Pittsburgh – NY Islanders 4:3 (kon.) | Washington – Montreal 2:3 (kon.) | Calgary – Florida 4:3 (3:2 po s.n.)
Vancouver – Columbus 6:2 (kon.) | Anaheim – Tampa 1:0 (po pr.) | Boston – Carolina 3:2 (po pr.)
Winnipeg – Minnesota 2:3 (1:2 po s.n.)
Anaheim Ducks
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Tampa Bay Lightning
Sobota 23.11.2013, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:00:26)

Tampa Bay Lightning: 3

Bishop okamžitě opustil vlastní brankoviště a při odchodu naštvaně třískl holí do mantinelu, to je velmi nepříjemné vyvrcholení dnešního souboje pro brankářskou jedničku Tampy, která jinak předvedla skvělý výkon. Tampa ale prohrává i toto venkovní utkání na ledě favorita, ale odměnou za dobrou defenzivu je hostům alespoň bod.

64:55
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Hodně smolný závěr prodloužení pro Tampu. RYAN GETZLAF získal puk ve středním pásmu, nabruslil si z levé strany do třetiny Tampy a jeho střela prošla Bishopovi někudy za brankovou čáru, byť jen o pár milimetrů, je to rozhodující gól. Bez asistence.

64:35
    Barbiero rozehrává ve vlastní třetině.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:49
    Při pohledu na led a neschopnosti obou týmů vstřelit gól je zřejmé, že o vítězi budou muset rozhodnout až nájezdy.

63:15
    Cogliano zachytil puk ve středním pásmu a prodlužuje do útočného.

62:59
    Anaheim nepřesně rozehrává, zakázané uvolnění.

62:44
    Pánik se nedostal ke střele z pravé strany, přesto se Tampa drží v útočném pásmu.

62:07
    Souboj o puk za brankou Bishopa, úspěšnější Anaheim.

61:25
    Vhazování ve středním pásmu, Tampa má puk ve svém držení.

61:03
    I s pokusem Martin St. Louise si Hiller dokázal poradit, tentokrát přerušuje hru.

60:50
    Zadovka Killorna končí na pravém betonu Hillera.

60:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 3. třetina:

Anaheim Ducks: 11

Tampa Bay Lightning: 10

Utkání dospělo do prodloužení, oba týmy nedokázaly za šedesát minut vstřelit gól, jak tomu bude v pětiminutovém prodloužení?

60:00

59:31
    Oba týmy jsou již v plném počtu.

59:00
    Posledních šedesát vteřin třetí třetiny.

58:29
    Getzlaf to zkoušel sám po pravé straně, ale nepřešel přes bránícího Hedmana.

58:01
    Ondřej Palát zavezl puk za branku Hillera, ale neměl dostatečnou podporu od svých spoluhráčů.

57:42
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách – dobrá příprava na blížící se prodloužení...

57:31
    Přesilová hra Tampy končí, Filppula dostává trest a poměr sil na ledě se vyrovná.

57:21
    Winnik zahnal Hedmana až do třetiny Tampy.

56:58
    Domácí ale vyhrávají vhazování ve vlastní třetině a vyhazují puk.

56:52
    Perrault dostává dvě minuty a ač se mu na trestnou lavici vůbec nechce, nic jiného mu nezbývá, přesilová hra Tampy.

56:02
    Nahozený puk do třetiny Anaheimu, domácí ho ale vrací zpět do středního pásma.

55:05
    V závěru třetí třetiny se hra hodně zjednodušila a akce střídá akci, na vstřelení gólu mají oba týmy posledních necelých pět minut.

54:41
    Bishop zachycuje nahozený puk domácích za vlastní brankou a Tampa může přejít do útoku.

53:52
    Ondřej Palát postupuje po levé straně do útočného pásma, jeho střelecký pokus přizvedl vracející se hráč Anaheimu, bude se vhazovat ve třetině Ducks.

52:38
    Puk za brankou Tampy, znovu ale útočníci Anaheimu končí "přišpendleni" na mantinelu.

51:44
    Tampa v útočné třetině, střela Johnsona z pravé strany nepřesná, Hiller nemusel zasahovat.

50:30
    Hostující Carle nyní výtečný při obranném zákroku při pokusu Palmieriho, který obkroužil branku a snažil se zasunout puk kolem pravé tyče.

50:00
    Je před námi poslední desetiminutovka třetí třetiny, ani padesát minut nestačilo oběma týmům na vstřelení gólu, změní se to v této desetiminutovce?

48:53
    Zadovka Crombeena, Hiller vyráží.

48:27
    Puk ve třetině Tampy, ale znovu skvělá obrana hostů nepouští domácí do šancí.

