10:5 (3:2, 2:1, 5:2)
FbŠ Bohemians
Čtvrtek 09.01.2014, 20:30 • MSH Mladá Boleslav • Pohár České pojišťovny - muži

Přeji krásný zbytek večera, na shledanou!

Utkání je u konce. Třetí třetina nám nabídla přestřelku, kterou jasně ovládli domácí hráči. Nutno říci, že poslední perioda byla už pouze v režii domácích hráčů. Mladá Boleslav si tak zahraje finále Poháru České pojišťovny, kde narazí na tým Panthers Otrokovice.
    Střely na bránu: 48:28.
    Nejlepší hráči: Tadeáš Chroust – David Šimek.

60:00

58:00
    Zápas už se pouze dohrává.

56:51
    Bohemians právě vstřelili branku! Viktor Kopecký dokázal najít křižnou přihrávkou zcela volného DAVIDA ŠIMKA, který rovněž završuje svůj hattrick, ale prakticky pouze kosmeticky upravuje stav utkání. Asistence: Viktor Kopecký.

56:22
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A máme tady desítku pro hosty. TADEÁŠ CHROUST završuje svůj hattrick! Asistence: Jiří Curney.

55:19
    DANIEL LUDVÍK utekl hostujícím obráncům a střelou z otočky prostřelil Rytycha. Bez asistence.

54:01
    Bohemians se ještě snaží zvrátit stav utkání a hrají bez brankáře.

52:56
    Tomáš Novák je vyloučen za vysokou hůl, využijí Bohemians další přesilovku?

52:40
    V slibné příležitosti se ocitl Ekl, ale dnes mu není přáno.

48:19
    DANIEL LUDVÍK dokázal kličkou položit brankáře a lobem dostat míček do brány. Asistence: Lukáš Studený.

47:00
    Přesilová hra skončila gólem, a tím také končí tlak hostů. Míček je opět v držení domácích hráčů, kteří ve třetí třetině přidali na vyšší rychlostní stupeň.

45:41
    Bohemians právě vstřelili branku! Hosté využívají další přesilovou hru. Druhý gól v dnešním zápase přidává MARTIN ŠIMEK. Asistence: Vojtěch Bagin.

44:06
    Petr Novotný z Mladé Boleslavi dostává dvě minuty za držení.

42:58
    Další střela už končí gólem. TADEÁŠ CHROUST nezůstává pozadu za svým bráchou a přidává další gól svého týmu. Bez asistence.

42:40
    Hosté byli zatlačeni do defenzivy a jen těžko se brání.

41:14
    Jiří Curney krásně našel TOMÁŠE CHROUSTA, a ten v klidu překonal ležícího Rytycha. Asistence: Jiří Curney.

40:01

Domácí dokázali během druhé třetiny utéct svému soupeři na rozdíl dvou gólů, zda se podaří hostům otočit stav utkání se dozvíme za pár minut.

Další třetina začne přibližně v 21:21.

40:00

39:33
    Hostující Pavel Čihák dostává dvě minuty za bránění ve hře.

38:45
    Josef Pluhař ukazuje, jak velkou ránu dokáže vypálit, avšak zákrok Davida Rytycha byl skvostnější, než střela Pluhaře.

35:42
    Nyní se prosazuje nejlepší střelec domácího týmu, JIŘÍ CURNEY, když předvedl parádní mušku a trefil se přesně k tyči. Asistence: Tomáš Chroust.

33:24
    Domácí opět odskakují svému soupeři. Krásný výběh od mantinelu v podání RADIMA KŘENKA skončil až za zády Rytycha. Asistence: Petr Novotný.

30:00
    Obrana hostů po vstřeleném góle opět usíná. Ekl se ocitl před bránou zcela nekrytý, ale svou šanci zahodil.

28:20
    Studený stál sám před Rytychem, avšak přihrávka na něj byla dobře zblokována.

25:41
    Bohemians právě vstřelili branku! Hosté využívají přesilovou hru. Přesnou střelou se prezentoval DAVID ŠIMEK. Asistence: Pavel Čihák.

25:12
    Přesilovka se ještě znásobí. Za hrubost si jde odsedět dvě minuty domácí Jiří Bouška.

23:38
    Jakub Šárka orazítkoval pouze tyč, a tak je Tadeáš Chroust vyloučen na dvě minuty za sekání.

23:38
    Je nařízeno trestné střílení. Za hosty pojede Jakub Šárka.

23:30
    Hosté se řídí pravidlem, že nejlepší obrana je útok. Zákrok helmou na druhé straně předvedl Bauer.

