Heerenveen – Feyenoord 1:2 (kon.) | GA Eagles – Zwolle 4:1 (kon.) | Groningen – Den Haag 1:2 (kon.)
Kerkrade – Heracles 1:3 (kon.)
Roda JC Kerkrade
1:3 (1:1)
Heracles Almelo
Neděle 08.12.2013, 16:30 • Parkstad Limburg Stadion • Nizozemská Eredivisie

Viděli jsem vyrovnaný první poločas, ale druhý poločas byl v režii hostů, kteří si především díky Tannanemu připisují důležité tři body. Tannane přišel v 78. minutě a vstřelil dvě branky. Takových střídání by si každý trenér přál určitě hromadu.

To je ode mě dnes vše, děkuji za pozornost a brzy opět na shledanou. (18:28:25)

Heracles právě vstřelil branku!
    Autorem branky je TANNANE. A je rozhodnuto! Tannane opět napřáhl asi z dvaceti metrů a jeho střela končí opět v brance domácích! Takové střídání by si určitě přál každý trenér! 1:3!

87
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Cziommer, přichází Quansah.

85
    Tannane je při chuti! Další jeho střela končí těsně nad!

84
    Dokáží domácí vyrovnat?

82
    Domácí marně obléhají branku hostů.

80
    S tímhle střídáním to tedy hostujícímu trenérovi opravdu vyšlo!

80
    Autorem branky je TANNANE. Nedáš dostaneš! Domácí měli obrovskou šanci, kterou neproměnili, přišel brejk a Tannane střelou z dvaceti metrů dostává Heracles do vedení! 1:2!

78
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Rosheuvel, přichází Tannane.

77
    Míč stále na kopačkách Heraclesu.

74
    Hosté mají momentálně více ze hry.

74
    Žlutou kartu dostává Németh (Roda JC Kerkrade).

73
    Obrovská šance Amoaha, který dostal krásný míč z levé strany od Linssena. Amoaha však z ideální pozice vytlačil domácí obránce.

69
    Hosté zahrávali volný kop z dobré pozice! Centr byl však špatný a obrana domácích měla lehkou práci.

67
    Demouge se hned ocitl v šanci! Jeho střelu z hranice vápna ovšem zneškodnil Pasveer.