Radobýl Litoměřice – Arsenal Benešov 6:3 (kon.)
6:3 (1:2)
Arsenal Benešov
Pátek 10.01.2014, 20:30 • SH Chemik, U Stadionu 1022, Lovosice;
kapacita: 920 diváků • 2. Futsal liga západ

Tři body si z Lovosic odvezou domácí Litoměřice, které po obratu skóre zvítězili 6:3. Nejvíce se na výhře Radobýlu podíleli Jiří Vacek, jenž zaznamenal hattrick a Michal Rapavý, který se zasloužil o tři gólové přihrávky.

Z Lovosic je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml.

Pozápasové ohlasy trenérů:

Jan Šimáček (CF Radobýl Litoměřice):
    "Do utkání jsme vstoupili aktivně, dočkali jsme se zasloužené branky na 1:0. Postupně naše aktivita upadala a Benešov otočil zápas ve svůj prospěch. Do druhé půle jsme vstoupili agresivněji a zaslouženě jsme otočili vývoj utkání."

Oto Kovář (FC Arsenal Benešov): "Utkání bylo do závěrečných minut, kdy jsme inkasovali branku v power-play, vyrovnané. Škoda vedení 3:1, které jsme nepotvrdili šancemi do odkryté branky. Zápas by jistě dopadl jinak, utkání bylo hrané na únosné hraně posuzování zákroků na obou stranách. Gratuluji domácím k vítězství."

39:42
    Faul hostů, následuje desetimetrový pokutový kop pro domácí.

39:23
    Kocman přestřelil.

39:04
    Jan Pohorský si vyměnil míč s Vojtěchem Pohorským, který jen o pár centimetrů minul.

38:51
    Hosté s brankářem!

37:40
    Hosté znovu bez brankáře!

38
    Radobýl Litoměřice právě vstřelil branku!
    Čas 37:16 min. Gól do prázdné branky! Přečíslení dva na jednoho zakončil do prázdné branky ROMAN POTOČNÝ (dnes 2+0). Asistence: Tomáš Hora.

37:00
    Hosté bez brankáře!

37
    Čas 36:49 min. Ze standardní situace prostřelil hostujícího hájce svatyně ROMAN POTOČNÝ. Bez asistence.

36:47

37
    Čas 36:47 min. Žlutou kartou potrestán po faulu na Jakuba Grunerta hostující Pavel Šimáček (BNS).

36:10
    Hosté riskují power-play!

35:37
    Oddechový čas pro hosty.

Zdeněk Kamínek ml.

Hledáme zpravodaje pro tým Arsenal Benešov. Více informací zde.

Branky: 4. Grunert (Rapavý), 28. Vacek (Rapavý), 30. Vacek (Grunert), 34. Vacek (Rapavý), 37. Potočný, 38. Potočný (Hora) – 11. P. Šimáček (Křemen), 19. Lukáč (Burian), 27. Žáček (Šindelář)

Karty:   25. Kocman (RAL) – 21. Křemen (BNS), 37. P. Šimáček (BNS)

CF Radobýl Litoměřice: Ekrt (Krůta) – Rapavý, M. Novotný, Rosocha, Kocman – Vacek, Grunert – Hála, Hora – Potočný. Trenér: Jan Šimáček.
    Arsenal Benešov: Babka – J. Pohorský, Šindelář, Hampešt, Burian – P. Šimáček, Lukáč – V. Pohorský, Žáček – Křemen. Trenér: Oto Kovář.

Rozhodčí: Lubomír Řeháček, Michal Čurda; delegát: Zbyněk Houška