22:00
    Domácí za to v úvodu druhé části vzali, další střelu má na svědomí Ekl, ale hosté odolávají.

21:00
    Střela Kadlece musela hostujícího brankáře probrat po první přestávcem protože Kadlecova střela skončila na jeho masce.

20:01

Další třetina začne přibližně v 20:41.

20:00

19:55
    Křenek chtěl na konci třetiny dostat svůj tým do vedení, byl však neúspěšný.

18:00
    Bauer na druhé straně byl úspěšný proti střele Zapletala.

17:03
    TADEÁŠ CHROUST předvádí perfektní střelu z otočky a vymetá všechny pavučiny v bráně hostů.

16:10

14:10
    Střela Novotného se nevešla mezi tři tyče.

13:16
    Mladá Boleslav si zahraje přesilovou hru. Za opakované přestupky jde na trestnou lavici David Šimek.

12:30
    Ekl promarnil velkou příležitost, když neuspěl sám tváří v tvář Rytychovi.

10:04
    Bohemians právě vstřelili branku! JAKUB ŠÁRKA ukázal nádhernou individuální akci. Brankáře "vykoupal" efektivní kličkou a bekhendem zakončil do prázdné brány. Bez asistence.

09:40
    David Rytych si připisuje parádní zákrok po střele jednoho z domácích útočníků.

07:58
    Góly dnes padají téměř z každé vážnější situace. PETR NOVOTNÝ dostal u mantinelu příliš mnoho času, který využil na krásnou střelu pod horní tyč Rytychovy brány. Asistence: Petr Salát.

07:20
    David Šimek je gólem nabuzen a dostává se do další šance, tentokrát však míjí bránu.

04:40
    Bohemians právě vstřelili branku! Na odpověď jsme nemuseli čekat dlouho. Domácí chybovali v rozehrávce, čehož využívá ADAM RŮŽEK, který překonal Bauera bekhendovou střelou. Asistence: David Šimek.

04:00
    Bauer si připisuje první zákrok, který byl z kategorie jednodušších.

03:10
    Hosté mají šanci srovnat z volného úderu. Hosté však nedokázali dostat míček přes bránícího domácího hráče.

02:39
    Domácí se dostávají rychle do vedení. TOMÁŠ NOVÁK se dostal k odraženému míčku a nekompromisně ho poslal za záda bezmocného Rytycha. Asistence: Jaromír Ekl.

00:30
    První střelu zápasu má na svědomí Currney, alev bráně neskončila.

00:01

BILLY BOY Mladá Boleslav:

FbŠ Bohemians:

Rozhodčí: Gavlas, Mikula.

Zdravím všechny fanoušky florbalu! V dnešním utkání budeme svědky semifinále POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY mezi týmy BILLY BOY Mladá Boleslav a FbŠ Bohemians.

BILLY BOY Mladá Boleslav
    Tým ze středních Čech se do semifinále probojoval přes Florbal Ústí 16:5, Tatran Střešovice 4:5 a SK Bivoj Litvínov 16:3. Jejich útok vede Jiří Curney (9+8).

Hostující Bohemians uspěli ve čtvrtfinále proti týmu FTJ JM Chodov 7:6, FBC Liberec 4:7 a týmu AC Sparta Praha Florbal :2 . Bohemians táhne Martin Šimek (4+2).

První vzájemný zápas v této sezóně vyhráli hráči Mladé Boleslavy jasně 6:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 3. Novák (Ekl), 8. Novotný (Salát), 18. Tadeáš Chroust, 34. Křenek (Novotný), 36. Curney (Tomáš Chroust), 42. Tomáš Chroust (Curney), 43. Tadeáš Chroust, 49. Ludvík (Studený), 56. Ludvík, 57. Tadeáš Chroust (Curney) – 5. Růžek (Šimek), 11. Šárka, 26. Šimek (Čihák), 46. Šimek (Bagin), 57. Šimek (Kopecký)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Körber) – Novák, Rožnovják, Kadlec, Pluhař, Kalina, Křenek – Novotný, Ekl, Salát, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bouška, Mátl, Ludvík, Curney, Baudisch, Studený.
    FbŠ Bohemians: Rytych (Mazák) – Forman, Kuncman, Čihák, Chlumský – Šimek M., Bagin, Kordoš, Zapletal, Šimek D., Poláček, Zezulka, Kozák, Růžek, Šárka, Kopecký.

Rozhodčí: Gavlas, Mikula