Omsk – Lev 2:3 (0:1 po s.n.) | Barys – HC Slovan 6:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Riga 1:2 (po pr.)
Jekatěrinburg – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | N.Novgorod – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 1:3 (kon.)
Kazaň – Chabarovsk 1:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Novokuzněck 3:4 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 3:5 (kon.)
Minsk – Nižněkamsk 4:3 (kon.) | Doněck – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Záhřeb – Ufa 0:1 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
CSKA Moskva
Úterý 26.11.2013, 14:00 • Sportovní komplex Jekatěrinburg • KHL

I ve třetí třetině jsme viděli jeden gól, a to když CSKA dokázalo využít vyloučení Strelcova do konce utkání a tím pádem bylo i po zápase, protože ať se snažil Jekatěrinburg jakkoliv, tak dnes gól nedal a bez nich se vyhrává hodně těžko. (16:09:15)

60:00

59:30
    I poslední vteřiny patří CSKA s pukem na holích.

58:01
    Poslední 2 minuty zápasu.

57:40
    S přibývajícím časem CSKA drží kotouč a Jekatěrinburg se tak nemůže dostat do závěrečného náporu.

55:30
    Lewandowského vyjetí z rohu s přehledem zachytili Proskurjakov.

54:44
    Jekatěrunburg hraje v plném počtu.

54:04
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Teď už ale na to český brankář nedosáhl, když křižnou přihrávkou našel Filppula ALEXEJE MOROZOVA, který střelou bez přípravy trefuje horní polovinu branky. Asistence: Ilari Filppula, Akexandr Radulov.

53:10
    Kovář s přehledem kryje kombinaci hostů a přerušuje hru.

51:13
    Začíná přesilová hra CSKA.

49:44
    Ani Radulovovi zřejmě dnes není přáno

49:13
    Vasilij Strelcov dostává trest na 5+DKU za zásah do oblasti hlavy a krku. Na druhé straně dostává 2 minutový trest Fjodorov za hrubost.

48:26
    Viklundovo nahození se pokoušel tečovat Stewart, ale neúspěšně.

47:10
    Lazarev se dnes gólu zřejmě nedočká. Nyní mu nahrával Černov, ale i tuto příležitost ruský hokejista zahazuje.

46:01
    Lazarev již dne poněkolikáté nevyzrál na Kováře, tentokrát mu nepomohl forhendový blafák.

44:07
    Ve zbytku přesilovky se ale hosté ke střele nedostali. Domácí celek hraje v plném počtu.