Technika Brno – Orlová 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 4:3 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 5:4 (kon.)
Přerov – Prostějov 2:3 (kon.) | Nový Jičín – Opava 6:3 (kon.) | Nymburk – Milevsko 3:1 (kon.)
Klášterec nO – Jindř. Hradec 3:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 4:3 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 2:7 (kon.)
Žďár n/S – Klatovy 0:0 (zruš.) | Sokolov – Jablonec n/N 6:4 (kon.) | Kobra – Tábor 3:1 (kon.)
Mor. Budějovice – Děčín 5:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:3 (0:1, 3:1,1:1)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 07.12.2013, 17:07 • Zimní Stadion Kolín • 2. liga skupina Západ

59:31
    Vyloučení na straně hostí. Jiří Kubát na 2 minuty za hákování.

59:13
    V poslední minutě této třetiny vyloučen Josef Malý na 2 minuty za hrubost. Bude se hrát 4 na 6. Jak si s tím hosté poradí, dokáží snížit skóre?

53:30
    Na trestnou lavici hostí míří Aleš Jelínek, který fauloval domácího Malého, který byl v úniku. Hosté si zahrají 2 minuty ve 4.

42:56
    Hostě jdou do 4, vyloučen Martin Hadrava na 2 minuty za hákování.

28:10
    Hosté jdou do čtyřech! Vyloučen Pavel Beneš na 2 minuty za držení.

18:41
    Ani minuta neuběhla a síly se na ledě vyrovnávají. Potrestán domácí kapitán Josef Malý, 2 minutami za podražení.

18:06
    Domácí mají možnost vyrovnat! Na trestnou lavici míří jeden z Medvědů a to Jiří Kubát, který byl potrestán 2 minutami za sekání.

4:47
    Morkes rychle vybruslil do útoku podél mantinelu, a v mezikruží poslat přihrávku na Kadlece sr., který byl však hákován Petrem Votápkou. Ten si za tento nedovolený zákrok odsedí na trestné 2 minuty. Hra pokračuje 5 na 4.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 24. Šafránek (Jankovský), 27. Jankovský (Šafránek, Šifta), 33. Malý (Jankovský, Šafránek), 41. Valášek (Malý) – 13. Hadrava (Kubát), 32. Svoboda (Kotánek, Vylíčil), 60. Hadrava (Kopic, Plachý)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Barták, Skokan, Muláček, Pácal, Kulhánek, Hanzl, Nedbal – Malý "C", Mejzr, Valášek – Šifta, Šafránek, Jankovský – Morkes, Kadlec J. sr., Kubát – Ježek, Zumr, Marvánek – Kadlec J. ml.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Brabec) – Mečiar, Pavlík, Jelínek, Adam, Beneš, Kasalý, Štěpán, Plachý, Hadrava, Kubát, Votápek, Kubát, Votápek, Vylíčil, Brichta, Svoboda, Štěpán

Rozhodčí: Battěk – Žemlička, Tasch