Alcorcon – Granada 0:2 (kon.) | Las Palmas – Almería 1:3 (kon.) | Tarragona – Valencia 0:0 (kon.)
Real Jaén – Espanyol 2:2 (kon.)
Real Jaén CF
2:2 (0:1)
Espanyol Barcelona
Neděle 08.12.2013, 19:00 • Nuevo Estadio La Victoria (Jaén) • Španělský pohár

Je tu konec rozhodně zajímavého utkání poháru Copa del Rey mezi domácím druholigovým Realem Jaén a hostujícím Espanyolem Barcelona. Hosté sice vedli po poločase 1:0, avšak domácí dokázali v průběhu druhé půle zápas zvrátit a zdálo se, že dokráčejí k vítězství 2:1. Jenže pár minut před koncem srovnal na konečných 2:2 Stuani a s tímto výsledkem se půjde do odvety, která je na programu ve čtvrtek 19. prosince v Barceloně. (20:54:58)

90+3
    Závěr je již opatrný, oba celky jsou asi smířené s výsledkem 2:2.

90+2
    Domácí ale rychle získali míč zpět a zkoušejí se ještě aspoň naposledy přiblížit k bráně soupeře.

90+1
    René Román nyní nezvládl odehrát dobře balon před Thievym a bude z toho autové vhazování v blízkosti vápna Jaénu.

90+1
    Dnešní zápas bude nastavený o tři minuty.

90
    Již se hraje poslední minuta hry. U míče jsou nyní domácí, avšak jen na vlastní polovině.

89
    Po inkasované brance hodně ztichl i domácí stadion. Zápas se dohrává zatím ve středu pole. Uvidíme, zda ještě některý z týmů zkusí zaútočit.

88
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Další roh hostujícího mužstva ale již končí gólem. Na parádní centr do vápna si naskočil CHRISTIAN STUANI a jeho hlavička končí přesně u levé tyče – 2:2!

87
    Po rohu došlo ve vápně domácího mužstva k velkému závaru, jenže k zakončení se hráči Espanyolu znovu nedostali.

87
    Domácí obrana musel odvrátit balon na rohový kop, Jaén se musí bránit.

86
    Nyní se sice hraje na polovině domácích, zatím ale daleko od brány, kterou střeží René Román.

85
    Na trávníku zůstal ležet Edgar Mendez, bude ale v pořádku a ani se nenechá ošetřit.

84
    Zápas se rychle chýlí ke svému konci. Domácí se pochopitelně snaží všemožně šetřit čas.

82
    Hostům zbývá něco okolo deseti minut. Zatím to ale nevypadá, že by měli dostatek morálních sil na vyrovnání.

81
    Levému obránci nyní podél lajny unikl střídající Mendez a následně se dostal k centru. Zvolil razanci, tím ale gólmana Germána nepřekvapil.

80
    Naopak hostům se v posledních minutách nedaří. Obrat ve skóre je očividně hodně zaskočil.

80
    Domácí sice nijak zběsile neútočí, přesto se poměrně snadno dostávají až do vápna soupeře.