Karviná – Zubří 26:28 (kon.) | Královo Pole – Hranice 24:26 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 42:29 (kon.)
HC Baník Karviná
26:28 (13:13)
HC ROBE Zubří
Neděle 01.12.2013, 10:30 • STARS Karviná • Chance Extraliga mužů

Já se s Vámi loučím a u dalších dnešních zápasů se budu těšit na shledanou. (11:56:29)

Skončilo nám utkání 13. kola extraligy házené mužů, ve kterém domácí Karviná nestačila na hostují hráče ze Zubří. Zápas byl hodně vyrovnaný, ve kterém na konec rozhodlo větší štěstí při proměňování šancí v druhém poločasu.

60
    Konec zápasu. (26:28)

60
    Marek Vančo snižuje na rozdíl dvou branek. Do konce zápasu ovšem zbývá 10 sekund. (26:28) (26:28)

59
    Tomáš Mlotek snižuje v samém závěru na rozdíl tří branek. (25:28) (25:28)

59
    Marek Vančo snižuje. (24:28) (24:28)

59
    Probíhají poslední dvě minuty utkání. (23:28) (23:28)

58
    Vyloučen Lukáš Václav (Zubří) na dvě minuty. (23:28) (23:28)

58
    Oddechový čas pro domácí. (23:28) (23:28)

58
    Zubří už vede o pět branek. (23:28) (23:28)

57
    Zahradníček ovšem vrací hostům náskok čtyř branek. (23:27) (23:27)

56
    Chudoba snižuje. (23:26) (23:26)

55
    Libor Horut vrací Zubří čtyřbrankové vedení. (22:26) (22:26)

54
    Vyloučen Luděk Drobek (Karviná) a Petr Šlachta (Zubří). Oba na dvě minuty. (22:25) (22:25)

53
    Randýsek se prosadil střelou přes Drobka. (22:25) (22:25)

52
    Marek Vančo snižuje na rozdíl dvou branek. Prosadit se dokázal ze své pozice na levé straně. (22:24) (22:24)

52
    Nepřesná rozehrávka hostů. (21:24) (21:24)

52
    Zubří si pomohlo útočným faulem, ovšem Karviná nabídnutou šanci na snížení nevyužila ! (21:24) (21:24)

51
    Radek Sliwka prošel přes obranu hostů a přesnou střelou k tyči snižuje na rozdíl tří branek. (21:24) (21:24)