Vsetín – Opava 2:3 (0:1 po s.n.) | Bílina – Jindř. Hradec 2:3 (kon.) | Orlová – Přerov 1:3 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 7:1 (kon.) | Břeclav – Prostějov 3:4 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 1:2 (kon.) | Technika Brno – Frýdek-M. 4:0 (kon.)
po s.n. (0:1)
VHK ROBE Vsetín
2:3 (1:1, 0:1, 1:0)
HK Opava
Středa 20.11.2013, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • 2. liga skupina Východ

64:47
    Daniel Vaněk se rozjížděl do velice slibné pozice, ale byl zahákován Kyselou.

51:15
    Zasloužené ovoce za píli v posledních minutách přichází v podobě trestu pro Vrábela.

44:37
    Tentýž hráč zcela zbytečně fauloval útočníka Opavy, který byl kupodivu v bezpečné vzdálenosti od domácí svatyně. Vsetín čeká další oslabení.

41:20
    Jen co se Vsetínští dostali do plného počtu opět se provinili hrou proti pravidlům. Na trestné lavici již sedí Vaněk.

39:05
    Vsetínská výhoda končí. Po špatné přihrávce Hurtíka byl donucen faulovat Lukáš Vrba a už míří odsedět si svůj prohřešek.

38:34
    Trest pro hosty. Za hrubost si jde odpočinout Lukáš Vrabel.

33:40
    Za podražení dostává dvě minuty opavský Pavelek. Další příležitost pro Vsetínské srovnat krok.

30:06
    Domácí celek jde do tří. Burzala hákoval svého protihráče a putuje na lavici hanby.

28:40
    Následuje vyloučení na straně Vsetína. Hurtík podrazil za Hromadovou brankou forvarda Opavy a dostává zasloužený trest.

25:31
    Tomáš Měch obdržel dvě minuty za nedovolený zákrok. Vsetín má šanci vyrovnat skóre.

17:19
    Teď navíc dostává menší trest Daniel Vaněk za sekání.

11:20
    Sledujeme hru plnou nepřesností obou týmu. Možná prvě díky téhle "hluché" pasáži se dopustil nedovoleného zákroku Filip Vrba a dostává dvě minuty. Opava má možnost první přesilové hry.

07:34
    Opavští znovu faulují. Za katrem již pyká Černý za hákování.

05:38
    Je tu další početní výhoda pro zelenožluté. Tentokráte zamířil na trestnou lavici Kukol za nedovolené bránění.

02:54
    Daniel Vaněk byl faulován Vrábelem a Vsetín si zahraje první přesilovku.

Pavel Tajzler

Branky a nahrávky: 7. Kajaba (Vaněk, Farda), 41. Ševčík – 15. Černý (Měch, Wolf), 26. Chalupa (Bednárek), rozh. náj. Měch

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Farda, Tichý Ju., Hurtík, Vrba L., Vrba F., Burzala, Žák, Báchor – Kajaba, Vaněk, Ambruz – Kubo, Ševčík, Mikšovský – Janeba, Daněk, Kývala – Podešva.
    HK Opava: Šafránek (Plánovský) – Kysela, Vrabel, Galvas, Tichý Jo., Kukol, Bednárek – Měch, Vítek, Polok, Pavelek, Wolf, Černý, Baďura, Svoboda, Chalupa.

Rozhodčí: J.Fiedler – V.Hanzlík, J.Štěpán