Polsko – Francie 22:21 (kon.) | Brazílie – Maďarsko 33:31 (po pr.) | Dánsko – Německo 31:28 (kon.)
Srbsko – Norsko 28:25 (kon.)
Polsko
22:21 (11:8)
Francie
Středa 18.12.2013, 17:30Mistrovství světa žen (playoff)

Ale tato branka nebude francouzskému výběru stačit! V dnešním utkání poráží házenkářky Polska favorizované francouzské hráčky. Polky se v tomto utkání postaraly o naprosté překvapení srbského šampionátu. Francouzské hráčky naprosto střelecky propadly v prvních minutách utkání, čehož polské hráčky dokázaly zodpovědně využít.Polky dokázaly otočit stav utkání kdy prohrávaly 4:5 na neuvěřitelných 10:5 ve svůj prospěch.Tuto brankovou ztrátu se nepodařilo francouzskému celku v průběhu utkání dohnat. Francouzky se v závěru utkání pokoušely o zlom , ale velké nasazení polských hráček a chybějící sekundy nedovolily otočit francouzským hráčkám vývoj utkání na svou stranu. Polský celek byl v tomto utkání překvapivě lepším týmem a pro to zaslouženě vyhrál. Nezapomeňte sledovat další zápasy srbského šampionátu, které odstartujou o čase 20:15. Budeme svědky dramatické bitvy mezi Srbskem a Norskem, a také nás čeká utkání Dánsko – Německo. (19:19:11)

60
    Konec zápasu. (22:21)

59
    V posledních pěti vteřinách Polky chybují v útočné rozehrávce, čehož využívají Francouzky. Zásluhou Dembeleové proměňují trhák. (22:21) (22:21)

59
    Konec oddechového času pro Polsko. (22:20) (22:20)

59
    Nyní si vyžádal oddechový čas trenér Polska Kim Rasmussen. (22:20) (22:20)

59
    Polky v poslední minutě utkání zvyšují na rozdíl dvou branek. (22:20) (22:20)

58
    Polky v plném počtu. Nyní Francouzky v nevýhodě. (21:20) (21:20)

58
    I na stranu Francouzek padl dvouminutový trest. (21:20) (21:20)

58
    Konec oddechového času. (21:20) (21:20)

58
    Oddechový čas pro Francii. (21:20) (21:20)

57
    Lacrabereová proměňuje sedmimetrový hod !!!!!! (21:20) (21:20)

57
    Kudlaczová oslabí svůj tým na dvě minuty! Tato situace může Polky velice mrzet ! (21:19) (21:19)

56
    Francouzky snižují na rozdíl dvou branek ! (21:18) (21:19)

55
    Polská střední spojka neustále střežena! (21:18) (21:18)

55
    Francouzky vysunují obranu. Hrajou systémem 1:5. (21:18) (21:18)

55
    Současný stav 21:18 je určitě překvapením pro každého fandu házené žen! (21:18) (21:18)