0:2 (0:2)
FK Rostov
Pátek 22.11.2013, 16:00 • Stadion Petrovskij, Petrohrad • Ruská Premier Liga

To je z tohoto utkání vše. Přeji hezký zbytek pátečního dne. (17:58:18)

A je dobojováno. Petrohrad překvapivě doma nestačil na Rostov, se kterým prohrál 0:2. Domácí vstoupili do zápasu skvěle a brzy si vytvořili tři dobré šance, ale neprosadili se. Hosté se poprvé trefili v 17. minutě, kdy skóroval Djakov. Ve 40. minutě udeřil Kalačev a Rostov to měl skvěle rozehrané. Žádná další branka už nepadla a hostující celek tedy v Petrohradu vybojoval nesmírně cenné tři body. Domácí čekají na vítězství v lize už 3 zápasy!

90+4
    Domácí mohli v samém závěru snížit, ale hostující brankář Pletikosa předvedl další parádní zákrok a míč vyrazil. Následná dorážka už byla z ofsajdu.

90+3
    Poslední dnešní střídání. Odešel hostující Džyjuba a zahraje si ještě Yoo.

90+2
    Ale ani ze sedmého rohu domácí borci nic nevytěžili.

90+2
    Rohový kop pro Petrohrad.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Rostov střídá. Kangu nahradil Chudobjak.

88
    Hosté dnes velmi dobře brání a z Petrohradu si odvezou hodně cenné tři body.

86
    Vymysleli další nepřesnou přihrávku a hosté šli dopředu. Celou akci zastavil za cenu žluté karty Fajzullin.

85
    Domácí se usadili na polovině Rostova, tak uvidíme, zda konečně něco vymyslí.

84
    A nakonec střídají i hosté. Dohrál Poloz a nahradil ho Margasov.

83
    Domácí celek střídá. Odešel Širokov a zahraje si Bystrov.

81
    Výborný Kalačev se opět natlačil ke střele, ale branku domácích tentokrát netrefil.

80
    Z rohu nebylo vůbec nic, ale hostující borci jsou stále u míče.

79
    A následuje další roh pro hostující hráče, kterým toto samozřejmě velmi vyhovuje.