47:15
    Velká šance Tampy, z levé strany najíždí Johnson, jeho pokus však jen tak tak chytil Hiller, puk se mu "převaloval" po vyrážečce a nakonec skončil před ním.

46:20
    Zakázané uvolnění Anaheimu, vhazování po pravici Hillera.

46:02
    Hosté nahazují puk do třetiny Ducks, ale domácí mohou rozehrávat.

44:31
    Palmieri si dlouho chystal střeleckou pozici na pravé straně, ale na Bishopa přesto nevyzrál.

43:38
    Střela Martin St. Louise z levé strany pouze orazítkovala mantinel za brankou Anaheimu.

43:16
    Ducks však nepřesně rozehrávají, je pískán icing.

43:08
    Puk za brankou Hillera, ale hosté se k němu nedostali.

42:15
    Bishop nyní musel dvakrát zasahovat proti střelám soupeře.

41:32
    Oba týmy v plném počtu, Ducks s pukem ve třetině soupeře.

41:13

41:00
    Posledních čtrnáct vteřin z oslabení Ducks.

40:08
    Hosté vstupují do třetí třetiny s výhodou přesilové hry, na trestné lavici sedí Sbisa.

40:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 6:05 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 2. třetina:

Anaheim Ducks: 13

Je konec. Ani druhá třetina gól "nepřinesla", to znamená, že si diváci musí počkat minimálně do poslední dvacetiminutovky. Na obou stranách dominují skvělé obrany, hlavně defenziva Tampy Bay pracuje výtečně a favorizovaného soupeře nepouští do šancí. Jak tomu bude ve třetí třetině?

40:00

39:31
    Domácí se brání s trojicí Lovejoy, Getzlaf a Winnik – úspěšně, vyhazují puk ze třetiny.

39:18
    Tampa se po vyhraném vhazování drží před Hillerem.

39:13
    Ale pozor, forčekující Pánik vybojoval faul, provinil se bránící Sbisa, který dostává dvě minuty za podražení, přesilová hra Tampy čtyři na tři!

39:00
    Posledních šedesát vteřin druhé třetiny.

38:33
    Ofsajd Anaheimu na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.

38:27
    Ducks mají puk na svých hokejkách.

37:58
    Vyloučení na obou stranách, na trestnou lavici míří domácí Allen a hostující Killorn, hraje se ve čtyřech na obou stranách.

37:24
    Ducks se drží v útočném pásmu, ale obrana Tampy nepouští soupeře do nějaké gólové šance.

37:01
    Killorn ztrácí puk ve středním pásmu, ale domácí se nedostali do zakončení.

36:39

36:30
    Ducks s pukem za vlastní brankou, přesilová hra pomalu končí.

36:15
    Perry si nabruslil z levé strany do mezikruží, ale jeho střelu v pohodě chytající Bishop chytá.

35:58
    Puk opouští třetinu Tampy, ani Anaheimu se při přesilové hře nedaří.

35:38
    Mezitím již uplynula téměř celá minuta z přesilové hry Anaheimu.

38:45
    Špatným přechodem přes modrou se domácí připravují o šanci ohrozit branku Bishopa.

35:10
    Bonino s pukem za vlastní brankou.

34:39
    Znovu se vylučuje, za hákování odchází na trestnou lavici znovu hráč Tampy, Alex Killorn dostává dvě minuty a domácí si zahrají další přesilovou hru.

33:49
    Ani při přesilové hře Anaheimu gól nepadl, utkání až nápadně připomíná včerejší zápas bratislavského Slovanu v KHL, který slovenský klub vyhrál 1:0 po nájezdech...

33:36

33:20
    Ale Selänne ztrácí puk na levé straně a hosté vyhazují.

33:15
    Anaheim drží útočné pásmo.

32:58
    Palmieri pálí z levé strany, přímo do betonů Bishopa.

32:36
    A právě Bonino si připisuje první střelu při přesilové hře Anaheimu, puk končí vysoko v ochranné síti, vhazuje se po levici Bishopa.

32:20
    Až Bonino dokázal zavézt puk do útočného pásma.

31:59
    Fowler nahazuje za branku Lightning, ale hosté vyhazují puk ze třetiny.

31:36
    Brewer dostává dvouminutový trest a je tu přesilová hra Anaheimu, dočkáme se konečně prvního gólu?

31:10
    Tampa sice v závěru oslabení Anaheimu "přitiskla" bránící čtveřici, posléze i pětici, ale na gól to znovu nestačilo.

30:44

30:30
    Přesilová hra Tampy pomalu končí.

30:14
    Killorn netrefil branku z pravé strany, dobrý pozice pro zakončení!

