K. Vary – Chomutov 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 1:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:5 (2:2, 0:0, 0:3)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 05.12.2013, 18:00 • KV Arena • Extraliga staršího dorostu

Je tu konec dnešního utkání. Po nudné první třetině, která skončila nerozhodně 2:2, jsme viděli ještě nudnější bezbrankovou třetinu druhou. Do třetí části oba týmy vstoupili aktivněji, ale rychlé tempo po chvilce opadlo. Ve čtyřicáté čtvrté minutě strhl Chomutov vedení na svou stranu, na což domácí už nedokázali odpovědět ani v závěrečné power play, ve které navíc obdrželi další dvě branky, a tak si Piráti odvážejí z Karlových Varů zasloužené tři body.

Děkuji za sledování online přenosu a těším se příště na počtenou. (20:16:13)

60:00

59:56
    Tyč teď zazvonila za zády Lukeše! Ani kdyby to však byl gól, tak to domácím stačit nebude.

59:38
    Piráti právě vstřelili branku!
    Ještě jeden gól do prázdné brány přidává PETR MACHÁČEK. Bez asistence

58:33
    Ještě poslední naděje pro Energii. Za zdržování hry vyloučen Aleš Macháček (CHM).

58:21
    A tohle je zřejmě konec všech nadějí pro domácí. Do prázdné brány posílá puk DAVID KAŠE. Asistence: Petr Macháček a František Wágner

57:51
    Domácí to zkoušejí bez gólmana.

57:51
    Oddechový čas pro domácí.

57:22
    Hosté se osvobozují zakázaným uvolněním.

55:57
    Po dlouhé době se Energie dostala do zakončení, kdy pálil Martin Osmík. Puk však skončil pouze v lapačce chomutovského gólmana.

55:11
    Josef Toman se teď řítil sám na Harakala, ten mu však vystavil ukázkový semafor!

53:45
    Toto utkání nám spíše připomíná fotbal, než hokej. Chomutov drží kotouč a jen málokdy vystřelí. Energie jen vyhazuje na zakázaná uvolnění.

52:13
    Stále ta stejná písnička. Domácí by si měli uvědomit, že pro úspěch musí něco udělat.

51:00
    Chomutovští hráči se teď nedohodli a puk přeletěl všechny čáry až na zakázané uvolnění.

49:56
    Tečovaný puk končí na karlovarské střídačce. Vhazuje se ve středovém kruhu.

48:48
    Karlovarští by se měli z té letargie probrat, pokud chtějí pomýšlet na úspěch. Zatím nám nic nepředvádějí.

47:50
    Vhazování po pravici Lukeše.

47:19
    Hra se nám teď trochu uklidnila a nevidíme žádně větší šance.

45:55
    Domácí se teď tlačí do útoku, ale ztroskotávají na nepřesné souhře.

David Košinár

Branky a nahrávky: 14. Bahounek (Osmík), 20. Rubeš (Soudský) – 14. Kaše (Macháček), 18. Meliško (Polák, Macháček), 44. Wágner (Macháček), 59. Kaše (Macháček, Wágner), 60. Macháček

HC Energie Karlovy Vary: Harakal (Frček) – Adam, Soudský, Bahounek, Vodička, Truhlář, Prachař, Binias – Svoboda, Osmík "C", Krliš, Čejka, Rubeš, Hubáček, Nguyen, Šála, Pastyřík, Hauzr
    Piráti Chomutov: Lukeš (Strejc) – Páleník "C", Novák, Hlaváček, Meliško, Hierman, Kozák – Dimitrov, Macháček P., Kaše, Wágner, Macháček A., Polák, Strunz, Adámek, Kašpar, Toman

Rozhodčí: Bouzek – Martinec, Rovaš