HK Slovan Duslo Šaľa
28:26 (15:13)
DHC Slavia Praha
Čtvrtek 09.01.2014, 16:45 • ŠH Šaľa • Interliga ženy

Skonštatovaním, že Slovan Duslo Šaľa zdolal Slaviu Praha o dva góly 28:26 sa svami lúči Marek Antalík. (18:11:37)

V ŠH Šali sme videli v stretnutí WHIL medzi Šaľou a Sláviou Praha drámu až do posledných sekúnd. Šťastný koniec mala dráma pre domáce dievčatá, ktoré zdolali svoje súperky o dva góly 28:26. Najlepšia domáca strelkyňa je Eva Veselková s 9 gólmi. Rovnako 9 gólov dala v drese Slávie Martina Jonášová.

60
    Konec zápasu. (28:26)

60
    Poslednej sekunde Lucia Súkeníková prikrášlila výhru Šale. (28:26) (28:26)

60
    15 sekúnd pred koncom sa domácim,podarilo získať loptu a Sofia Demeová zrejme rozhoduje. (27:26) (27:26)

59
    Najlepšie domáca hráčka Eva Veselková nepremenila Sedmičku. (26:26) (26:26)

59
    Ivana Trochtová bola faulová a Šaľa má výhodu sedmičky. (26:26) (26:26)

58
    Opäť Martina Jonášová treťou sedmičkou vyrovnala. Je to jej deviaty gól v zápase. (26:26) (26:26)

57
    Martina Jonášová znížila na rozdiel jedináho gólu. (26:25) (26:25)

57
    Na palubovke leží zrenená Monika Rajnohová, ale bude pokračovať v stretnutí. (26:24) (26:24)

56
    Ďalší skvelý zákrok domácej brankárky. (26:24) (26:24)

56
    Kamila Kordovská znížila na rozhdiel dvoch gólov. (26:24) (26:23)

55
    Ďalší oddychový čas hostí. (26:23) (26:23)

55
    Domáca brankárka Olexandra Krebsová predviedla nádherný zákrok. (26:23) (26:23)

55
    Eva Veselková pridáva svoj deviaty gól v zápase a udržuje trojgólové vedenie Šale. (26:23) (26:23)

54
    Dominka Selucká znižuje na opäť ôen rozdiel dvoch gólov. (25:23) (25:23)

54
    Pridáva sa Ivana Trochtová a už je to o tri góly. (25:22) (25:22)

53
    Druhý gól Sofii Demejovej a šaľa vedie o dva góly. (24:22) (24:22)

53
    Martina Jonášová sedmičku premenila a upravila na rozdiel gólu. (23:22) (23:21)

53
    Selucká je na bránkoviskou faulovaná a Slávia má výhodu sedmičky. (23:21) (23:21)

52
    Monika Rajnohová zastavila rýchly brejk Šale. Domáce však zostávajúv útoku. (23:21) (23:21)

50
    Šaľa sa ubránila a môže odskočiť a rozdiel troch gólov. (23:21) (23:21)

49
    Oddychový čas trénera Slávie. (23:21) (23:21)

49
    Do čierne triafia Ivana Trochtová a Šaľa znovu vedie o dva góly. (23:21) (23:21)

47
    Šiestym gólom však znížila následne Martina Jonášová. (22:21) (22:21)

46
    Dnes má presnú ruku aj Reka Bíziková a Šaľa vedie opäť o dva góly. (22:20) (22:20)

46
    Vylúčenou je Katarína Pócsiková. (21:20) (21:20)

46
    Martina Jonášová znížila na rozdiel gólu a navyše vybojoval dve minúty pre domácu hráčku. (21:20) (21:20)

45
    Eva Veselková zakončila Ďalšiu domácu akciu. Lopta skončila na žrdi a od nohy Satrapovej lopta končí v bráne. (21:19) (21:19)

44
    Druhé vylúčenie v zápase Kamily Kordovskej. (20:19) (20:19)

44
    Ďalší gól Evy Veslekovej. (20:19) (20:19)

