Benátky n/J – Beroun 5:0 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.) | Jihlava – Havířov 4:2 (kon.)
Most – Litoměřice 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Šumperk 4:0 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 3:0 (kon.)

59:22
    Time-out Motoru, rozhodčí vhodí puk do hry před Šindělářem.

54:15
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ STEHLÍK doplnil v útoku Milfaita, dostal puk na mezikruží a bez přípravy ho poslal přesně k tyči! Brod skóroval ze své druhé střely ve třetině. Asistence: Jan Milfait.

50:27
    Aleš Kotalík (CEB) – 2 min – podražení.

45:07
    Ožilo i domácí publikum. Trenér Rebelů Mička chce utlumit českobudějovický nápor a vybírá si oddechový čas!

42:58
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    JIŘÍ FEREBAUER tečoval nahození tak, že lépe už to prostě nešlo a Motor ukončil domácí čekání na gól. Vložil hokejku do střely Roba a kotouč zaplul do šibenice, Šindelář neměl nárok. Asistence: Luboš Rob, Valerij Kňazev.

40:11
    Petr Polodna (HBR) – 2 min – hákování.

38:00
    Karol Korim natáhl ke střele a podruhé rozezvučil tyče za Kůdelou! Motor má veliké štěstí...

37:02
    Hosté mohou navýšit vedení v přesilovce – David Kuchejda (CEB) – 2 minuty – hákování.

34:07
    David Stach (HBR) – 2 min – hákování.

34:00
    Petruška tvrdou střelou orazítkoval horní tyč!

33:12
    LUKÁŠ HAVEL si vzal puk ve středním pásmu, nijak se nerozmýšlel, dostal se před Kůdelu a suverénně poslal kotouč mimo jeho dosah. Asistence: Petr Polodna, Radek Číp.

24:29
    David Dvořáček sám proti Kůdelovi neuspěl! Skuhravý po buly zlomil hokejku, hosté najednou měli k dispozici o jednoho hráče navíc a situaci vyřešili přihrávkou právě na volného Dvořáčka. Ten zamíchal s pukem a zakončoval střelou na vyrážečku, ale Kůdela opět podržel svůj tým.

15:19
    I Havlíčkův Brod si zahraje svou první přesilovku – Jiří Moravec (CEB) – 2 minuty – nedovolené bránění.

10:01
    Domácí útočník Bárta byl v zakončení faulován Radkem Novotný (HBR), ten putuje na trestnou lavici – 2 minuty – držení protihráče.

08:35
    Kotalík se protáhl kolem bránícího protihráče, objel bránu, ale puk se mu k mezírce u tyče nacpat nepodařilo. Puk putoval k Eberlemu a ten trestuhodně nepřekonal ležícího Šindeláře.

05:17
    Havel opět využil okénka v obraně Motoru, zkoušel bekhendový blafák, ale kličku přetáhl a bránu netrefil. Druhá velká příležitost Brodu!

00:29
    Radek Číp v první velké šanci zápasu! Domácí obránci na něj pozapomněli a Číp se natlačil do zakončení. Kůdela v prvním testu obstál, zakončením mezi nohy se nachytat nenechal.

Michal Špírek

Branky a nahrávky: 43. Ferebauer (Rob, Kňazev) – 34. Havel (Polodna, Číp), 55. Stehlík (Milfait)

Banes Motor České Budějovice: Kůdela (Halmoši) – Kotaška, Kříž, Chmelíř, Pavlíček, Prokop, Moravec – Ondřej, Šachl, Kuchejda, Eberle, Skuhravý, Kotalík, Kňazev, Ferebauer, Rob, Vaniš, Bárta, Šperger.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Šindelář (Novák) – Novotný, Kolafa, Plášil, Jank, Korim, Semrád, Zítka – Kozlík, Číp, Polodna, Havel, Berger, Říha, Petruška, Maliník, Stach, Dvořáček, Milfait, Stehlík, Chlubna.

Rozhodčí: Würtherle – Jílek, Samuel.