Setúbal – Benfica 0:2 (kon.) | FC Ferreira – Rio Ave 0:0 (kon.) | Guimarães – Coimbra 3:0 (kon.)
Sporting – Nacional 0:0 (kon.)
Sporting Lisabon
0:0 (0:0)
CD Nacional
Sobota 21.12.2013, 21:15 • Estádio José Alvalade • Portugalská Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (23:13:00)

A je dobojováno! Ani po devadesáti minutách jsme branku neviděli. Daleko blíže k ní měli domácí, vždy je ale zradila koncovka. Oba celky si tak připíší po bodu do tabulky.

90+4
    Po něm se k hlavičce dostal Silva, ale branku netrefil.

90+4
    Zřejmě poslední šance domácích – rohový kop.

90+3
    Hosté drží míč u rohového praporku Sportingu. Zde budou chtít být, co nejdéle.

90+2
    Sporting již vskutku nemá moc času na srovnání. Snaží se ale dál.

90+1
    Mané se opřel z halfvoleje do míče, Gottardi ale dnes svůj tým drží.

90
    Sudí nastaví ještě čtyři minuty nad rámec hrací doby.

89
    Držení míče mluví jasně ve prospěch domácích – 60% ku 40%.

87
    Eduardo z pravé strany poslal pěkný centr do vápna, který ale před domácím útočníkem sebral Gottardi do bezpečí.

86
    Mané je na hřišti sotva dvě minuty a už stihl vyfasovat za faul žlutou kartu.

85
    Nacional si vybojoval rohový kop, po kterém hlavičkoval Zainadine. Rui Patrício byl ale na místě.

84
    Naposledy střídá i kouč domácích, místo Capela bude hrát Mané.

84
    Po dlouhém vhazování do vápna hlavičkoval nad branku Marcal.

82
    Poslední změna v sestavě hostujícího celku. Místo Rondóna si na poslední minutky zahraje Jota.

82
    Montero překvapivě ze standardky vystřelil, pěkná střela přes zeď ale skončila i těsně nad brankou.