43
    Šiestym gólom vyrovnáva Eva Veselková. (19:19) (19:19)

42
    Po dlhšom čase sa dostáva do vedenia Slávia, keď dala svoj prvý gól Adela Stellerová. (18:19) (18:19)

41
    Kamila Kordovská však znovu vyrovnáva. Je to jej tretí gól v zápase. (18:18) (18:18)

41
    Karin Bujnochová nedala šancu Satrapovej. Česká brankárka uvolnila lopte cestu do siete. (18:17) (18:17)

40
    Martine Jonášovej sa podarilo streliť štvrtý gól v zápase a je opäť vyrovnané. (17:17) (17:17)

39
    Šaľa dáva gól, ale ten pre prešľap na bránkoviko neplatí. (17:16) (17:16)

38
    Katarína Póscíková v ďalšej šanci napálila len do Lucie Satrapovej. (17:16) (17:16)

37
    Skvelý zákrok Krebsovej drží vo vedeí Šaľu. (17:16) (17:16)

37
    Reka Bíziková dostal prihrávku do behu a využila ju. (17:16) (17:16)

35
    Zlú rozohrávku Veselkovej potrestala ďalším gólom Elička Jačková. (16:16) (16:16)

34
    Prvý gól %Sale v druhom polčase dala Simona Szarková. (16:15) (16:15)

33
    Jana Knedliková opäť vyrovnáva stav stretnutia. (15:15) (15:15)

32
    Ako prvá v druhom polčase strieľa gól Monika Rajnohová. (15:14) (15:14)

31
    Začal druhý poločas. (15:13)

Skončil sa prvý polčas predohrávaného stretnutia ženskej WHIL medzi Šaľou a Slavou. České hráčky viedli v pribehu už o 5 gólov, ale domácim sa podarilo vyrovnať. Dokonca šli aj do 3 gólového vedenia. Polčas však vyhrali o dva góly. Najlepšie sa darilo Eve Veselkovej, ktorá dala 5 gólov.

30
    První poločas skončil. (15:13)

30
    Poslednej sekund prvého polčase mali domáce možnosť 9 m hodu, ale Kováčová však technický oblúčimo minula bránu. (15:13) (15:13)

30
    Jana Knedliková v závere polčasu znížila. (15:13) (15:13)

29
    Reka Bíziková sa nádherne uvolnila a nedala ľancu Satrapovej. (15:12) (15:12)

29
    Simona Szarková však opäť dostáva Šaľu do vedenia o dva góly. (14:12) (14:12)

Dominka Selucká po zásahu svoje brankárky znížila na rozdiel gólu. (13:12) (13:12)

28
    Skvelý moment po zakončení Ivane Trochtovej predviedla Lucie Satrapová. (13:11) (13:11)

28
    Na dve minúty ide Jana Knedliková. (13:11) (13:11)

28
    Žlutou kartu dostává Eva Veselková (HK Slovan Duslo Šaľa). (13:11)

27
    Po faule na Luciu Súkeníkovú premenila Eva Veslková ďalší sedem metrový hod. (13:11) (13:11)

26
    Následne,ale Eliška Jačková znížila. (12:11) (12:11)

26
    Šaľa hrá v obrane veľmi dobre. Získali loptu a Lucia Súkeníková dáva ďalší gól. (12:10) (12:10)

25
    Šaľa si vybojoval deväť metrový hod. (11:10) (11:10)

24
    Šaľa sa dostáva prvýkrát do vedenia zásluhou Evy Veselkovej. (11:10) (11:10)

23
    Tomáš Hlavatá tréner Slávie sa rozhodol pre oddychový čas. (10:10) (10:10)

23
    Je vyrovnané. Podarilo sa to Ivane Trochtovej,ktorá dáva svoj druhý gól. (10:10) (10:10)

22
    Svoj prvý gól zaznamenáva Simona Szarková. (9:10) (9:10)

21
    Šaľa získala loptu, ale pri prehode do útoku ju po nepresnej prihrávke aj stratili, čo využila Eliška Jačková. (8:10) (8:10)

