Otrokovice – Bulldogs 6:7 (1:2 po s.n.) | Kladno – Liberec 6:9 (kon.) | Bohemians – Ostrava 5:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
PSG Panthers Otrokovice
6:7 (1:2, 3:1, 2:3 - 0:0)
Bulldogs Brno
Neděle 29.12.2013, 17:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga

60:12
    Juhaňák dostává dvouminutový trest za vysokou hokejku.

48:00
    Bauer dostává dvě minuty za sekání. Otrokovice tak mají velkou šanci vyrovnat.

45:08
    Petřík oslabuje svůj tým. Provinil se sekáním a dostává dvouminutový trest. Velká šance na vyrovnání pro Brno.

24:59
    Jakůbek se provinil nedovoleným vrážením a dostává dvouminutový trest.

19:26
    Přesilovou hru dostanou k dispozici i domácí. Dvě minuty dostává Veselý za zdržování hry.

00:54
    Domácí Spáčil dostává dvouminutový trest za sekání.

Zuzana Košťálová

Branky a nahrávky: 3. Matejčík (Valčík), 21. Valčík (Uhrinovský), 27. Valčík (Hradil), 30. Mi. Nagy (Uhrinovský), 50. Hradil (Ťopek), 56. Sovják (Mi. Nagy) – 14. Bauer, 14. Ondráček (Jalový), 23. Koutný (Veselý), 47. Koutný (Bauer), 47. Ondráček (Koutný), 53. Bauer (Juhaňák), rozh. náj. Jakůbek

PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (Krkoška J.) – Blizňák, Sovják, Uhrinovský, Valčík, Večeřa, Ťopek, Zelina, Hradil, Nagy Ma., Graclík, Zbořil, Nagy Mi., Matejčík, Spáčil, Krkoška M., Ivan, Petřík, Hrdina
    Bulldogs Brno: Kejík (Kuhn) – Kadlec, Jalový, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Jeski, Zítko, Koutný, Komenda, Grábl, Mendrek, Sládeček, Grich, Bauer, Veselý, Ondráček, Jakůbek

Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula