Kopřivnice – FBC Start98 4:2 (kon.) | Florbal Ústí – 1. FBK Rožnov p/R 7:5 (kon.) | Pelhřimov – Litvínov 6:9 (kon.)
Česká Lípa – Hattrick Brno 4:5 (1:2 po s.n.) | Paskov – Znojmo 5:6 (po pr.) | Svitavy – Královské Vinohrady 7:6 (po s.n.)
Paskov Saurians
5:6 (1:3, 3:2, 1:0 - 0:1)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Neděle 24.11.2013, 17:00 • SH SOŠ Dopravní Ostrava • 1. liga mužů

Znojmo tak zvítězilo s Paskovem 5:6 po prodloužení a tím také končí náš textový přenos. Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších sportovních přenosů na serveru onlajny.com (19:04:14)

65:00

62:32
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojmo si nakonec přece jen odveze z Paskova vítězství, ale při vedení 1:5 může hosty mrzet, že se jedná o výhru pouze po prodloužení. ozhodujcíí branku vstřelil DAVID JEDLIČKA. Bez asistence

61:15
    Blízko rozhodnutí byl Parma, ale jeho střela nakonec brankou nekončí. Ještě před tím měl na druhé straně šanci znojemský hráč, ale Mikeska rozhodnutí zabránil.

60:01

Ve třetí třetině se podařilo Paskovu srovnat a tak přestože prohrával už 1:5, tak získá z tohoto utkání minimálně bod. Před námi je prodloužení.

60:00

59:41
    Mikeska zastavil nebezpečnou střelu jednoho z hostů a tím podržel výrazně svůj tým.

59:04
    Oddechový čas si berou také hosté.

58:16
    Přesilová hra není využita a již to vypadá, že se dnes dočkáme prodloužení.

56:16
    Domácí lavička si okamžitě bere oddechový čas.

56:16
    Na dvě minuty je vyloučen Jakub Martinek a to je obrovská šance pro Paskov.

54:00
    Čas do konce třetí třetiny se blíží a stále není známo, který z týmů se stane vítězem zápasu.

51:51
    Hanák se srazil s Kožušníkem, ale oba budou v pořádku schopni pokračovat.

50:45
    Bonczek (PSK) se dral před branku, ale znojemská obrana vše vyřešila bez větších problémů.

47:20
    Hraje se dlouho bez přerušení, ale nasazení oběma týmům zapřít nemůžeme.

45:28
    Znojmo ztratilo čtyřbrankové vedení a nyní jen těžce hledá odpověď na aktivní hru soupeře.

42:35
    Paskov právě vstřelil branku!
    Kožušník nejprve orazítkoval tyč znojemské branky, no následně dokázal přesně přihrát na LUKÁŠE LOUDU, který vymetl pavučinku v levém horním růžku a srovnává tak na 5:5. Asistence. Matěj Kožušník

41:55
    Mikeska nyní velmi výrazně podržel Paskov, dokázal pokrýt tři nebezpečné pokusy znojemských hráčů a skóre se tak ani po těchto střelách nemění.

Jozef Valenčík

Pro tým Paskov Saurians hledáme komentátora s vlastním počítačem. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Starý (Bonczek), 28. Louda (Klega), 30. Chalupa (Kožušník), 34. Böhm (Matula), 43. Louda (Kožušník) – 10. Čihal (Hanák), 14. Žižka (Čihal), 19. Žižka (Hanák), 22. Jedlička, 26. Palát (Virgl), 63. Jedlička

Paskov Saurians: Mikeska (Spěváček) – Klega, Bonczek, Růžička, Chalupa, Matula, Kurečka, Starý, Kalous, Böhm, Louda, Parma, Kožušník, Lukšík
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Čižmar (Pechura) – Palát, Dokulil, Čihal, Jedlička, Sláma, Herman, Částek, Kučera, Hanák, Martinek, Juříček, Pánek, Virgl, Žižka

Rozhodčí: Sojka K., Sojka T.