21
    Po prerážaní sa Šaľa dostala do rýchleho brejku a Ivana Trochtová znížila už len na rozdiel jedného gólu. (8:9) (8:9)

20
    Prvá premenená domáca sedmička.Potarala sa o ňu Eva Veslková. (7:9) (7:9)

20
    Kamila Kordovská nedal žiadnu šancu Krebsovej. (6:9) (6:9)

19
    Lucia Súkeníková sa presadila z krídla. (6:8) (6:8)

19
    Po Monike Rajnohovej ide nsa sedmičku Slávie Martina Jonášová a je úspešná. (5:8) (5:8)

18
    Reka Bíziková dvá svoj druhý gól v stretnutí a Šaľa sa doťahu na svojho súpera. (5:7) (5:7)

16
    Znížiť sa predsa Šali darí. Gól dáva Sofia Demejová. (4:7) (4:7)

16
    Simona Szarková však nariadenú sedmičku nepremenila. Satrapová loptu vykopla ľavou nohou. (3:7) (3:7)

16
    Kamila Kordovská dostáva po zápasníckom vchvate na Evu Veselkovú dve minúty. (3:7) (3:7)

15
    Nepríjemnúsériu Šala zatavila zúsluhou druhám gólom Evy Veselkovej. (3:7) (3:7)

14
    Oddychový čas pro domácich. (2:7) (2:7)

14
    Dominika Selucká pridáva ďalší gól Slávie a už je to o päť gólov v prospech Slávie. (2:7) (2:7)

13
    Následne Monika Rajnohová nepremenila ďalšiu sedmičku. (2:6) (2:6)

12
    Druhá premenená sedmička Moniky Rajnohovej. (2:6) (2:6)

12
    Simona Szarková fauloje Elišku Jačkovú dostáva žltú kartu a je ešte aj sedmička. (2:5) (2:5)

11
    Šali sa nedarí. V útoku stracajú dievčatá loptu. (2:5) (2:5)

11
    Na začiatku 11. min. na rizdiel troch gólov v prospech Slávie zvýšila Martina Jonášová svojim druhým gólom v zápase. (2:5) (2:5)

8
    Monika Rajnohová premenila prvú sedmičku Slávie v zápase. (2:4) (2:4)

7
    Ďalšia žltá karta Slávie a dostáva ju Elička Jačková. (2:3) (2:3)

7
    Vedenie na stranu Slávie pripisuje Martina Jonášová. (2:3) (2:3)

6
    Žlutou kartu dostává Jana Knedliková (HK Slovan Duslo Šaľa). (2:2)

6
    Vyrovnať sa podarilo Reke Bízikovej. (2:2) (2:2)

6
    Brankárka Slávie vysunula do brejku Janu Knedlikovú a tá dostáva svoje mužstvo opäť do vedenia. (1:2) (1:2)

5
    6ltú kartu si vykoledovala aj Lucia Súkeniková. (1:1) (1:1)

4
    Vyrovnať sa podarilo Eve Veselovej strelo z diaľky. (1:1) (1:1)

4
    Ako prvá je napomenutá Dominika Selucká za faul na Simonu Szarkovú. (0:1) (0:1)

3
    Strela domácej Simony Szarkovej skončila na brvne. (0:1) (0:1)

2
    V polovici druhej minúty sa podarilo otvoriť skóre Kamile Kordovskej. (0:1) (0:1)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

HK Slovan Duslo Šaľa: Grandtnerová – Bujnochová, Trochtová, Blehová, Klučková, Bíziková, Kováčová, Pocsíková, Haladiková, Demajová, Tulipánová, Szarková, Súkeniková,Veselková, Krebs. Tréner: R. Petrikovič.

DHC Slavia Praha: Kudláčková – Knedliková, Chmelařová, Rezlerová, Kordovská, Rajnohová, Satrapová, Jonášová, Jacková, Pokorná, selucká, Jedličková, Sedliačiková, Stellnerová. Tréner: T. Hlavatý..

Pekný podvečer pri stretnutí WHIL medzi Slovanom Duslo Šaľa a Sláviou Praha Vám praje Marek Antalík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45.