šanci Jihlavy ve třetí třetině, dokázal trefit pouze rameno Soukupa.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 19. Bruštík (Božek), 25. Kypet, 44. Koudelka (Novák) – 41. Danko (Fiala), 44. Danko (Jobák)

HBC Most: Soukup (Brém) – Čížek, Plachý, Koudelka, Chyba, Valenta, Abrahám – Hulín, Bruštík, Božek – Kypet, Švancar, Novák – Kopýtko, Lipert, Černý – Ježek
    SK Jihlava: Humlíček (Ježek) – Dlabaja, Blaško, Gregor, Šmíd, Jakoubek – Brázda, Danko, Trávník – Fiala, Grubhoffer, Jobák – Šerý, Javorka, Průcha

Rozhodčí: Gráca, Kovárník