Nitra – Skalica 10:2 (kon.) | Banská Bystrica – Trenčín 2:1 (po pr.) | Poprad – Žilina 7:1 (kon.)
Košice – Zvolen 0:1 (kon.) | Martin – Piešťany 2:1 (1:0 po s.n.)
HC´ 05 Banská Bystrica
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 01.12.2013, 16:30 • ZŠ Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

Koniec zápasu
    Radomír Heizer sa tak stáva dvojgólovým hrdinom tohto zápasu, keď sa dvakrát dokázal presadiť tečovaním puku pred hosťujúcim brankárom a potvrdil, že v tíme Banskej Bystrice je v tejto činnosti dominantný. Domáci si, ale za aktivitu bodík navyše zaslúžili a hostia sú určite spokojní aj so ziskom jedného bodu.
    Na dnes to je z Banskej Bystrice všetko, ďakujem vám za pozornosť a dovidenia. (18:43:23)

60:43
    Banská Bystrica dala gól!
    Výbornú prácu Macháčka zúžitkoval bombou od modrej čiary Meland. Melandovu strelu ešte pred Nagym tečoval RADOMÍR HEIZER a hosťujúci brankár nemal nárok. Asistencie: Eric Meland a Petr Macháček.

60:19
    Rusnákovi sa zamotal na modrej čiare puk a sám sa vystavil do postavenia mimo hry.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V Banskej Bystrici sa po šesťdesiatich minútach hry o víťazovi nerozhodlo. Bude nasledovať predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:03
    Tentokrát to nebude icing Trenčína pretože Bambúchovi preskočil vyhodený puk čepeľ hokejky a tak sa nepíska.

58:05
    Posledné dve minúty tretej tretiny otvára svojou aktivitou domáci kapitán Hudec a po ňom takisto Meland, ktorý svojim zakončením aspoň získal útočné pásmo.

57:33
    Novajovský sa na šťastie pozbieral z ľadu a odkorčuľoval na striedačku po vlastných.

57:22
    Hrubý zákrok Kaduru pri mantineli na Novajovského (TRE) a rozhodca Konc teraz nepochopiteľne nepotrestal domáceho hráča. Bol to hrozivý zákrok na obrancu hostí.

57:22
    Prebiehajú posledné tri minúty tretej tretiny a zatiaľ to v Banskej Bystrici vyzerá na predĺženie.

56:12
    White výborne našiel na medzikruží Handlovského a ten tesne míňa bránu hosťujúceho Nagya.

55:31
    Hráč hostí Kútny sa ako jediný snaží o aké také ohrozenie brány domácich, aj pred chvíľou výborne prihrával na Komínka, ktorý jeho puk nedokázal spracovať.

54:54
    Presilovka Banskej Bystrice je už minulosťou, hostia vyprodukovali ďalší icing a domáci teda ostanú v blízkosti brány Nagya.

54:45
    Troliga vyhadzuje puk cez všetky čiary a zdá sa, že domácim sa nepodarí túto presilovku využiť.

54:03
    Teraz sa to domácim konečne podarilo, ale strela Bambúcha od modrej čiary sa neujala.

53:43
    Zatiaľ dokážu hostia narúšať rozohrávku domácich hokejistov a tí sa nevedia dostať do útočného pásma.

53:03
    Presilovka domácich. Vymyslia niečo Bystričania? Teraz na to majú ideálnu príležitosť.