Tatran – Otrokovice 5:1 (kon.) | Pardubice – Bohemians 4:8 (kon.) | Chodov – Kladno 12:3 (kon.)
Ostrava – Mladá Boleslav 3:5 (kon.) | Liberec – Vítkovice 4:7 (kon.)
FBC Liberec
4:7 (1:2, 1:2, 2:3)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 22.12.2013, 18:00 • SH Dukla Liberec • Livesport Superliga

Zápas je u konce. Vítkovičtí nakonec vítězí 7:4, i když ve třetí třetině vedli jen o jednu branku a o výsledek se mohli obávat. To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek neděle a u dalších online přenosů se těším na shledanou. (20:04:33)

60:00

59:20
    Domácí to ale nevzdávají a stále hrají bez brankáře.

58:37
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté rozhodují o osudu tohoto utkání. LUKÁŠ HÁJEK střelou do prázdné branky pečetí vítězství svého celku. Asistence: Lukáš Veltšmíd.

58:19
    Liberec zkouší hru bez brankáře.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:52
    Domácí trenér si vyžádal oddechový čas.

56:02
    Domácím už moc času na srovnání stavu utkání nezbývá. Ale rozhodně ještě své zbraně neskládají.

54:43
    Hosté ale opět domácím odskakují a vedou o dvě branky. Úspěšným střelcem se stal JAN JELÍNEK a pět minut před koncem třetí třetiny uklidňuje zase své spoluhráče. Asistence: Zdeněk Žák.

54:02
    Brus málem překvapil Prokeše. Ten míček vyráží nohou do bezpečí.

53:42
    Valeš operoval před hostující brankou. Domácích je teď plné hřiště a před hostující brankou doslova zatápějí.

51:23
    Prokeš se teď musel mít na pozoru proti střele Bruse.

50:10
    Liberec právě vstřelil branku!
    No vida. Třetí gól domácí nakopl a ti hned po vhazování ve středu hřiště dávají kontaktní branku a jsou hostům už na dostřel jediné branky. JAN KRÁL střílel ze střední vzdálenosti a míček skončil znovu za zády Součka. Asistence: Pavel Hůza.

49:32
    Domácí se přeci jenom dočkali a snižují na dvoubrankový rozdíl. ZDENĚK VÁŽNÝ čekal před brankou hostí a to se mu vyplatilo. Na jeho dorážku byl Souček krátký a musel lovit míček ze své branky. Asistence: David Böhm.

48:05
    Nyní došlo ke střetu Prokeše s jedním z hráčů Vítkovic. Domácí brankář se jen těžce zvedá ze země.

45:21
    Štěstí teď našlo svého majitele v podobě hostů z Vítkovic. Opravdu chybělo málo, aby Liberečtí snížili na rozdíl dvou branek.

43:54
    Teď už ale tlaku hostí Liberečtí nezabránili a inkasují pátou branku. Svým přesným zásahem se prezentoval LUKÁŠ HÁJEK, jenž zužitkoval pěknou přihrávku svého spoluhráče. Asistence: Jan Šebesta.

42:30
    Žák přihrával rozběhnutému Hrubému, ale domácí obrana balónek zachytila a zabránila tak zřejmě jasné brance.

41:40
    Na druhé straně se do dobré šance dostal Krupička, ale Souček byl připraven a jeho pokus zlikvidoval.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 8. Marek (Valeš), 27. Valeš (Marek), 50. Vážný (Böhm), 51. Král Jan (Hůza) – 18. Brus (Žák), 19. Koňařík (Jelínek), 21. Bräuer (Hrubý), 31. Bräuer (Žák), 44. Hájek (Šebesta), 55. Jelínek (Žák), 59. Hájek (Veltšmíd)

FBC Liberec: Prokeš (Vaníček) – Klucho, Valeš, Hůza, Marek, Veselý, Strobach, Böhm, Láska, Hiadlovský, Krupička, Král Jaroslav, Král Jan, Vážný
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Ciompa) – Hrubý, Jankulár Petr, Brus, Žák, Heczko, Gurkovský, Bräuer, Žydel, Šebesta, Koňařík, Jelínek, Hájek, Hubálek, Veltšmíd, Jankulár Pavel

Rozhodčí: Oskar Novák, Přemysl Škaloud