Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:4 (kon.) | Vladivostok – Viťaz 0:1 (kon.) | Novosibirsk – N.Novgorod 3:1 (kon.)
Novokuzněck – Kazaň 0:2 (kon.) | Čeljabinsk – Záhřeb 5:1 (kon.) | Magnitogorsk – Spartak Moskva 3:2 (kon.)
Ufa – Minsk 5:2 (kon.) | Nižněkamsk – Doněck 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.)
Riga – Jekatěrinburg 3:1 (kon.) | HC Slovan – Omsk 3:1 (kon.) | Lev – Barys 2:3 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Avangard Omsk
Úterý 19.11.2013, 19:00KHL

Ve třetí třetině přidali domácí ještě jednu branku a zbytek utkání už kontrolovali. V dnešním napínavém zápase tak Slovan Bratislava poráží Avangard Omsk poměrem 3:1. To je ode mne pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (21:19:30)

60:00

59:40
    Šance domácích. Slovan nedává svému soupeři vůbec šanci vrhnout se do závěrečného náporu.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:15
    Dnešní utkání sleduje 10055 diváků. Je vyprodáno!

57:13
    Postavnení mimo hru hostí.

56:28

55:05

54:28
    Na trestnou lavici usedá také Kosticyn, který nechtěl pustit soupeřovu hůl a dostává 2 minuty za držení. Poměr sil na ledě se vyrovná.

53:05
    Bude se vylučovat. Menší trest dostává Juraj Mikúš a hosté dostávají dobrou možnost ještě zdramatizovat průběh utkání.

51:39
    Hosté drží útočnou třetinu, ovšem hráči Bratislavy je nepouští k ničemu nebezpečnějšímu.

50:33
    Kosticyn přihrál na Blaťáka, jehož dělovka končí v ochranné síti.

49:09
    Slovan právě vstřelil branku!
    Domácí odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek díky gólu MICHELA MIKLÍKA. Asistence: Libor Hudáček.

48:54

47:55
    Domácí se zatím ovšem nemohou dostat do útočného pásma.

46:54
    Kirill Ljamin dostává menší trest za hákování, příležitost pro Slovan.

45:55
    Komerční přestávka.

45:06
    Vhazovat se bude po Janusově pravici.

44:29
    A hra se znovu velmi rychle přesunula na druhou stranu, kde Garona prověřil Vondrka.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 35. Bartovič (Škoula), 39. Ölvecký (Mojžíš), 50. Miklík (Hudáček) – 27. Sjomin (Kosticyn)

HC Slovan Bratislava: Kopřiva (32. Janus) – Sersen (A), Škoula, Kutlák, Sigalet, Mojžíš, Štajnoch, Matoušek – Vondrka, Bližňák (A), Miklík – Bartovič (C), Juraj Mikúš, Netík – Hudáček, Ölvecký, Kukumbeg – Tomáš Mikúš, Šťastný, Daňo.
    Avangard Omsk: Garon (Mezin) – Pivcakin, Kuľaš (C), Blaťák (A), Baranka, Ľamin, Gončarov, Vorobjov, Dervuk – Širokov, Sjomin, Kosticyn – Kazakov, Popov, Pěrežogin – Baďukov, Kurjanov, Ivanov (A) – Berdnikov, Žerebcov, Pjanov.

Rozhodčí: Anisimov, Olenin – Micheľ, Šichanov

Diváci: 10055