Plzeň – Kopřivnice 36:25 (kon.) | Lovosice – Zlín 24:21 (kon.) | Dukla – Jičín 29:23 (kon.)
HC Dukla Praha
29:23 (15:11)
O2xyworld HBC Jičín
Sobota 30.11.2013, 18:30Chance Extraliga mužů

Sestavy a branky:

HC Dukla Praha: Petržala, Rangl – Mráz 5, Polášek 5, Sviták 4, Kotrč 3, Rams 3/1, Kastner 2, Kern 2, Šik 2, Šůstek 2, Piskač 1, Bělohlav, Syřínek

HBC Ronal Jičín: Machalický, Kurial – Zeman 5/1, Drbohlav 4, Skopal 4/3, Krahulec 2, Král 2, Kvasnička 2, Vocásek 2, Bareš 1, Lepieš 1, Groh, Naimann, Rychna (20:31:44)

Dukla si dokázala od deváté minuty držet vedení a oplatila svému soupeři porážku z prvního jejich střetnutí. Rozdíl dnešního zápasu byl nakonec 6 branek, takže má Dukla lepší bilanci. Za domácí se nejvíc blýsknul brankář Petržala, který si připsal plno zákroků.

60
    Konec zápasu. (29:23)

60
    Jičínu pískán průraz. (29:23) (29:22)

60
    24 vteřin před koncem vyloučen na dvě minuty Zdeněk Polášek. Jičín ještě snižuje.(29:23) (29:22)

60
    Z postavené devítky zakončuje Vojtěch Šik. (29:22) (29:22)

59
    Poslední time out Dukly. (28:22) (28:22)

59
    A levé křídlo Jičína tentokrát uspělo. (28:22) (28:22)

59
    Z netradičního postu pivota se prosazuje Vojtěch Šik. (28:21) (28:21)

58
    Z rychlého útoku překonává Petržalu Tomáš Zeman. (27:21) (27:21)

57
    Jičín přešlápl brankoviště a z rychlého útoku Syřínek nastřelil pouze břevno. Na druhé straně ze spojky zakončuje Bohumír Skopal. (27:20) (27:20)

56
    Dále zvyšuje stav Radek Mráz (27:19) (27:18)

56
    Z postu pivota úspěšný Jiří Drbohlav. (26:19) (26:18)

56
    Dukle odpískána technická chyba. (26:18) (26:18)

55
    Na sedmimetrový hod Jičína se staví Tomáš Zeman a ten dukelského brankáře přehazuje. (26:18) (26:18)

54
    Při pasivitě střílel Polášek, ale byl neúspěšný (26:17) (26:17)

54
    Time out pro domácí tým (26:17) (26:17)

54
    Dukelští při útoku byli v zámezí. A Tomáš Petržala si připisuje další zákrok. (26:17) (26:17)

53
    Na rozdíl devíti branek snižuje Tomáš Zeman. Na dvě minuty je navíc vyloučen Jakub Kastner. (26:17) (26:17)