Svitavy – Litvínov 7:6 (po pr.) | Florbal Ústí – FBC Start98 7:3 (kon.) | Kopřivnice – Hattrick Brno 8:6 (kon.)
Pelhřimov – Znojmo 2:6 (kon.) | Paskov – Královské Vinohrady 4:9 (kon.)

3) Jan Hanák – 1+1 (20:58:19)

Vyjádření k utkání domácího vedoucího týmu Spartak Pelhřimov Petra Zajíčka: "Děkujeme fanouškům za vytrvalé povzbuzování a soupeři za zápas."

Znojmo si v tomto utkání velmi snadno poradilo s domácími z Pelhřimova v poměru 2:6. Skvěle dnes zachytal Znojemský Jurčík, který má na výhře lví podíl. Pelhřimov si bude muset tak na svojí další výhru počkat minimálně do dalšího zápasu.

Na střely, ve třetí třetině 6:7 z pohledu Pelhřimova.

Celkově 20:22.

59:59
    Dnešní utkání sleduje 105 diváků.

60:00

59:30
    Další gól Znojma. Tentokráte rozhodčí neuznávají.

58:35
    TJ Znojmo LAUFEN CZ právě vstřelil branku!
    PETR ČIHAL už jen upravuje kosmeticky skóre.
    Asistence: Zdeněk Rada

58:15
    Standardka, ze které Žižka opřel míček o Kučeru.

56:44
    Závěr zápasu se blíží, ale na nějaké drama to už nevypadá.

55:12
    Knězů nedokázal prostřelil 2 zakleknuté hráče před Jurčíkem z bezprostřední blízkosti.

54:55
    Holada zblokoval nebezpečnou střelu.

53:50
    Čihal měl na holi další znojemský gól, ale netrefil míček správně!

53:02
    Brychca střílí z osy, Jurčík je dnes zkrátka výborný.

52:15
    Brychca našel ideálně Bínu, ale ten nedokázal zkrotit balonek.

50:20
    Teď stálo při hostech veliké štěstí.

49:49
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Martinek si s JOSEFEM ŽIŽKOU několikrát nahráli a druhý jmenovaný – Žižka – odpověděl na snížení.
    Asistence: Jakub Martinek

49:12
    Salava přestřeluje z otočky branku.

46:53
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!
    Bína našel na vzdálenější tyči dobře naběhnutého VÁCLAVA FUČÍKA a ten jenom nastavil hůl a snížil
    Asistence: Milan Bína.

46:20
    V utkání začínají býti záludnější dohrávky soubojů.

45:27
    Vyloučen hráč Martin Pánek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.

45:27
    Vyloučen hráč Lukáš Brychca družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.

45:14
    Vypadá to, že ani ve třetí třetině moc gólů neuvidíme.

44:04
    Prvně Jurčík a pak i Venkrbec podrželi své týmy.

42:18
    Švrkalaův pokus zblokován.

41:48
    Hosté začali tlakem, ale střely lítali kamkoliv, kromě branky Venkrbce.

41:00
    Dokulil si výborně odběhl, ale vystřelil trochu nad.

40:01

Z mého pohledu velice nudná 2. třetině, což potvrdily góly a i střely – 6:6.

40:00

39:40
    Virgl nebezpečně vystřelil, Venkrbec měl problémy, ale míček nakonec končí mimo bránu.

38:20
    Břevno zachránilo domácí od 5. branky.

36:42
    Salava ze vzduchu nedokázal přesně umístit balonek do Venkrbcové branky.

36:10
    Jurčík podržel hosty od 2. inkasovaného gólu.

34:33
    Kučera nedokázal přehodit Jurčíka.

32:30
    Dobře Charouzek vybojoval míček a následně šel sám na brankáře, ale Virgl ho čistě zastavil, což si domácí hráč nemyslí a místo rychlého vrácení zpět, dal přednost diskuzi s rozhodčím.

32:11
    Holada se na hřišti ani neohřál a už vidíme na jeho pozici zpět Knězů.

31:00
    Teď si pochvalu zaslouží Jurčík za výborný přesun proti Kučerovi.

30:48
    Žižka se protáhl efektivně kolem mantinelu, ale zakončení nebylo ideální.

29:14
    Tak Knězů obstřik nepomohl a na jeho místě se objevuje Holada.

27:55
    Naše paní zdravotnice se rozhodně nenudí, teď dostal nepříjemně do krku Zrzavý a bude potřebovat ošetřit.

27:40
    Martinek se koukl hodně mimo hrací plochu, kam dostal místenku od Kučery.

26:02
    Přečíslení 2 na 1 táhl Zrzavý, našel Jana Kučeru, ale ten nedokázal snížit.

25:51
    Salava z osy střílí, ale Venkrbec chytá.

25:07
    Juříček teď asi špatně došlápl, ale bude v pořádku.

24:13
    Další tvrdší zákrok u mantinelu od hostů, domácí fanoušci už si přejí nějaký větší trest, než jen volný úder.

