Zlín – Veselí n/M 23:20 (kon.) | Michalovce – Poruba 28:27 (kon.) | Most – Slavia 20:19 (kon.)
Jindř. Hradec – Písek 22:19 (kon.)
Iuventa Michalovce
28:27 (12:16)
DHC Sokol Poruba
Sobota 04.01.2014, 17:30 • Chemkostav aréna Michalovce • Interliga ženy

Z Chemkostav arény sa s vami lúčime a tešíme sa na ďalší interligový due v nedeľu 26.januára od 17:30 hod,keď v 13.kole Iuventa privíta Olomouc. (19:01:05)

60
    Konec zápasu. (28:27)

60
    16 sekúnd pred koncom Rechtorisová znižuje, na vyrovnavajúci gól už hostkám nezostal čas. (28:27) (28:27)

60
    Pol minúty pred koncom loptu strácajú aj domáce, alehostkám už veľa času na zlikvidovanie dvojgólovéhomankanezostáva.

60
    Akcia hostiek končí na domácej brankárke Medveďovej.

59
    A je tu ďalšia Trehubovej tvrdá gólová strela z krídla. (28:26) (28:26)

58
    V čase 57:56 time-out domácich a žltá karta trénerovi Poruby Beňadikovi. (27:26) (27:26)

58
    Doláková chytá,následne hostky posielajú loptu do domácej siete,ale predtým pískané prerážanie. (27:26) (27:26)

58
    Petra Adámková znižuje. (27:26) (27:26)

58
    V čase 57:03 na ploche krátko ošetrovaná Hrbková. Po ošetrení pokračuje v hre. (27:25) (27:25)

57
    Kiridžič zo vzdialenosti 7 m napriahla a skóruje. (27:25) (27:25)

56
    Medveďová zachraňuje predAdámkovou. (26:25) (26:25)

56
    Poruba získava loptu. (26:25) (26:25)

55
    Rohové vhadzovanie domácich. (26:25) (26:25)

53
    Iuventa druhýkrát v zápase vo vedení. Trehubova z krídla prestrelila Dolákovú. (26:25) (26:25)

51
    Tréner hostiereaguje time-outom. (25:25) (25:25)

51
    Nasleduje akcia domácich a po góle Horňákovej Poruba po takmer 45 minútach pricvhádza o vedenie. (25:25) (25:25)