Senica – Topoľčany 3:1 (kon.) | Prešov – Michalovce 5:2 (kon.) | Trnava – Bardejov 4:5 (po pr.)
Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 5:2 (kon.) | Detva – Prievidza 7:3 (kon.)
HK Detva
7:3 (2:0, 2:2 -:-)
MšHK Prievidza
sk Neděle 22.12.2013, 18:00 • ZŠ Detva • 1. liga (SR)

59:46
    Trets hráčskej lavice Prievidze. Jarolav Kentoš vyprovkoval na ľade menšiu šarvátku – bitku, ale za ňu sa napokon nevylučovalo.

59:42
    Detva dala gól!

Vo svojom druhom zápase v drese Detvy sa presadil a j Američan DAVID GRAHAM.
    Asistencia: Slavomír Buda.

57:45
    Trest pre hráčsku lavicu hostí za zdržovanie hry.

56:08
    Na trestnú lavicu odišiel Viktor Németh za podrazenie.

55:49
    Prievidza dala gól!
    Následne po domácom góle skórovali aj hostia. Presadil sa Filip PEKARČÍK.
    Asisnencia: Tomáš Dianiška.

55:39

Domáci zvýšili vedenie na 6:2 zásluhou prvého útoku, keď sa presadil JURAJ PETRO.
    Asistencie: Maroš Goga, Branislav Srnka.

53:16
    Hrá sa 4 na 4. Vylúčení boli vzájomne Styk a Kentoš.

48:26
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane. Marek Pač dostáva dve minúty za sekanie.

46:11

Domáci sa presadili v oslabení, keď Hataš vysunul do brejku BRANISLAVA SRNKU.
    Asistencie Marek Hataš.

45:49
    Následne bude hrať v oslabení aj domáci celok. Za držanie dostál dve minúty Slavomír Buda.

43:14
    Lenže ako sa tam dostal aj Jozef Kentoš fauloval, keď podrazil a musí na dve minúty.

38:20
    V predpolednej minúte druhej tretiny sa podarilo Prievidzi znížiť, keď sa presadil JOZEF KENTOŠ. Asistencie: Filip Pekarčík, Tomáš Dianiška.

37:04

Po treťom góle prichádza bleskovo ďalší domáci gól, ktorý zaznamenáva PATRIK FEKIAČ.
    Asistencia: Viktor Németh.

36:51

Domáci využili presilovú hru, keď sa presadil SLAVOMÍR BUDA.
    Asistencie: Martin Trochta, Daniel Neumann.

36:24
    Za oidrazenie dostál dve minúty Matúš Viedenský.

27:34
    Hlavný rozhodca prekážal v hre a tak si to odniesol, keď ho zvalcoval jeden z hráčov domácich na ľad.

25:25
    Prievidza využila presilovku 5 na 3. LUKÁŠ POPELA sa preadil strelou z medzi kružia.
    Asistencia: Chritián Kraus.

24:10
    Domáci Branislav Srnka ochádza na trestnú lavicu za napadnutie.

23:44
    Borároš sa zaskvel zneškodnil veľkú príležitosť Srnku spred bránkoviska.

18:40

Domáci prvý útok opäť skóroval. BRANISLAV SRNKA využil prihrávku opäť od Gogu.
    Asistencie: Maroš Goga, Juraj Petro.

16:00

Domáci sa ujali vedenia potom, čo sa presadil prvý domáci útok. JURAJ PETRO dostal puk pred bránkovisko od Gogu a poslal ho do siete.

12:00
    Aj domáci celok bude hrať v oslabení. Ivan Zorvan dostal dve minúty za hru vysokou hokejkou. Na časomiere sa však objavili štyri minúty, ale po konzultácii rozhodcu s boxom časomeračov sa všetko dalo na pravú mieru.

07:34
    Obrovská šanca domácich v presilovke, keď netrafili odkrytú bránu.

06:36
    Matúš Viedenský dostáva dve minúty za držanie.

V druhom domácom útoku nehrá ako obvikle Žilka, ale Graham z USA. Domáci Jakub Žilka si v zápase s Liptovským Mikulášom zlomil ruku.

04:01
    Marek Mendel je prvým vylúčeným hráčom v zápase, ale dostal 10. min osobný trest. Stav na ľade sa nemení.

Marek Antalík

Branky a nahrávky: 16. Juraj Petro (Maroš Goga, Branislav Srnka), 19. Branislav Srnka (Maroš Goga, Juraj Petro), 37. Slavomír Buda (Martin Trochta, Daniel Neumann), 38. Patrik Fekiač (Viktor Németh), 47. Branislav Srnka (Marek Hataš), 56. Juraj Petro (Maroš Goga, Branislav Srnka), 60. David Graham (Slavomír Buda) – 26. Lukáš Popela (Chritián Kraus), 39. Jozef Kentoš (Filip Pekarčík, Tomáš Dianiška), 56. Filip Pekarčík (Tomáš Dianiška)

HK Detva: Orčík – Styk, Hataš, Neumann, Pač, Zošiak, Teper, Georgievský, Tóth – Goga, Petro, Srnka – Graham, Trochta, Zorvan – Fekiač, Námeth, Buda – Mendel.
    MšHK Prievidza: Borároš – Ďuriš, Popela, Jordán, Pista – Pekarčík, Daniška, Kentoš – Glemba, Mendel, Kraus – Čopák, Kováč, Hús – Viedenský, Urgas.

Rozhodčí: Fridrich – Moravec, Valko