Spišská N. Ves – Prievidza 7:0 (kon.) | SR 18 – Michalovce 3:5 (kon.) | Prešov – Trnava 1:3 (kon.)
Bardejov – Detva 2:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Topoľčany 6:3 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
6:3 (2:2, 3:0, 1:1)
HC Topoľčany
sk Středa 27.11.2013, 18:00 • Zimný štadion Považská Bystrica • 1. liga (SR)

57:59
    Domáci teraz hrali so šiestimi hráčmi a trest si odsedí Slota

57:45
    Košecký prešiel cez troch hráčov a dokázal vystreliť, ale len do pripraveného Hričinu!

56:39
    Fila škaredo trafil hokejkou do tváre Bednárik a ten bude pozorovať zápas z trestnej lavice dve minúty.

55:12
    Voľný Tvrdík netriafa bránu z medzikružia!

54:10
    Hričina vyráža ramenom pokus Chyla!

53:16
    Filo si odsedí za hru s vysokou hokejkou dve minúty

51:41
    Považská Bystrica dala gól!

Z nevinnej akcie padol gól! ROSENBERG si nabiehal z ľavej strany za bránu, ale nakoniec sa rozhodol vystreliť a vymietol taktiež pravý roh!
    Krásne góly dnes padajú!

Asistencia : Kudlej, Filo

49:50
    Hričina likviduje pokus Vargu do lapačky!

48:27
    4 sekundy sa bude HK 95 brániť o dvoch hráčov. Za hákovanie si Ján Dubeň svoj dvojminútový trest už odpykáva

46:31
    Domáci sa budú opäť brániť, tentokrát si odsedí Slota menší trest za hru so zdvihnutou hokejkou

44:12
    Za sekanie odchádza Ján Dubeň na dve minúty a dáva možnosť Topoľčanom na zníženie o jeden gól.

41:12
    Topoľčany dali gól!

KOŠECKÝ vypichol obrancom Považskej Bystrice puk v útočnom pásme a neskutočnou rýchlosťou sa sám rútil na Hričinu. Strelec naznačil pohyb do strany, ale zápestím vymietol pravý roh domácej brány!

Bez asistencie

38:00
    Koleda sa pekne uvoľnil a ležiaci Hippík so šťastím a nevedomky vyrazil aj Kostelanskeho dorážku!

36:16
    Kutňanský sekol a ide si oddýchnuť na trestnú lavicu minimálne na dve minúty.

35:58
    Kostelansky peknou prihrávkou našiel Ligasa a ten z prvej netriafa bránu! Hippík môže ďakovať blokujúcemu Bystričanovi.

33:14
    Za hákovanie si posedí Ligas dve minúty

33:00
    Domáci v plnom počte.

31:00
    Výlučenie na oboch stranách, po vzájomnej šarvátke odchádza viacero hráčov. Na strane domácich Koleda 2+2 za údery a na strane hostí Tvrdík na 2 minúty za údery + 10 minút za nešportové chovanie

29:46

Pardavý prihral voľnému LIGASOVI a ten nemal komu prihrať a urobil základné pravidlo hokejistu – keď nevieš čo s pukom, tak vystreľ! Popod betón zvyšuje náskok P. Bystrice na 5:2!

Asistencia : Pardavý

29:10
    Šimurka sa snažil preštrikovať cez obranu domácich, ale zasiahol úspešne Hričina!

26:45
    Rosenberg na dva krát neprekonal už ležiaceho Hippíka!

23:38
    Veľká možnosť pre panterov! Za sekanie ide na trestnú lavicu Chylo a domáci majú možnosť hrať 4 proti 3

23:18
    Chromý si ide odsedieť menší trest za sekanie a hrá sa 4 proti 4

23:15
    Koleda sa rútil sám v oslabení na Hippíka, no brankár hostí výborne zasiahol betónami!

22:26
    Slota oslabuje rozbehnutú Považskú Bystricu na dve minúty za podrazenie

21:56

Ligas v strednom pásme vybojoval puk a poslal peknú prihrávku na opačný koniec k PARDAVÉMU a ten zvyšuje na 4:2!

Asistencia : Ligas

20:39

Prvý útok domácich pekne tlačil v útočnom pásme a dostal sa k strelám. Koledov pokus bol blokovaný a puk sa dostal k Filovi, ktorý trafil ľavý betón Hippíka a k puku sa dostal voľný SLÁVIK, ktorý sa nemýlil a strelou do odkrytej brány posiela domácich do vedenia!

Asistencia : Filo, Koleda

19:46
    Grman ide na dve minúty za podrazenie oslabiť svoj tím a domácim dáva možnosť dostať sa do vedenia

18:32

Následne domáci odpovedali peknou akciou, po ktorej KUDLEJ rozveselil fanúšikov krásnym gólom do ľavej šibenice!

Asistencia : Rosenberg, Šuda

17:38
    Chromý hneď z vhadzovania vypálil a Hričina pekným zákrokom lapačkou drží svojich v hre!

13:44

Hostia využívajú aj druhú presilovku a gól napokon pripísaný VARGOVI, ktorý puk tečoval pred bránou! Podobná akcia ako pri prvom góle.

Asistencia: Tvrdík, D. Mihálik

13:21
    Za podrazenie na dve minúty odchádza Slávik. Divákom sa to zjavne nepáči a hlasným piskotom to dávajú najavo.

10:56

Po prvom góle sa hra ukľudnila, ale nakoniec domáci odpovedajú. FILO vyskúšal tvrdou strelou štastie a to sa mu priklonilo a krásne triafa ľavý horný roh!

08:10

Hostia využívajú presilovú hru a DENIS MIHÁLIK prestrielava zaskočeného Hričinu z pravej strany, po peknej prihrávke Kutňanského od modrej!
    Asistencia : Kutňanský, Tvrdík

07:21
    Koleda za hákovanie na dve minúty.

06:06
    Rosenberg vyskúšal pozornosť Hippíka z medzikružia. Brankár hostí chytá do lapačky, bez väčších problémov.

05:01
    Drahovský páli opäť od modrej, Hričina zasiahol betónami!

04:01
    Chylo vystrelil do ramena výborného Hričinu.

00:15
    Drahovský preveril hneď zo začiatku strelou od modrej kvality ľavého betónu Hričiny!

Matúš Kubala

Branky a nahrávky: 11. Filo, 19. Kudlej (Rosenberg, Šuda), 21. Slávik (Filo, Koleda), 22. Pardavý (Ligas), 30. Ligas (Pardavý), 52. Rosenberg (Kudlej, Filo) – 9. Mihálik (Kutňanský, Tvrdík), 14. Varga (Tvrdík, Mihálik), 42. Košecký

HK 95 Považská Bystrica: Hričina, (Buliš) -Filo, L. Dubeň , Šuda, J. Dubeň, Slota – Koleda, Kostelansky, Slávik – Šimíček, Ligas, Pardavý – Liška, Kudlej, Rosenberg
    HC Topoľčany: Hippík, (Halgaš) – Drahovský, Kutňanský, Chromý, Bystričan, Sluka, Niník, Kasana, Grman – Tvrdík, D. Mihálik, Varga – Barčák,Dobrý,Chylo – Bednárik, M. Mihálik, Košecký – Šimurka, Chlapovič, Hudec

Rozhodčí: Krist – Sek, Chudada