Finsko
2:2 (1:2)
Česko
Středa 08.01.2014, 17:30Přípravný zápas

Čeští reprezentanti v samotném závěru přišli o vedení a odvetný zápas mezi nimi a Finskem tak skončil nerozhodně. Nyní pocestují svěřenci trenéra Neumanna zpět do České republiky a začne jejich poslední fáze přípravy na evropský šampionát. Ten pro Čechy startuje poslední lednový den. Přeji příjemný středeční večer a u futsalu zase někdy, na počtenou! (19:15:35)

39:44
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Tak domácí to přece jen zvládli, šestnáct vteřin před koncem po kombinaci do prázdné branky srovnává JOHANA JYRKIÄNEN, který rozjásal finské hráče i fanoušky – 2:2!

39:23
    Čas do konce zápasu se velmi krátí, míč mají na kopačkách čeští hráči.

38:51
    Čas na poradu si devětašedesát vteřin před koncem bere také český lodivod!

38:41
    Kytöla se pokusil překvapit Gerčáka nečekaným zakončením, trefil ale pouze boční síťku.

37:56
    Nyní se již Finové usadili natrvalo před českou brankou a postupnou kombinací hledají ideální střelecké pozice.

37:03
    Vzápětí to severské mužstvo zkouší bez brankáře a s pěti hráči v poli!

36:42
    Finský kouč si vybral oddechový čas a snaží se naordinovat svým hráčům tu správnou taktiku na závěrečné okamžiky dnešního duelu!

36:02
    Na akumulované fauly je to 4:3 pro Finy, naši si tak mohou ještě dovolit v závěru trochu přitvrdit.

35:42
    Rozhodnutí mohlo přinést zakončení Petra Olivy z ostrého úhlu, k české smůle však útočník Slavie minul branku Sareliuse!

34:59
    Do konce zápasu zbývá posledních pět minut, tlak Finů začíná pomalu stoupat.

33:19
    Vyrovnat mohl Hasio, Libor Gerčák ale vynikajícím zákrokem udržel těsné vedení českého týmu!

32:06
    Janovský nyní zůstal ležet na palubovce, po chvilce se ale zvedl a za pomoci lékaře odešel na střídačku. Nakonec to nevypadá na nic vážného.

31:10
    Čeští hráči brání velmi pozorně, ač se Finové snaží o vyrovnání, Gerčák je ve druhé půli naprosto bez práce.

30:03
    Novotný je evidentně při chuti, nyní využil zaváhání finských zadáků a dostal se znovu ke střele. Pokus opět mířil směrem k levé tyči, tentokrát ji ale minul z její vnější strany.

29:40
    A rázem mohlo být daleko veseleji! K míči se před brankou dostal Jiří Veselý, jenž technickou ranou po zemi trefil levou tyč finské klece!

28:57
    Čas druhé půle plyne velmi rychle, česká reprezentace stále drží v odvetném přátelském zápase proti Finům těsný náskok.

27:44
    Nyní však přišla kombinace na jeden dotek, na jejímž konci vychytal Michala Seidlera pozorný finský brankář!