Vsetín – Technika Brno 1:6 (kon.) | Orlová – Val. Meziříčí 3:4 (2:3 po s.n.) | Frýdek-M. – Nový Jičín 5:2 (kon.)
Opava – Přerov 8:4 (kon.) | Prostějov – SHK Hodonín 7:2 (kon.) | Břeclav – Poruba 2011 3:6 (kon.)
Pelhřimov – Nymburk 3:4 (po pr.) | Milevsko – Bílina 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Mor. Budějovice 4:0 (kont.)
Klatovy – Kobra 5:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Sokolov 3:6 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 3:0 (kon.)

59:21
    Domácí hráli v šesti a závěr zápasu dohrají v oslabení.

58:01
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Krutilova první šance ještě gólem neskončila, ale KAREL RICHTER při dorážce se už prosadil. Asistence: Michal Krutil.

56:40

54:40
    Vnenk (NJI) 2 minuty podražení.

54:18
    Frýdečtí hokejisté míří za vítězstvím. David Samiec si s pukem sjel až k brance soupeře, kde nahrál volnému MARKU IVANOVI a ten neměl problém se zakončením. Asistence: David Samiec.

53:21
    Kacířova střela zpoza hráče skončila v lapačce frýdeckého brankáře.

52:53

51:36
    Hosté vyhazují až za branku Frýdku-Místku.

50:53
    Podešva (FRM) 2 minuty hrubost, Kabeláč (NI) 2 minuty sekání + 2 minuty hrubost.

50:21

48:21
    Gogolka (FRM) 2 minuty hákování.

47:22
    Marek Ivan našel na pravém křídle VÍTA STRÁNSKÉHO, který nic nevymýšlel a vypálil po brance. Puk cinkl o levou tyč a skončil v brance. Asistence: David Čintala a Marek Ivan.

46:56
    Na druhé straně se píská rovněž zakázané uvolnění.

46:41
    Zakázané uvolnění domácích.

44:44
    Po více než čtyřminutové pasáži bez přerušení, musel Chvostek přikrýt puk před novojičínskou modrou vlnou.

40:40
    Sprušila vychytal v jasné gólové situaci Chvostek, když do jeho zakončení položil beton!

Mario Schüler

Branky a nahrávky: 15. Prokop (Stránský), 17. Stránský (Ovšák), 48. Stránský (Čintala, Ivan), 55. Ivan (Samiec), 58. Richter (Krutil) – 20. Vnenk (Macháček), 25. Kabeláč (Hanák)

HC Frýdek-Místek: Chvostek, Kubáň, Podešva, Ovšák, Gajda, Prokop, Čintala, Měkýš, Richter, Krutil, Kopún, Gogolka, Stránský, Stránský, Samiec, Ivan, Vacula, O.Sluštík
    HK Nový Jičín: Šrámek, Kozák, Gebauer, Kacíř, Kabeláč, Pelikán, Záhradný, Skaloš, Cabák, Vašut, Sprušil, Putniorz, Macháček, Horák, Gulda, Dusík, Hanák, Vnenk, Zedník, Chvostek, Heža, Uhlár

Rozhodčí: Orlický, Ganger, M.Vengřín