Hr. Králové – Písek 6:3 (kon.) | Litoměřice – Most 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 2:1 (kon.)
SHK Hodonín – Frýdek-M. 6:7 (0:2 po s.n.)
Královští lvi Hradec Králové
6:3 (1:2, 2:1, 3:0)
IHC Králové Písek
Neděle 01.12.2013, 12:00Liga juniorů

Ode mě to je dnes vše. Děkuji za pozornost a někdy příště u dalších online přenosů. (14:10:57)

A máme tu konec utkání. Tato třetina byla pro Jihočechy fatální. Dostali dva rychlé góly, ze kterých se již nedokázali vzpamatovat. Lvi byli po celou dobu třetí části mnohem aktivnější, což bylo vidět jako v gólech, tak v šancích. Po překvapivé první třetině si tak domácí udržují tři body pod Bílou věží a upevňují si náskok v čele středové tabulky Ligy juniorů.

60:00

58:36
    Hradec právě vstřelil branku!
    I na šestou branku nás domácí nenechaly dlouho čekat. Daniel Klemenc se dostal do přečíslení dva na jednoho, ve kterém nahrál najetému JOSEFU WOLFOVI. Ten už se střelou k levé tyči problémy neměl.

57:20
    Hosté dělají mnoho chyb a Hradec tak zůstává v útočném pásmu.

55:10
    Zřejmě rozhodující branka zápasu! JOSEF WOLF dostal do mezikruží nahrávku od Daniela Šepse, po které úspěšně pálil do hostující sítě. Asistence: Šeps, Nedvídek.

52:49
    Hradec se poprvé dostává do vedení, které může zároveň rozhodnout utkání. DANIEL ŠEPS se po úniku kolem levého mantinelu opřel do své hole a krásně zavěsil za Havelkovy záda. Bez Asistence.

51:39
    Další přesilovka Písku. Na trestnou lavici míří Lukáš Nedvídek.

47:48
    Hosté hrají v plném počtu.

44:57
    Domácí jsou v plném počtu.

42:48
    René Skala dostává dvojminutový trest za vysokou hůl.

42:57
    Ondřej Novotný (HRK) si půjde odsedět dvě minuty za úder na hlavu.

41:58
    Martin Flegl střílel z mezikruží, bohužel však minul domácí branku.

41:43
    Hosté jsou v plném počtu.

40:29
    Domácí se usadili v útočném pásmu.

40:01

další třetina je za námi. Oba týmy znovu předváděly poměrně vyrovnaný hokej. Královští lvi určitě předváděly lepší výkon než v první třetině, který jim přinesl dvě branky a vyrovnaly stav utkání. Písek vstřelil pouze jediný gól v přesilové hře pět na tři, i přesto stále hraje s hradeckými juniory celkem vyrovnanou hru.

40:00

Adam Janeček

Branky a nahrávky: 6. Jebavý (Ouzký), 36. Jebavý (Nedvídek), 39. Nedvídek, 53. Šeps, 56. Wolf (Šeps, Nedvídek), 59. Wolf (Klemenc, Bartoň) – 4. Říha (Jirků), 20. Horažďovský (Volf), 34. Březina (Jirků)

Královští lvi Hradec Králové: Jeřábek (Bernard) – Bezděk, Suk, Ouzký, Půlpán, Nedvídek, Souček, Rejl, Šeps, Bartoň, Wolf, Stoilský, Novotný, Tvrdík, Skála, Jebavý Klemenc. Trenér: Petr Luštinec
    IHC Králové Písek: Havelka (Sedlák) – Jirků, Kajtman, Šesták, Šmíd, Hanus, Horák, Zimmermann, Říha, Březina, Volf, Heřmánek, Horažďovský, Paukner, Flegl, Vlk, Skala. Trenér: Jakub Hrkal

Rozhodčí: Hribik – Pechánek, Potůček