23:33
    Jurčík teď ramenem vyráží střelu Fučíka od mantinelu nad.

21:50
    Obrovská šance hostů, do které se dostali zřejmě po vysoké holi, jak si myslí domácí obránci, kdyby radši ještě místo keců zkusili zabránit ve střele.

20:29
    Doufám, že se Pelhřimovští proberou. PAVEL PALÁT a jeho další příspěvek na světelnou tabuli.
    Bez asistence

20:01

20:00
    Znojmo ve střelbě o jedinou čárku aktivnější – 8:9. Sleduvali jsme hodně vyrovnanou 1. třetinu, po které si troufám tvrdit, že hosté si vést o 2 góly nezaslouží.

20:00

18:23
    Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil JOSEF ŽIŽKA. A teď ani nevím, kudy Žižka prostrčil míček pod Venkrbcem, každopádně 1:3.
    Asistence: Gabriel Miklík.

17:30
    Bína střílí do vnější síťky.

15:51
    Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil JAN HANÁK. Hanák vrací hostům vedení, kdy po šermířském souboji v brankovišti Venkrbce doklepl míček za Venkrbce.
    Asistence: Karel Virgl.

14:57
    Fučík nenašel backhandem místo na Jurčíkové přední tyči.

13:52
    Teď skvěle Venkrbec proti dvěma střelám Slámy.

12:50
    Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil JAN KNĚZŮ. Šťasta nahodil od půlky a Jurčík pouze vyrazil před sebe, a Knězů jenom doklepl.
    Asistence: Libor Šťasa

11:57
    Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil PETR ČIHAL. Hned jak jsem to dopsal tak Čihal zamířil přesně a posílá hosty do vedení.
    Asistence: Jan Hanák

11:21
    Hosté jsou v nátlaku, ale nějaká dobrá střela tomu zatím schází.

10:31
    Vyloučen hráč Jan Knězů družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.

10:31
    Knězů musel za cenu malého trestu zastavit velký zkrat v obraně domácích

09:22
    Sledujeme zatím vyrovnané utkání, teď mají mírně navrch Pelhřimáci, ale první 5ti minutovku byli o chlup lepší hosté

08:19
    Kos ukázal svoji výbornou techniku, ale výborná střela už tomu chyběla

07:49
    Rada se už po druhé dostal na zem.

06:57
    Hosté zatím špatně reagují na pelhřimovské brzké rozehry.

04:43
    Obrovská chyba hostů, Kučera s Charouzkem šli sami na bránu, ale druhý jmenovaný neprostřelil Jurčíka!

04:20
    Virgl z dobré pozice přestřelil.

03:42
    Knězů z basketbalové trojky vypustil střelu, Jurčík bez problémů chytá.

02:43
    Fučík našel Švrkalu, který netrefil míček tak, jak si představoval.

02:11
    Přečíslení hostů 3:2 zakončil Sláma střelou do obránce.

01:39
    Na zemi se po srážce s Charouzkem ocitá Rada a je přerušeno.

01:02
    Hanák se vytáčel od mantinelu, čistě zblokován domácí obranou.

00:01

Line-up domácích Spartak Pelhřimov: Zbyněk Venkrbec – Václav Fučík, Jan Kučera, Marek Švrkala, Luděk Charouzek, Martin Kos

Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: Pavel Jurčík – Zdeněk Rada, David Kučera, Jakub Martinek, Pavel Palát, Jiří Salava

Spartak Pelhřimov: Venkrbec (Kuchař) – Kos, Charouzek, Švrkala, J. Kučera, Holada, Koten, Knězů, Zrzavý, Bína, Fučík, Brychca, Šťasta

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Jurčík (Zifčák) – Salava, Rada, Palát, Dokulil, Číhal, Jedlička, Sláma, Herman, D. Kučera, Hanák, Martinek, Juříček, Pánek, Virgl, Žižka
    Trenér: Jan Šťastník

Rozhodčí: Jakub Nábělek, Radek Štengl
    Delegát: Zdeněk Mlčoušek.

Vzájemné zápasy

9.11.2013 Znojmo – Pelhřimov 10:2
    23.2.2013 Pelhřimov – Znojmo 4:7

Dnešní utkání budou jako rozhodčí řídit Jakub Nábělek a Radek Štengl. Delegátem svazu byl určen Zdeněk Mlčoušek

12) Paskov – 8 bodů

Celek Pelhřimova se pohybuje na opačném pólu tabulky, na 10. místě (z 12). Na svém kontě mají pouze 12 bodů, když se podařilo bodovat za 3 výhry, 1 výhru v prodloužení a 1 prohru v prodloužení, vše ostatní byly prohry. Pelhřimov je také tým, který má nejvíce obdržených branek v této soutěži (celkově 93). Ve svém prozatímně posledním zápase prohráli těsně, o pouhou jednu branku 7:8, ve své domácí hale nad týmem z Rožnova pod Radhoštěm.