29:30
    Lovejoy vyhazuje puk ze třetiny, ale nakonec i z celého hřiště, puk končí na střídačce Tampy, vhazování ve středním pásmu.

29:22
    Hosté v přesilovkovém rozestavení.

28:44
    Po souboji s Palátem odchází na trestnou lavici domácí Allen, který jen krátce přidržel hůl českému útočníkovi. Tampa má čtvrtou přesilovou hru.

27:45
    Snad vůbec první zakázané uvolnění v dnešním utkání odpískané hostům, hra se stěhuje před Bishopa.

27:10
    Hodně nepovedené přečíslení Ducks dva na jednoho, Bonino nedokázal z pravé strany přihrát volnému Selännemu na levé straně.

25:45
    A hra se znovu přelévá na druhou stranu, do třetiny Tampy, kde Sbisa pálí od modré, Bishop vyráží.

25:28
    Brewerův pokus z levé strany zablokoval bránící Jackman.

25:15
    Hosté bojují o puk v levém rohu, ve třetině domácích.

24:40
    Carle napřáhl na levé straně, na modré, jeho střelu Hiller vyráží.

24:09
    Palmieri dokázal na druhé straně vystřelit mezi nohama obránců Tampy, Bishop pozorný.

23:30
    Thompson střílí z levé strany, Hiller vyráží.

22:58

22:40
    Cogliano vyhazuje puk ze třetiny a domácí mohou prostřídat.

22:20
    Tampa v přesilovkovém rozestavení ve třetině Ducks.

21:54
    Na druhé straně se zaskvěl Bishop po průniku Cogliana, který mohl skórovat při vlastním oslabení.

21:39
    Hiller si až sedl na zadek při skvělém zákroku, kdy do své lapačky chytil střelu Hedmana od modré.

21:15
    Anaheim se osvobozuje, puk za brankou Bishopa.

20:58
    Dalším vyloučeným hráčem je domácí Fowler, který jde na trestnou lavici za podražení, přesilová hra Tampy.

20:13

20:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně v 5:09 hodin.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 1. třetina:

Anaheim Ducks: 16

Tampa Bay Lightning: 8

V první třetině se již nic nestane, po dvaceti minutách odchází oba týmy do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Aktivnější byli v této části hry domácí, kteří si ale vyloženou gólovou šanci vytvořit nedokázali, i proto je zatím tento výsledek spravedlivý.

20:00

19:27
    Purcell neprošel na druhé straně do zakončení, nakonec ještě pálil Hedman od modré, ale Hiller nemusel zasahovat.

19:00
    Do konce první třetiny zbývá poslední minuta, na ledě to vypadá, jako by Anaheim měl přesilovou hru.

18:51
    Lovejoy pálí z pravé strany, Bishop znovu na svém místě.

18:27
    Bishop zasahuje proti střele Perryho z mezikruží.

18:13
    Vylučuje se, na trestnou lavici míří domácí Bonino, ale i hostující Tyler Johnson, bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

17:35
    Dobrá práce slovenského forvarda, ale hosté stejně nakonec útočné pásmo ztrácejí.

17:15
    Pánik drží kotouč v rohu třetiny Anaheimu.

16:20
    Domácí jsou v závěru lepší, Tampa se v podstatě pouze brání.

15:47
    Ducks ve třetině Tampy. Bishop na svém místě při střeleckém pokusu Getzlafa z levé strany.

15:00
    Poslední pětiminutovka první třetiny, na první gól stále čekáme.

14:07
    Radko Gudas si chytil Sbisu a je z toho bitka, kterou roztrhávají rozhodčí. Další pětiminutové tresty pro oba bitkaře.

13:33

13:18
    Domácí vyhazují puk a jejich oslabení pomalu končí.

13:05
    Palátovo střela míří pouze vedle branky Ducks.

12:34
    Již minuta z přesilové hry hostů uplynula a Hiller ještě nemusel zasahovat.

12:20
    Ducks se zatím ale v pohodě brání.

11:33
    Sudí Kozari znovu vylučuje, na trestnou lavici musí domácí Cogliano, druhá přesilová hra pro Tampu Bay.

10:40
    Getzlaf dokázal udržet útočnou třetinu, byť všichni jeho spoluhráči střídali.

10:15
    Pánik vyhazuje puk z vlastní třetiny.

09:41
    Bitka domácí Jackman a hostující Crombeen. Oba si jdou odsedět na trestnou své pětiminutové tresty.

09:25
    Bonino pálí od modré, z pravé strany, Bishop chytá.

09:05
    Ducks však mají defenzivu výtečně zorganizovanou.

08:45
    Tampa znovu bojuje před Hillerem, hosté jsou zatím aktivnější.