Ostrava – Vítkovice 6:7 (kon.) | Sparta – Bohemians 2:6 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:16 (kon.)
Chodov – Liberec 9:4 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
9:4 (3:1, 2:1, 4:2)
FBC Liberec
Úterý 03.12.2013, 20:40 • SH Jižní Město, Květnového vítězství 1554/54, Praha 4 • Pohár České pojišťovny - muži

44:29
    Šance pro Liberec v podobě přesilovky. Odchovanec Ústí nad Labem Martin Pražan (CHO) míří na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené vrážení.

Kód přestupku: 907.
    Celkem TM v dnešním utkání: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

18:25
    Poměr sil na hřišti se srovná. Matěj Jendrišák (CHO) vyloučen na dvě minuty za sekání.

Kód přestupku: 901.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

17:03
    Druhá přesilová hra pro florbalisty z tuzemského hlavního města. Matěj Klucho (LIB) si musí jít odsedět dvě minuty za hru na zemi.

Kód přestupku: 919.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:2.

10:39
    Početní výhoda pro domácí. David Böhm (LIB) potrestán dvouminutovým trestem za nedovolené vrážení.

Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 3. Ondrušek (Mikeš), 11. Havránek (Kotlas), 12. Jendrišák (Sýkora), 23. Pražák (Jendrišák), 30. Chmelíček (Richtr), 42. Klápa, 48. Jendrišák (Chmelíček), 57. Ondrušek (Sýkora), 60. Chmelíček (Jendrišák) – 4. Vážný (Jan Král), 29. Valeš, 41. Vážný (Král), 59. Valeš (Erler)

FAT PIPE Florbal Chodov: Zich (Barák) – M. Jelínek, Pražan, Richtr, T. Sýkora, Schubert, Kotlas, Bouša – Jendrišák, J. Fiala, Klápa, Pražák, Ondrušek, Mikeš, Chmelíček, Vojtíšek, Běhavý, Havránek. Trenér: David Podhráský.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

FBC Liberec: Vaníček (Prokeš) – Klucho, Marek, Veselý, D. Böhm, Láska, Krupička – Valeš, Hůza, Pastor, Chvojka, Erler, Tampier, Jaroslav Král, Jan Král, Vážný. Trenér: Lukáš Nesměrák.

Rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora